Meinert Sp. z o.o.
counter
5 7 13 5 1
jacek

pracowałem tam x lat stare dobre czasy bardzo fajna atmosfera szefostwo w porządku polecam jak najbardziej

do ALA
@jacek

mozesz dac swe cv osobiście, mozna wejsc nie przeganiają tak jak portierzy w innych zakładach , kierowniczki produkcji je zatrzymają, moja kumpela się starała i oddzwoniły

Viola Nowy wpis
@jacek

Jacek jak pracowałeś tam x lat temu to nie wprowadzaj ludzi w błąd. Ta firma dziś to (usunięte przez administratora)

Agata Nowy wpis
@Viola

To niekoniecznie musi być, jak to ujęłaś, wprowadzenie w błąd - miej na uwadze, że każdy ma inne wymagania wobec swojego pracodawcy i w związku z tym może mieć inne zdanie niż Ty. Ty nie masz dobrego zdania o Meinert. A możesz powiedzieć dlaczego? Podaj jakieś konkrety.

Tomek Nowy wpis

@Viola Ta firma dziś to świetny pracodawca choć pewnie nie uda się zadowolić osób którym nie po drodze z pracą?

Ala

@jacek a masz kontakt może z obecnymi praconwikami?

do ALA Nowy wpis
@Ala

pracowałem jeszcze na Łącznej już dawno kontakty urwane a jak pytasz jak złożyc podanie to napisałem wyżej

samotny 28 lat

czy są nadal przyjęcia w firmie Meinert? na razie nigdzie nie ma rekrutacji, jestem bez pracy i bardzo chętnie podejmę się szkolenia nie pracowałem wprawdzie na montażu, ale szybko się uczę :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

zoska R

żałuję że źle się o tej firmie wypowiadałam czy kiedykolwiek mi wybaczą? chce wrócić

zoska R

żałuję że jusz nie będę tu pracować dałam ciała, może mi kiedyś wybaczą ze tak na nich najeżdzałam?

marek

warunki dobre płaca ok polecam

anka

bardzo fajne warunki, polecam

Wiesz jakie warunki są w firmie Meinert Sp. z o.o., znasz pracę od podszewki? Napisz zalety i pracy w firmie, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Meinert Sp. z o.o. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Meinert Sp. z o.o.