Radmir Sp. z o.o.

Radom

Opinie o Radmir Sp. z o.o.

gosia

Powyższe opinie dotyczą firmy Radmir Kacprzak i Spółka i nie mają żadnego związku z firmą P.P.H. Radmir sp. z o.o. , znajdującej się na ulicy Kozienickiej 97 w Radomiu. Prosimy nie mylić obu firm i nie wprowadzać innych w błąd.

gosia

dawid

Porażka Roman drze sie cały czas Kamila przenosi te meble co pięć minut sześciu prezesów każdy mówi co innego zero współpracy nie szanują pracowników praca za pół darmo nie polecam

Bartłomiej

Faktycznie też tam pracowałem cwaniactwo praca w weekendy za darmo powinni zrobić coś z tym

rudy

rodzinna firma i nikt nie pracuje, nie szanują innych, okradają siebie nawzajem i jeszcze każą pracownikom oddawać, wypłata na raty, pod stołem, oszukują klientów i pracowników, omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Radmir Sp. z o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radmir Sp. z o.o.