Moduł System S.A.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Moduł System S.A.
3 4 6 1

Opinie o Moduł System S.A.

Administrator

Czy swoje wątpliwości związane z Waszą pracą w Moduł System S.A. rozwiązujecie razem z pracodawcą?

Pracownik3

Dobry pracodawca, wyrozumiały w ciężkich dla pracownikach życiowych momentach.

zonaLota
@Pracownik3 27.06.2016 16:31

Wyrozymiałosci to oczekuje od Zon swoich Pracowników[ co moze skończyc sie rozwodem bo Pracownik nie zarabia realnie! Zarabia tylko fikcyjnie/wirtualnie,a za COS trzeba jęść i kredyty spłacać?] Trzyma w nadziei [ mojego Męża już 4 miesiąc!] Jak sp SA moze tak działać mając kapitał założycielski i podlegając najwyższym standardom to pozostanie chyba tajemnica PRAWA!? ps proszę o zwolnienia grupowe albo chociaż zwolnienie INDYWIDUALNE zeby realizować SWOJE prawa pracownicze!

Pracownik

Potwierdzam. Firma nie rzetelna. Nie wypłaca wynagrodzeń i traktuje swoich pracowników równie źle jak klientów. Radzę trzymać się z daleka. Jedyne co im wychodzi to PR.

Pracownik

Firma okrada swoich pracowników, nie wypłaca wynagrodzenia za pracę. Jest na dnie finansowym i moralnym. ( usunięte przez administratora ) pracowników przedstawiając im zakres obowiązków inny niż uzgodniony

Zostaw opinię o Moduł System S.A. - Warszawa

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moduł System S.A.