Opinie o Biuro Obrotu nieruchomościami "Focus"s.c. w Wrocław

Biuro Obrotu Nieruchomościami 'FOCUS' s.c. działa na rynku wrocławskim od 1.07.2000 r. Współpracujemy ze wszystkimi licencjonowanymi biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami we Wrocławiu jak i na terenie całego kraju. Zapewniamy naszym klientom kompleksową, profesjonalną i prawną obsługę w zakresie sprzedaży, kupna nieruchomości jak również najmu i wynajmu. Współpracujemy z wieloma bankami w celu zaoferowania naszym klientom najlepszych kredytów hipotecznych. Transakcje w naszym biurze są bezpieczne - posiadamy certyfikat zawodowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej OC w PZU S.A. Posiadamy licencję Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast nr 2189. Jesteśmy członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami DOSPON zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości PFRN.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Obrotu nieruchomościami "Focus"s.c. w Wrocław

Krzysztof Nowy wpis

Profesjonalna obsluga z usmiechem na ustach. Caly proces kupna nieruchomosci dzieki Pani Maceli przebiegl szybko i sprawnie od pierwszego spotkania do koncowej wizyty u notariusza.Skomplikowany dla nas proces kupna okazal sie bardzo przyjemna tranzakcja. Polecam.

Jaka atmosfera panuje w firmie Biuro Obrotu nieruchomościami "Focus"s.c.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 4 kwietnia. Czy jest rotacja?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Biuro Obrotu nieruchomościami "Focus"s.c.?

Agnieszka

Tak, oczywiście mają szansę, oferujemy szkolenia i wprowadzanie nowej osoby na bieżąco na każdym etapie działania. Zapraszamy do naszego zespołu. Właściciel

Antoni Nowy wpis
@Agnieszka

A jak wygląda ścieżka rozwoju zawodowego w tej firmie? Czy bez problemów można awansować po określonym czasie na wyższe stanowisko? Ciekawi mnie to, dlatego, proszę o informację.

Rozwój Nowy wpis
@Antoni

Szkoleń jest dużo i są bardzo fajne. Można się rozwinąć

Agnieszka

Czy firma daje szanse na rozwój? Czy można liczyć na stała posadę ?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Biuro Obrotu nieruchomościami "Focus"s.c.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Eryk

Ale szkoda, że nikt z pracowników nie zamieścił kilku zdań jak się pracuje?

Arleta

Profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji zakupu nieruchomości. Począwszy od etapu ofertowania, poprzez etap sporządzenia umowy, doradztwo oraz skojarzenie czynności notarialnych, zakończonych odbiorem nieruchomości. Polecam współpracę z firmą Focus a w szczególności z Panią Ewą Czajkowską.

Sławek

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z biurem. Super profesjonalna obsługa. Kupiłem mieszkanie bez żadnych problemów, z pełną obsługą prawną. Wszystko dokładnie sprawdzili i przeprowadzili mnie przez ten skomplikowany dla mnie proces od początku do końca, aż do wydania mieszkania. Polecam

Franek

Jakie zasady współpracy obowiązują w firmie dla nowych agentów?

Klientka

Ja polecam. Kupowałam mieszkanie za ich pośrednictwem - profesjonalna, fachowa obsługa. Właścicielka jest prawnikiem, z dużą wiedzą, którą mnie wsparła

Janusz

Czy tak dobrze się wam pracuje, że rzadko zaglądacie na forum? Czy warto aplikować?

To jest Biuro Nieruchomości , które nic nie robi tylko udaje .Ostatnie Biuro we Wrocławiu pod względem aktywności.

Biznesman

Bardzo słabe biuro, wcisnęli mi umowę z prowizją do kupna, nie oferując przy tym niczego! Skandal!

Maciek

Mam wrażenie, że jest to całkiem dobra firma to Biuro Obrotu nieruchomościami i ja osobiście powierzyłbym swoje interesy właśnie im

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Obrotu nieruchomościami "Focus"s.c. - Wrocław

Biuro Obrotu nieruchomościami "Focus"s.c.
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Psie budy 18/19 lok. 1
    51-629 Wrocław
  • NIP: 8971634800

Biuro Obrotu nieruchomościami "Focus"s.c.