Opinie o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze
Stolarze Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. w Bydgoszcz

BOLEK

Brać się za metry prostaki a nie głupstwa wypisywać,koniec roku się zbliża !!!!!!! Widzę że macie jeszcze niespożyte ilości enerii żeby tu zaglądać, jutro się wami zajmę tępaki : )

@BOLEK

Sie robi a ile i co potrzeba

PsX

Albo w pizde dostaniesz przed praca i do niej nie wpadniesz do pracy fizol , albo codziennie bity będziesz bo na glupote nie ma leku

fizol

Popek dostał łomot od pudziana

fizol

Otwieramy ale nikt nie słucha,nie chodzi już o to by zmienić pracę chodzi o to by zmienić nastawienie pracodawcy,by w koñcu było lepiej,by zarobki były lepsze

fizol

Panie Prezesie,nawet Ukraincy nie przyjdą do Pana pracować,pora wyjąć śpiochy z oczków,za mało pan płaci,a ludzie się wykruszają,Frosta otwiera nowe działy,lepsze warunki pewnie i większe wymagania ale skoro więcej płacą . . . Ludzie zaczną odchodzić na emeryturę i kogo Pan teraz zatrudni?! Sklejka,pod względem zarobków to teraz najgorszy pracodawca,najgorszy w wysokości zarobków a wymagania to już swoją drogą ale makabra. Ale się nakręciłem i chyba jutro wezmę urlop

fizol

No i zarobki,wychodzi na to źe sklejki płacą,są najgorszym pracodawcą,tu trafiają już tylko odrzutki których nie chce nikt inny,zero kwalifikacji a w innych zakładach jak jest?! A jest tak że 2000zł netto na rękę i to na dzieñ-dobry

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.? Czy kandydat na stanowisko Główny Specjalista ds. BHP powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
fizol

Panienka Alicja przewiozła pana Romana buahahaha,co za wiocha,cycki ścisnęłą i tlenu w mózgu zabrakło,odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach,ciekawe czy to zostało zgłoszone,ten brak kompetencji,braki w szkoleniu,ewidentne,bhp poszło w las

XXX
@fizol

Ciekawe czy to zazdrość z twojej strony czy po prostu złe wiadomości ... nie trzeba bylo wchodzic tam gdzie nie wolno !!! ..ii tyle w tym temacie . eh moge sie zalożyc ze za tym nickiem albo kryje sie kobieta znajaca swoja wartosc hahaha .. w co watpie ,albo prawdziwy kozak tylko szkoda ze tylko w internecie .. hahah Jesli taki jestes madry badz madra to zapraszam do Alicji ,,. chetnie to zobacze jak po gaciach dostaniesz ;) ..

XXX

@XXX

Uderz w stół a nożyce się odezwą,tak masz rację Alicjo,masz taki staż pracy że możesz dyktować warunki

fizol

Zapraszam na priv i na salę astorii kolego Alicji

@XXX

Alicjo ale i tak 40 pras nie dasz rady

fizol

Czyżby nowy ze somy,popracuj dłużej,potem się wypowiadaj i odstaw sterydy bo trochę mózg Ci zjadają,pracuj ciężej a nie głupotami się zajmujesz

;)
@fizol

Żebyś się nie zdziwił !!! ... Zapraszam kozaczku to sobie porozmawiamy prosto w oczy ;) jestem bardzo ciekawa kim jesteś ,wiec jak masz na tyle odwagi to czekam na ciebie ;))) ! ...

@;)

A będzie kawa ⁉ Przecież pracujemy razem. . . Na jednej zmianie

xxx
@fizol

juz sie doczekac nie moge ;) az wkoncu zobacze kto ty taki .. zapraszam ;) !...

@xxx

Ale jest Romek to jakże tak

Cierpliwości Piękna,cierpliwości

No ale jak razem popracujemy to z 44 prasy wyjdą

Aleks

Ogólnie czytam że Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. z tego co wiem zatrudniają w tym momencie nową grupę pracowników, z tego co wiem to proponują nowe stawki

To zależy od mca i ilości godzin 13,06/h za 10lat pracy i to w jakich warunkach

fizol

Atmosfera świetnie smakuje,jej nie zjem,no i p.Galiński wprowadza świetną atmosferę,aż chce się zap.... Tutaj wynagrodzenia idą do góry lecz nie współmiernie do ekonomicznej sytuacji regionu.

fizol

To jedyny plus tego zakładu,bardzo terminowa

Czopek 2016

Ja z kolegą cenimy sobie pracę w Sklejce. Jest nas więcej, ale jeszcze nie wszyscy się ujawniliśmy ;) To tylko kwestia czasu aż zapanuje tu rodzinna atmosfera wzajemnego zaufania i zrozumienia. ....A pieniądze to nie wszystko. (Przepraszam jeśli przesadziłem, ale pomarzyć fajna rzecz).

