Opinie o Meinert Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Meinert Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Meinert Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meinert Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Robochłop

Inflacja wystrzeliła niczym pocisk a Meinert dalej grosze płaci. Trzeba będzie podziękować za współpracę.

@Robochłop

To prawda, inflacja mocno miesza na rynku pracy ;/ To jakie są tu stawki? Ile obecnie na rękę wpadnie?

Orieł
@Robochłop

A pracowac trzeba dwa razy szybciej bo ludzi jak na lekarstwo

Barka
@Antoni

Można podziękować mateuszkowi :)

@Barka

To fakt, zgadzam się :) A o tych stawkach coś powiesz?

savvy
@Robochłop

to co tam jeszcze robisz?

Julka
@Barka

jak dotrą do twojego IP to podziękują tobie ..

@Julka

Ale coś faktycznie złego napisał, że mieliby go od razu weryfikować?

Przyjmujecie Ukraińców? Znajoma szuka pracy

Przyjmują

Antoni

A jakie są dla nich stawki? Zarabiają tyle co Polacy? I jakie umowy się tu dostaje?

repoman
@Antoni

A jaka to różnica czy Ukrainiec czy Czech lub Niemiec dostanie więcej czy mniej niż Polak?

Swoj
@repoman

Nie odpowiadaj pytaniem na pytanie,

Adolf
@Antoni

Ukraińcy , prędzej wrócą do swojego kraju niż wytrzymają w tym parszywym zakładzie. Jeśli chcesz utrwalić wśród nich opinię że Polak to m@nd@ i wyzyskiwacz to śmiało poleć im ten wspaniały zakładzik. Niemiaszek się ucieszy z kolejnego (usunięte przez administratora).

A ja się pytam od czego tam jest kontrola jakości?? skoro wszystko musza sprawdzać pracownicy produkcji tak samo magazynierzy - najlepiej jak pracownicy produkcji sami sobie wszystko przyniosą i odniasą. Produkcja w tej firmie utrzymuję magazyn i QS a ci święte krowy codziennie przez osiem godzin chodzą po całej firmie i bajera, kawka, smiechy chichy, plotki i za to kasę biorą. Nikt nic im nie powie.

Piter
@Anonim

Wydaję mi się że to rodzinna firma i QS jak i właśnie magazyn czy nawet ustawiacze mają jakieś powiązania z kierownictwem i biurem, dlatego robią co chcą.

Fido
@Anonim

QS to Dział fikcja

@Fido

Popytaj kto na spoldzielczej kieruje tym działem i wszystko będzie jasne

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Meinert Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Najlepiej pytać przełożonych.

nick

Wrażliwy temat dla tego zakładu.Jedna już się upomniała o prawidłowe naliczanie,więc już nie pracuje.Teraz też nie chcą płacić tak jak powinno być.Cały czas coś motają i dlatego nie chce się chodzić w soboty,bo nigdy nie wiesz ile ci zapłacą.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Meinert Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Jelenia Góra
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Opiekunka osób starszych
Jelenia Góra
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Pracownik 0

Naprawde uważacie ze kawałek szmaty założony na mordę was ochroni?? To chyba jakiś żart. Wszędzie piszą że osoby zdrowe nie powinny nosić masek, że jest to szkodliwe a wy skąd bierzecie swoje mądrości i swoją wiedzę że tak obrażacie innych? Siedzieć 8h w zakurzonej i otalkowanej masce to chore i może się skończyć choroba. A trochę kultury nie zaszkodzi to nie boli.

Zdrowie
@Pracownik 0

No to pojechałaś z tą kulturą. Przeczytaj swój wpis i zastanów się gdzie odeszła twoja kultura

nikt
@Zdrowie

Ja mam taki problem,ze jak go ujawnię to już będzie problem.I już wtedy dwie osoby będą miały problem.To może zaczekam aż problem się sam rozwiąże?co radzicie ......?

Tak, tak, to Pan tik-tak
@Pracownik 0

Musisz nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Siedzieć 8 h w brudnej masce to napewno jest chore, ale jak byś umiała zadbać o higienę, to zmieniała byś kilka razy tą szmatkę na swojej mordzie.A co do choroby od noszenia maseczki,to moim zdaniem więcej syfu wciągasz swoją mordą,chrapami i oblizywaniem się jak widzisz jakiegoś faceta na horyzoncie. Na hali jest cała gama szkodliwych oparów, pyłów i osób takiego pokroju jak ty

Wilk i zajac
@Tak, tak, to Pan tik-tak

Jeżeli nie odpowiadają szanownej pani osoby takiego pokroju to zawsze można zmienić pracę ????????????

nick
@Wilk i zajac

To pytanie,czy odpowiedź? A co do zmiany pracy,to już dawno ją zmieniłem.W tym zakładzie nie ma w ogóle zarządzania.Ta co w separatce siedzi,to powinna się leczyć.Musi jej ktoś uświadomić to,że jest chora.

