CSV

Szczecin

Opinie o CSV

Mirek

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie? czy potrzebują nowych ludzi i jakich? Jak rekrutacja przebiega?

Xxx

Ja pracowalam ponad 5 lat w csv i wg. mnie odkad pojawil sie pan Sz. zaczelo sie zle dziac w tej firmie. Brak szacunku dla pracownika, niskie pensje, zadnych benefitow (nawet zapomoge swiateczna zabrali wiekszosci)... Na Wielkanoc zajac z czekolady za pokwitowaniem... Żalosne. Czesc pracownikow nie moze samodzielnie skladac wnioskow urlopowych, tylko przez posrednika (czy to jest zgodne z prawem pracy?). Zadnych szans na rozwoj czy awans. Duzo takich niby drobnych rzeczy ktore skladaja sie na negatywny odbior firmy. Dopiero po odejsciu z csv zobaczylam jak dobrze moze byc u innego pracodawcy. Uzupelnienie: jedyny benefit to karta sportowa. Plus to rozstanie z firmo na dobrych warunkach bez zadnych trudnosci.

Grupa CSV
@Xxx 30.06.2017 13:59

Witaj Xxx Jeśli pracowałaś w CSV ponad 5 lat to wiesz, że dojrzeliśmy do zmian, które zostały wdrożone abyśmy mogli lepiej przygotować się do realiów na rynku. Osoba, której CSV powierzyła przeprowadzenie tych zmian miała niełatwe zadanie - każdy proces w firmie należało obejrzeć ze wszystkich stron. To długotrwała operacja, która niemal całkowicie zmieniła naszą strukturę. Z szacunkiem podchodzimy do decyzji każdej z osób, która zdecydowała o opuszczeniu naszych szeregów aby rozwijać się pod innymi banderami. Odnosząc się do Twojego wpisu muszę przyznać, że nie zgadzam się z Twoja opinią o braku szacunku dla pracownika - CSV stara się przekazywać pracownikom na bieżąco wszelkie informacje tak, aby każda z osób miała pełną wiedze o tym "co w trawie piszczy". Nasi kierownicy zawsze rozmawiają z podwładnymi i są dla nich wsparciem na każdym etapie pracy. W kwestii awansu - nasza struktura jest płaska, składa się praktycznie z trzech poziomów, jednak mamy bardzo duże możliwości awansu między działami - pracowałaś 5 lat, jestem pewna, że potrafisz wskazać co najmniej kilka osób awansowanych w ten sposób. Wnioski urlopowe o których piszesz, składane są w systemie informatycznym, do którego dostęp mają wszyscy pracownicy - taki system nie jest bezpośrednio dostępny dla kilkunastu osób nie pracujących w systemie komputerowym, jednak ich wnioski są wprowadzane przez upoważnione osoby na bieżąco. Piszesz, że w firmie nie ma żadnych benefitów oprócz karty sportowej - każdy z pracowników ma prawo korzystać z całego szeregu różnych dofinansowań - dopłat do przedszkoli, wyprawki szkolnej, wypoczynku, biletów do kina, teatru, wydarzeń sportowych, wyjazdów na narty czy na kajaki. Korzystanie z tych możliwości nie jest obowiązkowe. Ale nieprawdą jest, że ich nie ma. Twoje rozstanie, jak piszesz - na dobrych warunkach i bez trudności - to również część naszej polityki szacunku wobec pracowników. Każdy ma prawo dokonywać wyborów zawodowych - z radością przyjmujemy nowych członków naszego zespołu, i z żalem, choć ze zrozumieniem, żegnamy nasze Koleżanki i Kolegów. Życzę Ci wszystkiego najlepszego na dalszej ścieżce zawodowej! Mam nadzieję, że grupa CSV mimo wszystko wpisała się w Twoje CV z bagażem dobrych doświadczeń zawodowych. Izabela Marciniak-Machut Dział HR

Xxx
@Grupa CSV 07.09.2017 22:24

Nie zgadzam sie z Pani wypowiedzia. Możliwości awansu są nikłe lub żadne. Wiele lat pracowalam na jednym stanowisku, a próby rozmowy z przełożonym o szkoleniach, rozwoju i ewentualnym awansie kończyly się niczym. Co do urlopu to brak możliwości samodzielnego wypisania jest niezgodny z prawem, a takiej możliwości nie maja pracownicy, którzy maja dostęp do komputera i ich wnioski na pewno nie były wprowadzane na bieżąco, bo to zależało od humoru bezpośredniego przełożonego. Pracownicy ci nie mają dostępu do bieżących informacji. Może część benefitów dziala, ale próba zorganizowania wyjscia do teatru skończyla sie tym, ze dostalam informację, ze nie warto bo prezes i tak raczej nie wyraża zgody na takie rzeczy, co prowadzi do wniosku, że część benefitów jest fikcyjna.