zadowolona:)
@Czopek 2016

hahahahaha to mi sie podoba:) na cale szczecie mnie juz tam nie ma i wspolczuje Wam wszystkim ktorzy musicie si etam meczyc,ale zycze Wam zebyscie mieli w sobie ta sile,zeby zmienic prace na lepsza :)

fizol

Co ma atmosfera do lepszych zarobków? Są zespoły w których nie da się pracować bo są ciągłe waśnie i niedomówienia i człowiek idzie i aby tylko jak najszybciej 8h minęło a w innych robi się lepiej. Markety biedronka,kaufland i lidl (te dwa ostatnie ten sam właściciel) zrobiły już w marcu podwyżki swoim stałym pracowniką i najniższe uposażenie za 8h czasami godzina więcej to 2000na rękę czyli 2800 brutto i teraz porównajmy te prace nasza na 3zmiany markety na 2zmiany,oni weekendy w pracy my wolne ale kleje fenolowe i mocznikowe amoniaki jeszcze dają nam popalić,niby nieszkodliwe,kiedyś byly ale nic się nie zmieniło i my pracujemy ciężej za mniejsze pieniądze. No ale prezesowi,dyrektorowi i innym nie ma jak przemówić że chcielibyśmy więcej zarabiać,świetna sprzedaż ale same straty,może znów wprowadzić premię od sprzedaży,no bo jak żyć,panie prezesie,jak żyć

Są pracownicy z wieloletnim stażem którzy szanują zakład i są mu oddani. Dobra atmosfera to atut w tym zakładzie ale trzeba sobie na to zasłużyć a nie podpadać.

fizol

Czuć biurowym,oczywiście pan obiektywny chyba nie zna realiów. Pracownik to inwestycja,dobrze zarabiający pracownik to zadowolony,lepiej pracujący pracownik a 1600zł na 3 zmiany za 12lat pracy? Za mieszkanie 600zł,prąd 180,wyżywienie,skromne a gdzie tu reszta? Oczywiście można zmienić pracę ale po co,wszędzie tyle samo płacą 2tyś brutto,może ostro trzeba wziąść się za prezesa,obniżyć wydajność,zabiorą premię? Te sto złotych,proszę bardzo,pracowaliśmy kiedyś bez premii i było mniej pracy a teraz tylko normy i normy,za co? A kiedyś to były premie,40% a pracowało się mniej. Prężnie rozwijająca firma!? Dla kogo? Czy biurowi widzieli szatnie!?,prysznice,szafki pracownicze!? Panuje wilgoć,ciuchy jebutają,jest syf,kiedy to było remontowane bo ja nie pamiętam,nie odmalowane a remontowane! Fizyczni nie zasługują na lepsze warunki pracy,tylko normy i normy,więcej i więcej! Może p.Mańkowski popyta się ludzi jak się pracuje a nie biega z alkomatem,bo to nic nie da,nie tu jest problem

Adi

Śmieszny komentarz "Obiektywnego". Ta firma to (usunięte przez administratora) lizi baku! !!

Obiektywny:)

Przykro jest czytać tak krzywdzące opinie o Sklejce. Dzięki prężnemu Prezesowi ta firma zapewniała , zapewnia i na pewno będzie zapewniać ciekawą i niezwykle satysfakcjonującą pracę dla uczciwych i sumiennych pracowników . Życzę zdrówka!

roksi
@Obiektywny:)

Ciekawa i satysfakcjonująca??? :) to chyba jakiś żart...prawda? a może jeszcze dodasz że zarobki są niezwykle atrakcyjne he he he...a co do "prężnego prezesa" to ubawiłam się do łez.Pozdrawiam :)

fizol

Ale oni ciepłą mają i bufetowa tak samo i to do 15tej. Dla nie wtajemniczonych browarek obniża alat i no trzeba dla zdrowotności aby fenol z organizmu wydalić no a wódeczka zabija czynniki mocznikowo-formaldechydowe i amoniakowe i aby dr.bzyk się nie czepiał to trzeba o wątrobę dbać. No coś za coś. Pozdro dla nie pijących

Krzysiek-elektryk

Bufetowa sprzedaje wódkę spod lady. Po południu i wieczorem biznes przejmują kierownicy. Ostatnio mieli świeżą dostawę żołądkowej ale szybko się rozeszła. W piątek na nockę zostało tylko wino "LaPatik"

brak@

Kto tam pracuje dluzej, mam na mysli 20 lat to pije albo przychodzi pijany, pod tym wzglendem zaklad sobie nie radzi, no a z tym spaniem zgadzam sie, szczegolnie na nockach ... chyba dyrektora i Prezesa to nie interesuje skoro nikt nic z tym nie robi

Adam.M

Dokładnie, alkohol jest i bedzie, zero kontroli, Kierownictwo wie ale nic z tym nie robi, pija i po pracy wsiadaja do auta, to jest masakra, te osoby sa nietykalni, ochrona Tez siedzi i oglada tv, jedyny w swoim rodzaju zaklad, Niekture osoby za hobby wybrali sobie Lizanie d*p kierownictwu, wiecej kontroli niekturych osob !!!! Czas sie obudzic, Aa !! I spanie na nockach tez Mozna Zobaczyc...

XyZ1234

To jest jakaś żenada. Brak jakichkolwiek reakcji na nietrzeźwość pracownika. To powinno się gdzieś zgłosić. Coś niewyobrażalnego gdzie facet od rana pijany i jeszcze wsiada, prowadzi wózek widłowy. Lepiej aby pracodawca dobrze sprawdził swoich pracowników którzy pracują tam od dluzszego czasu.

roksi
@XyZ1234

Oni mają to totalnie w (usunięte przez administratora) czy ktoś jest pijany czy nie!!! Kierownicy i brygadziści doskonale wiedza że na ich zmianach pracują takie osoby,które są nawiane codziennie...i co z tym robią?...kompletnie nic!!!Dyrektor zrobił pseudo dmuchanie w alkomat i na tym się skończyło...

Zostaw merytoryczną opinię o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.
3.5/5 Na podstawie 565 ocen.
  • Fordońska 154
    85-752 Bydgoszcz

Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.