Wilimex Sp. z o.o.

Łowisko

Opinie o Wilimex Sp. z o.o.

billy

niezadowolona, to rzeczywiście słabo o nich świadczy. Gdzieś mi się o uszy obiło, że będą w wakacje jakąś rekrutację puszczać. Ciekawe kto wystartuje..

Niezadowolona

Ta firma to jakaś porażka. Umawiasz się z nimi, nie przyjeżdżają, potem nie odbierają przez miesiąc telefonu. Jak składasz zażalenie do szefa to się odbierają telefon i przez kolejny miesiąc mówią, że już już, a na koniec mówią, że może byśmy sobie kogoś innego znaleźli. Dno!!!! Nikomu nie polecam. Strata czasu i nerwów. Szkoda, bo dostałam namiar od architekta, który teraz też na pewno już nikomu ich nie poleci

komillo

mozesz dokladnie opisac jak tam wyglada praca i jakie faktycznie zarobki ???

exwilimex@o2.pl

W sumie zgadzam się z poprzednikami.Firma bez przyszłości(z tym kierownictwem).Jeżeli kogoś interesują szczegóły ''działania'' i postępowania firmy z pracownikami i klientami, proszę zadawać pytania [usunięte przez moderatora]

on

dziadostwo, nędza pieniądze marne, a kierownictwo to [usunięte przez moderatora] co im się wydaje że pozjadali wszystkie rozumy, [usunięte przez moderatora] . szczerze odradzam pracę w tym syfie. h[usunięte przez moderatora] . robisz harytatywnie

Zostaw opinię o Wilimex Sp. z o.o. - Łowisko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wilimex Sp. z o.o.