Królowa lodu
@nick

To był sarkazm, znaki zapytania wyświetliły się zamiast emotek.

JA

Z całego serca PRZESTRZEGAM pracy w zakładzie Meinert! Nie szanują pracownika! Dostajesz umowę na miesiąc a zwalniają cię po tygodniu twierdząc że źle wykonujesz swoją pracę i pa pa. Bakłażan im w Brzoskwinie

@JA

Już im nie jest potrzebny Polski pracownik.Mają tańszą siłę roboczą.

Winek

Jeśli ktoś ma wątpliwości w kwestii pracy w firmie to wystarczy popatrzeć jaki spokój mamy na forum. Tak dzieje się tylko wtedy kiedy ludzie są zadowoleni z pracy w firmie.

Niskie zarobki na produkcji

Koles
@Winek

Pewnie są chalupnictwem zajęci .

ha ha
@Winek

Zadowoleni jesteśmy tylko wtedy kiedy już jesteśmy w domu.Nie ma co zajmować się durnymi opiniami,takimi jak twoja.A spokój to by był jak by pani K tu nie robiła zamieszania. :)

Mania
@ha ha

Tak, najlepiej gdyby już jej tutaj nie było.... W końcu ryba psuje się od głowy.

Kovidek
@Koles

Jakimi chalupami? One są tylko dla wybranych!

POCZUCIE BEZSILNOŚCI

Odbyłem mobbingującą rozmowę z Dyrektorem zakładu Meinert w Jeleniej Górze - Pani Elżbieta ( niestety nazwiska nie pamiętam ). Pani Elżbieta zaproponowała mi spotkanie w związku z propozycją pracy i gdy poinformowałem, że nie odpowiada mi termin na dany dzień ( wizyta u lekarza ) jednocześnie informując Ją, że każdy inny termin jest dla mnie akceptowalny zaczęła podnosić ton głosu i z pretensjami, że dany dzień mi nie odpowiada poinformowała mnie, że jest to jednocześnie część rozmowy kwalifikacyjnej. Odebrałem to jako szantaż oraz presja i odpowiedziałem, że to jest niedopuszczalne. Pani Dyrektor znów podniosła ton głosu i odpowiadając, że to Ona nic nie musi poinformowała mnie, że tu cytat " nie pasujemy do siebie " po czym rozmowę zakończyła. Jeżeli taka osoba jest kadrą zarządzającą to tylko mogę sobie wyobrazić jak mogłaby przebiegać współpraca. Jak dla mnie - żenujące, że po pierwsze dyrektorka zajmuje się kadrami no a sposób rozmowy urągający standardowi kulturalnej rozmowy. No chyba , że pani miała zły dzień !!!???

On
@POCZUCIE BEZSILNOŚCI

Ciesz się że tak szybko odkryła przed tobą swoje prawdziwe oblicze:))) Naprawdę nie masz czego żałować ze nie doszło do współpracy:)))

Czy można liczyć w Meinert Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Ryjek

Tak i w pakiecie jest psychiatra

Nikt
@Ryjek

Ha,ha,ha. Tutaj,to szczególnie kilku osobom z biura by się przydało skorzystać przynajmniej raz w tygodniu.

Chudy

Witam Jak w tej firmie wyglada praca operatora maszyn i czy warto ?

@Chudy

Przeczytaj wcześniejsze wpisy. Budują obraz firmy jako całości. Jeśli myślisz choć odrobinę to będziesz wiedział czy warto.

żal

nie polecam .. zwlaszcza wszystkim mlodym odradzam meinert , 0 szacunku placa (usunięte przez administratora) ..

WesołyPan

Wszystko ładnie pięknie do czasu podpisania kolejnej umowy. Mamy nową umowę to z każdym dniem coraz gorzej aż w końcu człowiek nie wytrzymuję i pa pa. Atmosfera jak można było się domyślić - każdy każdemu za plecami du...e obgaduje. Jednymi drzwiami wchodzą a drugimi wychodzą.

Były pracownik.

