Duratec Sp. z o.o.

Chwaszczyno

Opinie o Duratec Sp. z o.o.

Marta
użytkownik zarejestrowany

Poprzednicy pisali o stawkach, jednak nie wyjaśniono jakich stanowisk się one tyczą. Jeżeli ktoś z Was orientuje się jak wygląda zatrudnienie w Duratec, kogo poszukują i jakie należy spełniać kryteria, to dajcie znać. Czy na kwoty skazane w komentarzach są realne?

antek

no można nawet liczyć na 15 zł i wzwyż :) to dużo, pozdrawiam, antek

sef10

Tomek siedzisz tam bo Tobie jest widocznie ok!?.... Spanie ok ? Na hotelu w łóżku malzeńskim 2 śpią ! Jak nieprawda to ja chyba bylem gdzie indziej... robota jak robota tylko za te godziny to kasa dno! Dupowlazy same zero języka nie wspomne o kierowniku... moze i coś mówi ale wiele do życzenia to zostawia ... ogólnie to wszystkim odradzam są inne firmy z lepszą atmosfera i wogule . Zresztą pojedzcie to zobaczycie najlepszego!

byly pracownik

jak baranie nie wierzysz to jedz tam to zobaczysz jak jest i jak bedziesz spal i z kim trafisz do jelenia to zginiesz ogolnie pracuja tam sami podpierdalacze i lizusy w polsce mam tyle co tam zarobialem i jestem w domu codziennie firma dziad i na takich jak ty co tam pojedziesz to zarabiaja

sef10

Heniek aplikuj naco jeszcze czekasz? Robota zawalista ... zarobisz jakieś 4500 zł. A jeszcze bedziesz spal w jednym łóżku z obcym gościem . Powodzenia

kiter

Nie polecam,to jest firma krzak

uczciwy

tyrak wiesz dlaczego ciebie szef i zdzisiu trzymają bo takich sztachanowców jak ty im potrzeba ,ty byś za grosze dał się ogolić

sef10

Przynajmiej to wszystko Jeleń trzyma bo inaczej by to wszysko padło... a Waldek to super gość naprawde tylko trzeba robić to jest super facet jak każdy szef ma swoje wymagania robota jak robota tylko pracujmy i zarabijmy pinądze a nie drobne.. Panie Waldku naprawde za te pieniądzie to nikt nie będzie pracował więcej jak dwa tygodnie .... mimo wszystko pozdrawiam miło wspominam pobyt pozdrawiam..!

tyrak

A to ciekaw jestem jak sprawdzana jest znajomość rysunku technicznego, bo ostatnio jeden z "nowych " na uwagę o czytaniu rysunku odparł, że on jest od roboty, a rysunek to czyta zawsze Piotr. Tzn. że jeden umiał czytać, a drugi robić, ale pensje chcieli dwie :)

tyrak

chyba tobie bo marzec 22 dni razy sredni 11h + 20h soboty to 240h x 7,5 to 1800euro +120 diety czyli 1920 a nie 1600 jak zaplacili to gdzie te 300 sredno miesiecznie te firme odwiedza 10 nowych pacownikow , raz na tydzien 2 osoby opuszczaja koszary tego getta a kolejne 2 dochodza i zjazd raz na 4msc do kraju to pzy odleglosci 2,5 tys km za 5 tys zl to smiech na sali , a janek z jakiej bajki ty jestes jak byl tylko 1 janek ktoy w lutym zaobil 4900 zl za 200h pracy jeszcze janek usuniete przez medatora ,ktory nazwisk nie usówa hahah to chba jankowa albo bronkowa

pytek
@tyrak 16.05.2015, 15:23

To prawda. Faktycznie przyjeżdżają tu tabunami tacy, co to w biurze podawali sie za wielkich fachowców, a na budowie okazuje sie, że nie potrafi gwoździa w deske wbić, że o obsłudze niwelatora czy czytaniu planów nie wspomne, bo do tej pory to on "pomagał szwagrowi obory popegerowskie remontować". No i żaden nie pamięta, jak mówili w biurze że pensja zależy od przerobu, czyli najpierw trza coś jednak wybudować, a to trzeba umieć... Najlepiej więc gardłować i wozić sie na plecach tych co sumiennie pracują. Tylko że ci nie chcą pracować na nierobów, bo mają własne rodziny na utrzymaniu. Apel do wszystkich nierobów bez pojęcia o prawdziwej budowlanej robocie : trzymajcie się od nas z daleka, bo szkoda naszych nerwów.

janek

praca po 12 godzin 8 platne jak w ( usunięte przez administratora )

Kierownik.
@janek 08.05.2015, 20:54
praca po 12 godzin 8 platne jak w ( usunięte przez administratora )

Nazywam się (usunięte przez administratora). Nie ukrywam się pod nickami. Pracownicy zatrudnieni na mojej budowie w miesiącu lutym zarobili po ok. 1600 euro (razem z dietą) pracując po 8 godzin dziennie i 4 godziny w soboty. Zatem za 176 godzin w lutym to nie jest złe wynagrodzenie.Pozdrawiam malkontentów.

mis

co ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze zarabiasz we francji 1600 euro ja zjechalem pare dni temu bo sie zwolnilem tak samo jak koledzy kierownik cham i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak malo ktory za luty zarobilem 5200 zl nie placa urlopu ani diety spisz na hotelu w dwojke w jednym luzku pracujesz po 12 godz dziennie soboty i nadgodzinny za darmo robisz nie ma elektronarzedzi zero materialu polowa zalogi to podpierdalacze i lizusy uwarzajcie na ta firme oszosci i zlodzieje nie polecam nikomu pracowac w tym zoo bo tak to mozna nazwac

nobody
@mis 07.04.2015, 16:56

Widocznie pracowaliśmy w dwóch różnych firmach. Mnie uprzedzono,że praca jest w systemie akordowym, a 100% normy to ok. 8 euro brutto na godzinę ( ok. 7,50 netto) + dieta 5,50 euro dziennie.Luty to 20 dni roboczych czyli 160 g0dzin razy 7,50 =1200 euro. + 110 euro diet =1310. pomnożyc przez 4 złote za euro daje 5240 PLN. Tyle, ile mniej więcej przelano ci na konto, więc gdzie tu oszustwo???

nobody

Nie wiem komu płacili tak kiepsko , bo ja pracuję w firmie od kilku lat i wiem, że zarabia się ok. 1600 za 8 godzin dziennie.

we francji

Witam wszystkich Firma oszukuje na rozmowach oferują zarobki dwa razy większe niż naprawdę wyplacają na budowie we Francji zarobisz nie 1800 ale 900-1000 euro za prace po 10 h dziennie Szef oszust i nic wiecej .

Zostaw opinię o Duratec Sp. z o.o. - Chwaszczyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duratec Sp. z o.o.