Zuzanna

@Rudek rozumiem, że według Ciebie CSV posiada kadrę wykwalifikowanych techników. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach w firmie oraz o tym jak oceniasz CSV jako pracodawcę? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które właśnie zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

Historia z neta

Praca prezesa polega na dobrym krojeniu pracowników - kapusiu - Freak. Jak wiadomo pan SZKWAREK był w KOMFORCIE i co robił nic oprócz tego że pracownikom wszystko pozabierał ,kosztem pracownika pokazywał swoje osiągnięcia, życzę wam w vobisie i csv wielu zwolnień bo ten gość tylko to potrafi zero szacunku dla podwładnego tylko on się liczy. Niech lepiej prezes wypowie się jak dbają o dobrą kadrę. Zwalnianie pracowników kilkanaście minut po 16.00 wręczając im wymówienia (miesięczne wypowiedzenia), tak się kiedyś traktowało pracowników w TVN'ie, zwalniali sms'em. Jak tak dalej pójdzie to ludzie pójdą po rozum do głowy i sami odejdą bo Vobis to relikt przeszłości z polityką kadrową Rumunii. Niestety Vobis już jest na dobiciu , kto następny ....

Saula
@Historia z neta 22.04.2017 16:39

Człowieku o czym ty mówisz? To że prezes kiedyś pracował gdzieś indziej nie znaczy że w firmie która 25 lat istnieje na rynku, wprowadzi rozwiązania rodem ze średniowiecza! Pracuję tu od 13 lat na samodzielnym stanowisku blisko związanym z zarządzaniem ludźmi i widzę - mimo różnych sytuacji na rynku - duże zaangażowanie zarządu w rozwój pracowników a przede wszystkim kontakt z nimi. A to co mówisz to jakiś żart chyba, pracowałeś w CSV? Znasz ludzi którzy tu pracują? Bo to co piszesz jest kompletną, KOMPLETNĄ!!! bzdurą

Freak

Praca agenta polega na dobrym krojeniu csv na paliwie, dobrze rozpisana kilometrówka agentów oraz ich pracowników doprowadzi was do ruiny, także Panie Szkwarek dobrze sprawdzaj agentow w zachodniopomorskim, non stop telefony po odwiedzinach Pana w punktach między agentami...

Zuzanna

Osoby zainteresowane pracą w firmie zachęcam do śledzenia strony internetowej firmy http://www.csv.pl/praca/ Zamierzasz aplikować do firmy? Jakie pytania masz dla obecnych pracowników?

sleemm

Firma jeśli chodzi o jakość to tandeta. Kupują np. żywicę na Chorwacji i przedstawiają ją jako Scott Bader angielską. Jeśli jest reklamacja to udowadniają, że wina kupującego. Mają radców - papugi, które ich bronią w licznych procesach, które im wytoczyli zawiedzeni klienci. Nie kupujcie tych cudów "angielskich" . Lepiej zwróćcie się do każdej innej polskiej firmy np. Sarzyna. Liczni przedstawiciele zupełni niefachowcy ekonomiści - technicy lub inne humanistyczne zawody. Zgrywają wielkich fachowców, a jeden inżynier w firmie nie ma krzty rozeznania technicznego. Prezesi to handlarze nastawieni na szybki zysk Żenada

Rudek
@sleemm 09.01.2017 23:39

Oooo, chyba zazdrosna konkurencja, co? Jak nie macie własnych techników na takim poziomie jak byście chcieli to najlepiej naparzać na kogoś kto ich ma, hehehe...

Frick

hehehe od cv szafy się nie domykają. Cięcia, cięcia i jeszcze raz zwolnienia...

PRIME

@Nowy , a może się w swojej nowej firmie rozejrzyj , napisz jak jest kolorowo , Oddział w Rzeszowie jak stał tak stoi a , od kwietnia już sporo czasu minęło. Mało tego za czasów poprzedniej ekipy klient był trochę olewatorsko traktowany , teraz jest inaczej. Zadowolony klient

Nowy

Wystarczy rozejrzeć się po "mieście" i wszystko wiadomo :-)

Nowy

W Rzeszowie była oferta pracy na nowego Ajenta juz nie aktualne,przyjety juz nowy Ajent, Oddzial w Rzeszowie nie wie co uczynił, czas pokaże.

onecny

Popieram po części opinię kolegi z tym że obecny prezes to nic dobrego dla Firmy

agent

Wszystko uzależnione od obrotów są tacy że nawet na ZUS nie mogą zarobić. Ale są i tacy którzy wychodzą ok. 5tys.

ev.anonym

firma sie sypie powoli,wstrzymuje sie głosu. Ciekawa jestem jak w innych oddziałach w Polsce?

człowiek

Wiesz pracuje w tej firmie i zaczynam się bać...