Pracowałem tam jakiś czas temu i widzę że NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO. Na portalach z ogłoszeniami po kilka ofert wyzysku od Meinerta. To chyba o czymś świadczy że szukają jeleni i znaleźć nie mogą ? I nie chodzi jedynie o jedno stanowisko. Szukają do magazynu , na produkcję , ustawiaczy albo do kontroli jakości. Ta firma to jest jeden wielki DRAMAT! Nie szanują pracowników nic a nic.Obecnie mamy plandemię i ludzie szukają roboty ale do Meinerta się nie garną. Najgorsze w tym wszystkim jest to że to nie Niemcy nie szanują Polaków tylko polski zarząd traktuje Polaków jak śmieci. Niemiec ma to gdzieś ponieważ od zarządzania ma tutaj polską dyrekcję. Ci co byli na szkoleniach w niemieckiej filii opowiadali że tam to jest zupełnie inny świat pomimo tej samej nazwy firmy. Ogólnie rzecz ujmując - wymagania mają jak stąd do Kalifornii a płacą najgorsze stawki. Dodatkowo zniechęca zgniła atmosfera pomiędzy osobami nadzorującymi a "robolami".

Widziałem ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. jakości. Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników mógłby napisać czy warto aplikować? Zakładam że większość komentarzy dotyczy pracy na stanowiskach produkcyjnych, może wypowie się ktoś z administracji jak to jest z tą firmą?

Romek

Nie nie warto. Szukaj sobie lepiej innej firmy. Predzej cię utopią w lyzce wody niż obecni specjaliści pozwolą abys nim zostal.

Olimpia
@Romek

NieRomanie podający się za Romana. A utopili już kogoś ... Ciebie ? Widocznie mieli powód. Może warto przeanalizować dlaczego?

Romek
@Olimpia

Nie nie utopili jeszcze......he he. Spoko sobie pracuję i z boku się przyglądam. A co nie wolno?

@Romek

Zapraszam pracowników Meinert Sp. z o.o. do założenia związków zawodowych NSZZ Solidarność, wystarczy 10 osób aby założyć związek, zapraszam do kontaktu Region Jeleniogórski NSZZ Solidarność ul 1 Maja 25 Jelenia Góra tel 75 641 59 12 email soljg@solidarnosc.org.pl

ciekawski
@Romek

ciebie jakoś nie utopili, bo dziwne że jeszcze żyjesz ? specjalistą chcesz być poziom wyżej niż jesteś ale kultury za grosz skoro brednie wypisujesz publicznie

@ciekawski

Kolego, Roman nie napisał nic o tym, że chce być specjalistą, tylko że nie warto się o to starać w tej firmie. Dlaczego uważasz, że to co wypisuje nasz kolega to bzdury i co wg. ciebie jest nie tak z jego poziomem kultury? Ktoś kto nie ma rzeczowych argumentów z reguły, stosuje obronę przez atak oraz odwołuje się do uczuć. Pozdrawiam swojego byłego pracodawcę :))))

pyrek
@Paweł

Związki zawodowe w tej firmie bardzo by się przydały, tylko że pracownicy zostali zastraszeni, że zostaną zwolnieni jeżeli takowe założą.

Nikt
@pyrek

Wystarczy ze do związku zawodowego np. Solidarność zapisze się jedna osoba i juz w firmie Meinert będą działały związki zawodowe. Nie trzeba zakładać ich w firmie. Powodzenia

Czy Meinert Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Witam, jak wygląda praca na stanowisku operator maszyn ?

Najniższa krajowa praca tydzień bez umowy a po tygodniu zamiast obiecanej umowy o pracę umowa zlecenie za 4 dni i do widzenia ;) pomimo spełniania normy i nie spóźniania się.

Vercyn

Witam.Czy ktoś może mi powiedzieć czy na chwilę obecną można przyjąć się do firmy Mainert ? I jakie są zarobki np.na produkcji? Z góry dziękuję za info.

Wojtek30L

Na ten czas wywnioskować można dużo z samych ogłoszeń, firma ta powiela przynajmniej 3 razy w tygodniu 3 te same, identyczne stanowiska/ogłoszenia, a wiemy że wielką fabryką nie jest. Możemy się więc domyślać że w firmie panuje rotacja i pracownicy albo odchodzą sami, albo są wyrzucani. Wnioskuję po 3 tygodniach dodawania co jakiś okres tych samych ofert. Natomiast minus za samą treść ogłoszeń, mało czytelne np. "przyjmiemy na stanowisko technik" do tego email. Drogi zarządzie Meinert, ale technik to może być informatyczny, mechatroniczny, technik serwisu, albo technik utrzymania ruchu. Ogłoszenie powinno być treściwe zawierać miejsce, płacę, rodzaj umowy, godziny i wymagania. Kolejna rzecz, brak strony internetowej, dzisiaj nawet budka z warzywami ją posiada aby dowozić klientom na zamówienie produkt a tu produkowanie jakichś wiązek i co? Zero zakładki kariera? Bardzo słaby pracodawca, brak profilu czy grupy na mediach społecznościowych, natomiast opinie tutaj niezbyt pochlebne. Tyle w temacie o Social Media. Leżą

