Grupa RNS Sp. z o. o.

Poznań

Opinie o Grupa RNS Sp. z o. o.

Tomek

Grupa RNS ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. I takie wrzutki na forum, że ktoś nie poleca firmy to widać na odległość robotę konkurencji!!!

Dominika

@gosc - a dlaczego nie polecasz? W sieci pojawiło sie ogłoszenie na stanowisko Account Executive - czy ktoś może opisać, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na to stanowisko? Czego można się spodziewać?

gosc

Również nie polecam.

gosc

Również nie polecam.

Darek

Widzę takie ogłoszenie Pracownik Produkcji Reklamowej /symbol ref.: HRT-PRD/ do miasta Poznań i zastanawiam się w jaki sposób się na to dostać, mam nadzieję, ze da się to zrobić dość spoko, bo przyznam, że ich oferty wyglądają naprawdę zachęcająco o.

plumi

to chyba dla wszystkich oczywiste: negatywna opinia - może rozżalony pracownik albo prezent od konkurencji pozytywna opinia - być może pracodawca próbuje sie wybielic reszta to kwestia interpretacji. dopóki nogi nie postawisz na rozmowie o pracę - to nie wiele wiadomo.

Neetak

Ludzie, jakby patrzeć po opiniach w GoWork to nigdzie by się nie dało pracować. Takie to są uroki anonimowości. Na tyle na ile wiem - w rns są umowy o pracę bez kombinacji alpejskich. Polecam ogólnie.

Berr

Masa zarzutów - zero konkretów! W ten sposób każdego można obsmarować. Czyli "konkurencja rynkowa" w polskim wydaniu. W firmie już nie pracuję, ale atmosfera była zawsze OK, rozliczenia OK, urlopy OK. Tyle w temacie.

robotnik niższego szczebla

wypłata i zusy zapłacone.. często to teoria.. ktoś tu chyba sobie sam komentarze wpisuje.. j ak ktoś wcześniej wspomniał kilka osób na krzyż, zero terminowości, jakość.. najlepiej siedzieć jak najwięcej, zarobić jak najmniej..i kombinować jak zarobić, a się nie ..

też robotnik
@robotnik niższego szczebla 20.03.2016 22:52

dokładnie, nie wiem kto wypisuje hasła typu "tak rozwinięta firma" - ani nie rozwinięta, ani terminowa, ani duża, ani profesjonalna. Wykorzystać, wyzyskać, oszukać, wypluć - kasę zebrać, klienta wydymać. Ot to rzeczywistość.

kuba

wszystkim pracownikom i firmom współpracującym radzę obchodzić szerokim łukiem.

kuba

Nie chodziło mi o to, że na niższym stanowisku nie można zdobyć doświadczenia - chodziło mi to, że w TEJ FIRMIE jest to niemożliwe bo nie jest ani duża ani profesjonalna ;) "W tak rozwiniętej fimie?" Chyba nie mówimy o tej samej kilkuosobowej firmie z czego większość to dzieci? Awanse? 5 osób na krzyż, ale wielki awans. haha. Popytajcie ludzi z poznania ;)

piotr

Ogi, ja chciałem aplikować ale po tych wszystkich opiniach, które o nich słyszałem na mieście - nie dzięki. Amatorka i przekręty...

Nie polecam. Nierzetelna firma.

SEBA

kontakt -massakra!! przelewów brak !!!!!!! terminowosć??żadna odradzam nie polecam creaktive -naciagacze

Bind

juz mnie to nie rusza od roku kosze 13 tysiecy na miesiac siedzac przed komputerem moge pracowac kiedy chce nabita sporo osob tak zarabia: bindcash.pl

Labotek

Spoko atmosfera i ciekawa praca. Pracę zmieniłem końcowo, ale mocno się rozwinąłem. Naciągacze to z pewnością nie są, solidny pracodawca, można się dogadać.

przyszłych klientów i pracowników doradzam omijać z daleka ja już n ie pracuję ,całe szczęscie

firma wspolpracujaca

Lorki

Od strony "nowych technologii" praca dość wymagająca. Jak ktoś ma w tej kwestii zaległości to początek pracy jest wyzwanie. A potem jak o w pracy - czasem więcej stresu, czasem mniej, ogólnie okej.

yanosik
@Lorki 17.11.2014 15:55

fakt wyzwaniem, jest z braku zakupionych materiałów i wszelkich oszczędności zrobić coś na wczoraj i najlepiej sprzedać jak produkt prestiż ...

Bothe

fajna atmosfera, dobra komunikacja. Można się dużo nauczyć. Dojazd średni, ale za to parkowanie bezproblemowe.

AnnaZuzzannaHannaJoanna

Praca dla wytrwałych, gotowych robić rzeczy o których im się nie śniło, a tym bardziej, których ich zakres obowiązków nie zakładał.. Atmosfera całkiem sympatyczna i to chyba koniec plusów. Brak terminowych wynagrodzeń, brak przejrzystych zasad premiowania..ciągłe kombinacje alpejskie na każdym froncie./Były pracownik.

Zostaw opinię o Grupa RNS Sp. z o. o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa RNS Sp. z o. o.