Opinie o Meblex w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Meblex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meblex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblex w Kalisz

Wojtas

Do mnie też dzwoniła kierowniczka z wiadomością że wszyscy są do redukcji oprócz mnie

Zmiana Michała

Uwaga proszę o stawienie się jutro tj. 6.04. o godzinie 6:00 w pracy. Ptasior Edek Ponczek mały Jacuś Messi Roman i smierdzoncy potem orzeł z pakowania zapraszam punkt 6.

Waldi

Kiedy będą podwyżki? Bo my tyramy za drobne, jak długo można?

sebix

jak do połowy kwietnia robota nie ruszy beda zwolnienia, redukcja do jednej zmiany i dalej zamkniecie zakladu

Na bank nie ruszy

Seba
@sebix

Nie będzie żadnych zwolnień, firma ma przecież zamówienia.

Lider klejenia
@sebix

Do mnie dzwonili i w czwartek tj. 2.04.2020 mam przyjść na ranną zmianę. Czy ktoś też dostał telefon?

Klijent lidera
@Lider klejenia

Tak wszyscy z ADHD

Boss
@Lider klejenia

Najprawdopodobniej po wy mówienie.

pyrka
@Seba

jakie zamówienia? od kogo? nikt nie pracuje na zachodzie wszystko pozamykane

pszemek

albo szefowej

Boss
@pszemek

Której?

Orzeł pakowacz
@Boss

Do mnie też dzwonili i do edka i ponczka tapiceruw. Czwartek 6 start.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Meblex rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Dam pracę wiele wakatów?
rafal

do mnie dzwonila kierowniczka z wiadomoscia ze jestem do redukcji :(

Kto kupi meble na zachodzie jak oni też będą bez pracy a wszyscy wiedzą że z zamówień można się wycofać w obliczu epidemii.

Rolnik

Pani prezes zapomniała że według kodeksu pracy jest zobowiązana wypłacić mi najniższą krajową. A jeśli zrobi to w ratach to państwowa inspekcja pracy na pewno się tym zainteresuję. W ratach to można ekspres do kawy kupić.

@Rolnik

Minimalna krajowa za 168 godzin dalej jest proporcja.

Rolnik

Prawda ale nie w ratach.

@Rolnik

Spżedam tanio toster to robienia tostów. Przepis chleb tostowy szynka papryka ser i wrzucasz to w toster podłączasz do gniazdka i start. Po dwóch minutach wyciongasz uważaj bo goronce. Wykladasz na talerzu a tam powinien już czekać keczup i sos czosnkowy by z ryja jebało jak orzelkowi z pakowania. Spżedam na raty pamiętaj o tym,!

ukraina
@Rolnik

pani prezes robolami produkcyjnymi sie nie przejmuje ma swoich kompanów i interesy

Słyszałem że do wrzesnia

Będziemy maseczki szyc

Ted

Jaka wyplata w ratach?? Wyplata jest na koncie w całości razem z premia. Nie siejcie paniki, są nowe zamówienia i firma leci do przodu.

Nie rozumiem po co ciągnąć (swoją drogą trafne slowo) ten temat. Nie wiem czy jesteś zazdrosny o to że ciągnęła jednemu i walila drugiemu pracownikowi. Porostu tak została wychowana w takim środowisku no i nikt nie nauczył jej ze takie rzeczy robi się w mieszkaniu nawet służbowym. Ale to jej sprawa i daj już spokój.

Monitoring wskazuję kto powinien się leczyc

Mama tak robiła, babcia tak tobila to czemu ona ma tak nierobic?

Grzybek nie mógł się dopchac bo Pawełek z Grześkiem już kleczeli????

Lecz się (usunięte przez administratora)

Bogate słownictwo u pracowników Meblex wystepuje

Justyna

Jakie slownictwo może mieć zbieranina pajacyków? Cała firma to zenada

@Justyna

Dlaczego obrażasz osoby z którymi na co dzień współpracujesz? I może podpisz się prawdziwym imieniem.

Jurek
@Justyna

To czemu pracujesz z tymi pajacami ? Czemu nie pójdziesz pracować do innej firmy ?

Mów co chcesz, ale rodziny to nie obrażaj, bo to nieładnie.

Edyta

Zauważyłam, że bardzo odbiegliście tu od ważnych tematów. Miejcie na uwadze, że wchodzą tu osoby, które potrzebują rzetelnych informacji o tym, jak wygląda praca w Meblex. Inne kwestie raczej nie powinny być tu omawiane. Mam pytanie - wiecie, czy chętnie zatrudniają tam studentów? Czy raczej wolą osoby, które dysponują większą ilością czasu?