Marketing

Od 1 stycznia w firmie wchodzą zasady pana Jerzego szkwarka wiec po roku będzie po firmie wiec na twoi miejscu bym poszukal czegoś innego tzn innej firmy dobra rada ale rób jak uważasz pozdrawiam

Jasnowidz

Biela biela ty nie wiesz w jakim świecie żyjesz zacznij lepiej szukać czegoś nowego dobra rada od wróżki a nie udzielasz się na temat inwestowania w nowych ludzi powiem krótko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byles i chyba za długo w niej siedziales pozdrawiam

Gienek

nie polecam pracy w csv , 12 dyrektorow i 14 kierownikow bez sciemy nie wiem jak chcecie tu zarobic skoro cala kasa idzie na administracje, metody pracy z prl-u. Jesli znacie jakas firme co na swieta zamiast cos dac to zabiera premie to dajcie znac ale w CSV wlasnie tak robia. Tu dostaniesz dobre stanowisko albo pesje jesli znasz kogos postawionego w firmie albo jestes z rodziny bo tu zatrudniaja na dobrych stanowiskach tylko znajomkow , ludzie ktorzy przejadaja tu kase nie posiadaja kompetencji to swoich stanowisk, oszczednosci szukaja nie u tych co maja najwiecej tylko u tych co zarabiaja najmniej jakas chora polityka. Jesli jestes mloda inteligentna osoba i chcesz robic kariere to nie tu, uwierz ze tu cie tylko upodla. Brak szacunku do ludzi, szeregowych pracownikow traktuja jak brudasow i plebs ktory ma tylko tępo wykonywac polecenia.

Gorge

Z pośród 4 firm w których pracowałem niestety najgorsza, na szczęście to już koniec. Zwolnienia przed świętami, oczywiście nic nie wiesz a potem 0,5h na spakowanie się. Płace słabe + żadnych profitów. Polecam dla osób które nie potrafią znaleźć przyzwoitej pracy. Aha opinia na rynku tak jak pisał przedmówca... trzeba wiedzieć gdzie zapukać, bo można się naciąć..

były

zgadzam się z przedmówcą lubią zwalniać przed świętami , skoro zatrudniają do rządzenia typów np szklarek,kowalczyk ludzi którzy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Vobis to co dziwne możesz tyrać do nocy ,a i tak licza sie tylko tabelki Mózgi Jebane sporą kase to zarabiają ci którzy robią zajebiste obroty a nie bolki z ulicy pod tym względem firma jest beznadziejna towar jeden i ten sam tylko naklejki zmieniane

Były

Pracowałem w tej firmie w terenie. Trafiłem do klienta w zachodnipomorskiem, który powiedział mi, że w życiu nie będzie współpracował z CSV. Dlaczego? Bo pracował w tej firmie, a oni w ramach "podziękowania" zwolnili go przed samymi świętami Bożego Narodzenia. Pomyślałem sobie, że ściemnia, bo przecież firma na forach ma dobre opinie (o zarobkach też) i trzeba być skończonym (bip), żeby tak zrobić z pracownikiem. Ale jeżdżąc po innych klientach dowiedziałem się, że firma tak traktuje i pracowników i klientów, a do tego, że CSV, CSL, CAP, i inne spółki i spółeczki tej grupy są zarządzane tak samo. Ponadto firma wprowadza produkty na rynek, a jak przestają się sprzedawać, to po prostu zmieniają nazwę, zwalniają ludzi i zaczynają od nowa (MOTO, GOLDCAR, GOLDCAR+, 4MASTER, 4M... itd.) Dodam jedynie, że mnie też zwolnili przed samymi świętami, argumentując, że od grudnia, do marca musieli by utrzymywać darmozjada, czyli mnie, a od kwietnia po prostu zatrudnią następnego... Ale pensję wypłacają w terminie :-)

BYŁy

Wielka ściema zarobki 3 tys. tyra na maxa a jak do wypłaty to kryzys itp.Ludzie zatrudniani po znajomości sami (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)bez żadnej wiedzy.

Agent

Witaj Nie wiem gdzie cię poniesie ale jak się dobrze ustawisz w firmie CSV to polecam pracę Agenta. Zarobki ok. 3tys. - 8tys netto na rekę, praca przyjemna choć trochę brakuje czasu na przyjemności. Samochód ,telefon do dyspozycji bez GPS czy innych kontroli.

alek

czy ktos pracuje w csv w szczecinie? jakie sa wasze opinie?

alek

witam, czy ktos pracuje w csv w szczecinie? jesli tak, jakie sa wasze opinie? dzieki

Zostaw opinię o CSV - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CSV