Meinert Sp. z o.o.

Jelenia Góra

Opinie o Meinert Sp. z o.o.

noname

Niestety, praca w tej firmie jest za minimal. Wierzyć się nie chce, że za takie pieniądze można jeszcze kogoś zatrudniać.

Jacek

Dlaczego nie ma aktualnej lokalizacji na mapie Google, jest stara - zamknięta na Łącznej. Poza tym nikt nie odbiera telefonów, także w dobie globalnego internetu... nic nie wiem.

emma
użytkownik zarejestrowany

ale tak generalnie to Ci ta praca pasuje czy nie @do marcin - 2015-02-01 11:39:08, bo dużo napisałeś ale niezbyt treściwie

do marcin - 2015-02-01 11:39:08

zarobki małe, 1500-2000 na rękę, zależy od tego czy bierzesz soboty. dwie zmiany, ludzie w miarę ok, chyba, że chodzi o dział produkcyjny, to lubią podpierdzielać do kierownictwa i wpychać swój długi nos w nieswoje sprawy. kierownictwo nie najgorsze, co nie zmienia faktu, że niczym nie plusują, 2/5

Tyszanin
@do marcin - 2015-02-01 11:39:08 21.05.2016, 15:25

Podają nr kontaktowy, Nazwisko kobiety od kontaktu. .....ale po co, skoro i tak nikt nie odbiera? To chyba jedna wielka ściema!

benek

widać u nich dużą rotację...

marcin

ja tez bym poprosił o opinie jakie zarobki i ogólnie coś o tej pracy .

Paweł

Proszę o opinię o tym pracodawcy, realne.

Zostaw opinię o Meinert Sp. z o.o. - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meinert Sp. z o.o.