866 kuba
@Edyta

a co umiesz robić, 8 godzin na 2 zmiany

Ciekawe kto to pisze pewnie osoba która ma styczność z dostawcami.

Jacek

Na przydrożnych parkingach przed swietami

@Jacek

Kto znów z kim?

Wąs

Dymaja się na magazynie to czemu nie na przydrożnych parkingach?

@Wąs

Dajcie już spokój.

Czy to prawda co tu piszą o szefowej?

Zaopatrzenie

Szefowa jest tylko jedna o nią pytasz?

@Zaopatrzenie

No tom o której wypidujavtakie rzeczy

Ktoś

Wyjaśnijmy sobie coś. Nowy magazyn był pobudowany za byłego dyrektora. A jeżeli chodzi o ten rozwój zakładu, to odchodzą ostatni fachowcy i kompetentni ludzie; a jacy przychodzą i skąd, to wiecie. Życzę szczęścia, bo przy takim rozwoju, zakład za rok się zwinie.

Klejarz fogga 2
@Ktoś

(usunięte przez administratora) Bowie jeden dwa i trzy foggi 1,2,3 wywiezione na zachód.

Manyy
@Ktoś

Rozwój zakładu??? W czym się rozwiał???? Haha płaci chyba w terminie

Manyy

Rozwój??? Chyba druta

Fachowcy?

@Ktoś

Dla formalności magazyn został pobudowany za nowego przynajmniej druga część. Fachowcow już tam nie ma albo zostali nieliczni. Przez prywatne interesy pewnych ludzi.

@Ktoś

Napisz mi kto kompetentny odszedł?

Kutol
@Ktoś

Wymien chodz jednego fachowca ktory odeszedl ?

Lec
@Ktoś

A gdzie tu iść . Podobno w para meble koło jagodzinca są super warunki pracy

WP

Oj tak pewna osoba w tej firmie ma fach w ręku i w ustach.

On

Widziałem ogłoszenie na kontrolera jakości. Na jakie zarobki można liczyć i na czym polega praca na tym stanowisku mniej więcej?

@On

Na podpiepszaniu

Jacek kontrola
@On

Ja tam rzondze na kontroli . Przyjdź będziesz mi unosił meble a ja dam stempel. Kręgosłup mnie boli od leżenia na foggu 2 tyle lat. Niewygodny ten mebel strasznie. Zapraszam

Szukam pracy

Jak wyglądają zarobki ile jest zmian i jaka panuje atmosfera w zakładzie ?

Becia

Taczka z kotłowni i siwego za brame!!!!!!!!!!!!

Artur

Za to samo co w Bystrzycy... ?

Co było w Bystrzycy?

Artur

Nie zdążył na taczke wsiąść

@Artur

Nie rozumiem o co wam chodzi pod jego piecza zakład się rozwija podłogi, park maszynowy, magazyn etc. A że nietoleruje złodziei i nygosow to chyba dobrze. Myślę że osoby tu wypisujące gdyby nieśmiały poparcia u pani prezes już dawno by ich niebylo. W normalnym zakładzie rzeczy których się dopuszczają nie były by tolerowane. Więc szara a raczej czarna eminencja niech się zajmie czymś na czym się lepiej zna.

Podłogi? Park maszynowy? Rozwiń co masz na mysli

@Artur

Powiedz mi za czyich czasów został na stolarki wymieniony park maszynowy na stolarnii? Zrobione podłogi? Pobudowany magazyn?

belzebub

podobno jak ktoś dorabia po godzinach to dostaje papier tylko takich dorabiających to większość pracowników!!

rudy
@belzebub

do brzezin i tak będę jezdził czy to podoba sie czy nie

@rudy

Dorabiać po godzinach nie można a wywozić towar z firmy już tak.

A kto wywodzi?

Białym mercedesie

W końcu z czegos za sex pracownikowi trzeba placic

Podobno ma polecieć 12 osob

Cały magazyn;)

praca

zgadza się ma polecieć 12 osób, głównie pracownicy produkcji,a na ich miejsce będą przyjęci kierownicy i majstrowie, bo wciąż ich mało w tej firmie...a nie ma komu dawać wypłat...cała produkcja meblexowa nie zasługuje na wypłaty przecież...

Zostaw merytoryczną opinię o Meblex - Kalisz

• Jak się pracuje w Meblex?

Zobacz opinie na temat firmy Meblex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meblex
2.3/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Zachodnia 6-10
    62-800 Kalisz