Bud Max Development S.C.

Bielsko-Biała

Opinie o Bud Max Development S.C.

Kaczorek

Jestem firma co pracuje dla Bud-max od kilku lat . Firma bardzo prężnie działająca na terenie Bielska Białej dla mnie godna polecenia choć czasami bardzo wymagająca pod względem czasu wykonania danych zleceń .

Kaczorek

Macie doświadczenie w pracy w firmie Bud Max Development S.C. ? Wiecie jak wyglądają u nich nadgodziny? Czy często trzeba zostawać dłużej w pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Bud Max Development S.C. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bud Max Development S.C.