Firlej Bogdan BF Asekuracja

Wrocław

Opinie o Firlej Bogdan BF Asekuracja

at

Najgorsza firma, jaką miałam okazję poznać - przez brak kompetencji pracujących tam pań narażeni zostaliśmy na koszta, nie dotrzymane zostały żadne ustalenia i gwarancje, co w przypadku firmy ubezpieczeniowej jest oczywistym wykluczeniem... Nie można im ufać, o panu właścicielu nie wspominając.. Normalny człowiek dbając o swój własny wizerunek przyjmuje zgłoszenie i wyciąga wnioski/ wyjaśnia sprawę i szkoli pracowników (w końcu za coś im płaci). Pan jednak w podwórkowym stylu podszedł do sprawy - miałam wrażenie, że jestem w przedszkolu... Totalny brak profesjonalizmu, nie mówiąc o kulturze osobistej. Zdecydowanie odradzam!

Zostaw opinię o Firlej Bogdan BF Asekuracja - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firlej Bogdan BF Asekuracja