Filar-Nieruchomości Sp. z o.o.

Lubin

Opinie o Filar-Nieruchomości Sp. z o.o.

Nick

Nie polecam, umowa zlecenie, wysokość wynagrodzenia zależna tylko od sprzedaży (zero podstawy - jak coś sprzedaż to zarobisz, jak nie to zęby w tynk). Sama atmosfera na pierwszy rzut oka niby dobra, natomiast właścicielka biura jest bardzo specyficzna, wyglada na miłą i otwartą, a tak naprawdę jest fałszywa, podstępna i bardzo konfliktowa.

Masz doświadczenie w pracy z firmą Filar-Nieruchomości Sp. z o.o.? Jak wygląda u nich zatrudnienie i proces rekrutacji? Napisz w komentarzu!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Filar-Nieruchomości Sp. z o.o. - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Filar-Nieruchomości Sp. z o.o.