Antoni W.
@Wojtek30L

coś masz kolego do tej firmy.... może to Ciebie wylali ... za lenistwo, za pyskówę? bo jakoś wiele innych gorszych ogłoszeń tu widziałem a jakoś się treści nie czepiasz ... poza tym DSE i Schneider, Zorka i inne mają też ogłoszenia na okrągło i jakoś tam nie ma Twojego komentarza ... idź więc swoją drogą biedny chłopino i zostaw swe żale gdzie indziej, najlepiej u psychologa ... a może celowo tu odstraszasz, żeby gdzie indziej nagonić ... z Twojej treści widać, żeś taki mądry i wyniosły a jednak pracy szukasz ... dziwne ...

Winotna.
@Antoni W.

gdzie w komentarzu Wojtka znajdujesz "żale" albo "odstraszanie" - że zacytuję twoje mądrości? napisał kilka słusznych uwag - jeżeli ktoś ma coś do ukrycia, a forma i treść ogłoszenia liche to rodzą się pytania (retoryczne, bądź warte komentarza przedstawiciela)...

Grzegorz
@Antoni W.

Antoni jaki ty denny chłop jesteś. Czytaj ze zrozumieniem. Wojtek szacun za opinie. A prawda zawsze w oczy kole.

@Antoni W.

To co pisze Wojtek to prawda ale najgorsze to jak tam wdepniesz. Atmosfeta (usunięte przez administratora) Jedna zmiana obgaduje druga. Baby zawistne jedna brygadzistka na produkcji obsmarowuje zmienniczke. Lataj wesza źle drukuja p listy i kłamią ze jest lista dobra. Jakość i produkcja zero standardow. Praca jak za lat 80. Zero dobrego parku maszynowego. Widlak brak urzadzen do pomiarów albo zdezelowane i nie wiedzą jak ich używać. Firma (usunięte przez administratora)

Czy w Meinert Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

A kto pyta?

Może przyszły pracownik. Jest jakiś problem z odpowiedzią. To zwyczajne pytanie????

Julek
@Adam

To nie jest zwyczajne pytanie.Jest podchwytliwe.

Julek
@Julek

Już po samej odp. widać że jest coś do ukrycia. Każdy ocenia po sobie.

szarak

To zależy, co i komu jest zgłaszane. Jeśli sprawa trafiała do kierownictwa w Jeleniej Górze, to za moich czasów z reguły sprawa była zamiatana pod dywan. Jeśli sprawa była poważna i otarła się o zarząd w niemczech, to niemcy raczej starali się pomóc, choć nie zawsze im wychodziło bo często nie rozumieli problemu. Dodatkowo "tłumaczka" czasem coś przekręciła i przedstawiła problem trochę inaczej żeby "załagodzić sprawę" wiec zdarzyło się kilka razy że do rozmów z zarządem wynajmowany był tłumacz przysięgły.

EAIAKPN

Niestety,ale nie.Właśnie miesiąc temu daliście przykład jaka jest reakcja na zgłaszane problemy.Kobita zgłosiła problem,a dwa tygodnie później zwolniliście ją dyscyplinarnie,chyba tylko za rozmowę z IT.Ona była przecież w ochronie przedemerytalnej.

Vario
@EAIAKPN

No co ona? Już powinna być w sądzie pracy. No chyba że zapłacili jej kasę i na to poszla. Jeśli dostala dyscyplinarke nie słusznie to powinna iść do sądu.

WALDI

Jest bardzo skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracownika problemy.Jednym z nich jest to,że pracownik musi odejść z firmy ze swoim problemem, bo nie wytrzymuje presji.Zaobserwowano też częstą degradacje ze stanowiska.Ostatnio zwolniono dyscyplinarnie osobę bo zgłosiła problem.Uważam że mogliby się lepiej postarać i zacząć wreszcie traktować człowieka po ludzku.

Znajomy
@Vario

Ona nigdy za kasę nie dałaby się..(usunięte przez administratora)Zawsze stawała w obronie pracowników jak była w radzie. Była dla nich niewygodna.

Zostaw merytoryczną opinię o Meinert Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Meinert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meinert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meinert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meinert Sp. z o.o.