Asekor Artur Maciejewski

Wrocław

Opinie o Asekor Artur Maciejewski

edf

@elker ale czesto niestety taki praktyki sa bezplatne

Kasia

Rzeczywiscie praca w firmie ASEKOR to sama przyjemność. Odbywałam tam 4-tygodniową praktykę i przez ten czas sporo się nauczyłam. Pan [usunięte przez moderatora] i pracujące tam panie są przemili, zawsze służą pomocą, chętnie wszystko tłumaczą i mają naprawdę dużą wiedzę z zakresu BHP. Pracując w tej firmie nie można narzekać na nudę.

Aneta

Pracowałam u Pana [usunięte przez moderatora] i muszę przyznać ,że tak rewelacyjnego szefa to jeszcze nie miałam. Polecam współpracę z panem [usunięte przez moderatora].

praktykantka

Odbywałam praktykę studencką u [usunięte przez moderatora]. Podejście pierwsza klasa. Jesli ktoś będzie miał problem ze znalezieniem praktyk, walcie do[usunięte przez moderatora] jak w dym.

Zostaw opinię o Asekor Artur Maciejewski - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asekor Artur Maciejewski