Wilimex Sp. z o.o.

Łętownia

Opinie o Wilimex Sp. z o.o.

amiala

no ale jak z praca u nich, bo ja nie widze ofert żadnych?

Niezadowolony klient

Ta firma to jakaś porażka. Umawiasz się z nimi, nie przyjeżdżają, potem nie odbierają przez miesiąc telefonu. Jak składasz zażalenie do szefa to się odbierają telefon i przez kolejny miesiąc mówią, że już już, a na koniec mówią, że może byśmy sobie kogoś innego znaleźli. Dno!!!! Nikomu nie polecam. Strata czasu i nerwów. Szkoda, bo dostałam namiar od architekta, który teraz też na pewno już nikomu ich nie poleci

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie Wilimex Sp. z o.o.?

Zostaw opinię o Wilimex Sp. z o.o. - Łętownia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wilimex Sp. z o.o.