Opinie o Castfutura AGD w Raków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Castfutura AGD. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Castfutura AGD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castfutura AGD w Raków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy Castfutura AGD zapewnia kartę multisportu?

Czy w Castfutura AGD jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Esa Nowy wpis

Firma nie istnieję

Czy zdarzają się nadgodziny w Castfutura AGD?

Uuu

Firma już nie istnieje.

Artur
@Uuu

Znasz może powody, dlaczego firma została zamknięta? Ciekawi mnie, czy związane jest to z utratą płynności spółki, czy może wpłynęły na to inne okoliczności. Fajnie, gdybyś podzielił się swoją wiedzą w tym zakresie.

Uuu Nowy wpis
@Artur

Została przeniesiona do Bułgarii

Robert

Wprawdzie firma ma dobrą opinię jako pracodawca ale szkoda, że tak mało jest opinii na forum. Mam zamiar aplikować więc interesuje mnie wszystko.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Castfutura AGD? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

W sieci natknęłam się na ofertę pracy w Castfutura AGD na stanowisko magazyniera. Osoba interesująca się takim rodzajem pracy w tej firmie powinna posiadać uprawnienia do obsługi wózków widłowych. Poza tym pracodawca zapewnia stabilne warunki pracy i m.in. system premiowy. Czy ktoś z Was już może aplikował na to stanowisko? Jak obecnie w tej firmie wygląda proces rekrutacyjny?

@Marta

Rekrutacja normalnie przechodzi stanowisko nie jest ciężkie praca też polecam pracuje tam od paru lat i nie narzekam jak chcesz pracować to będziesz zależy tylko od ciebie

Igor

Ciekawe co u was słychać? Czy ciągle dobrze funkcjonujecie? Może ktoś napisze kilka słów? Kandydaci często wspomagają się opiniami pracowników

były spawacz

Ciekawe jak tam teraz spawaczami:) pewnie dalej robi pani Krystyna i zwieksza norme:)

baba z garbem

Średnie zarobki dla kobiet na produkcję to 1500 zł plus premie

gisek

Hej, a wiecie jakich średnich zarobków można sie teraz spodziewać @ba? Na pewno ponadprzeciętne jest.

kołchoz

Firma co rok podnosi norme początku ze trzeba 3 razy wiecej robić tak kobiety wiejskie podnoszą z głupoty za 1500 zł firma ma 10 kierowników dlatego musisz na nich (usunięte przez administratora)

ona

Ludzie nie rozumieją że jak ktoś chce pracować w tej firmie to będzie to robić i żadne wpisy tego nie zmienia

ona

Co wy tu piszecie jest bardzo śmieszne nie rozumiem ludzi którzy tak piszą o firmie w której pracują i te zarobki jeśli chcesz więcej zarabiać bierz się do roboty i idź gdzie indziej szanuj co masz bo gdzie indziej będzie gorzej .Ja jestem zadowolona i z zarobków i z pracy idę z chęcią do niej wiadomo że bym chciała ciut więcej ale dobre i to i dalej mam zamiar tu pracować .A szefostwo niestety wszystkim nie dogodzi

MEN

szacunek dla kobiet śmieszne:) masz poczucie humoru

tyle w temacie
@MEN

Czy wy, piszący te chamskie komentarze zdajecie sobie sprawę z tego, że posługując się takim językiem dajecie tylko świadectwo WASZEJ głupoty?

znajomy

To po co pracujesz w tym jak to nazwałaś "kołchozie" nikt cię na siłę nie trzyma i nie denerwuj się tak Bo źle to wpływa na urodę... I nie obrażaj kobiet tam pracujących bo te kobiety ze wsi mają więcej kultury niż nie jeden miastowy uczony. Pozdrawiam

ewa

Na początku byłą ferma drobiu identyczny budynek jak ten obok , potem produkcja zabawek potem produkcja zniczy a teraz kołchoz Casfutura, znajomy mało wiesz wiec się nie wypowiadaj!!!kierowniku od 7 bolesci

znajomy

Droga Ewo wcześniej w tym zakładzie była produkcja zniczy AJA a ferma drobiu jest obok. Pozdrawiam

ewa

Opowiem coś o firmie pracuję juz od początku tej firmy wiec firma mieśći się w budynku gdzie miesiła się ferma drobiu pracują tam przewaznie dziewczyny z pobliskich wiosek bardzo prymitywne ,kierownictwo tez nie lepsi gonią do pracy a potem sie opierdalają ,norma wczesniej była Włoska teraz jest Polska norma czyli wieksza kilkakrotnie to wychodzi ze pracują tam za 3 razy mniej a robią 3 razy wiecej mnie wiecej zarobki minimum ustawowe plus premia dla początkujących ci co robią dłuzej może mają 1700 plus premia okolo 200 lub 300 zł

mazak

dokładnie ups, nikt za piękne oczy nie zapłaci, trzeba pracować

paulina

jasio poucz się brutto to jest z podatkiem a netto na ręke opowiedz mi lepiej jak to było jak sie umuwiles z dziewczyna z pracy i zostałeś pobity ze az w szpitalu wylądowałeś

CYMBAŁ ki

Jestem kielownikiem jestem zadowolony ztego lubie rozkazywac i drapac sie po jajach czasem cos mądlego wymysle zeby wiecej kobiety robily wtedy mi sie swieca oczy wtedy ide do biura zameldowac jaki jestem zajebisty pochwala mnie wtedy jestem zadowolony wruce na hale prod taki swietlisty ze wszystkie monitory sa na zielono ale niezawsze tak jest to czasem podejde do komutera np slim wtedy norma 2 razy wieksza tak dzialam:)niestety kobiety sa wyeksplotowane mocno

Zostaw merytoryczną opinię o Castfutura AGD - Raków

Castfutura AGD
2.4/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Wiosenna 14 lok. 2
    53-017 Raków