Intredo Media Sp. z o. o.

Kraków

Opinie o Intredo Media Sp. z o. o.

Natalia

Intredo Media zmienia stronę, ale oferty pracy nadal można przeglądać, a jest ich całkiem sporo: Media Assistant, Head of SEO, Specjalista Link Building i Campaign Email Specialist. Zatem firma potrzebuje kilku dobry specjalistów do swojej załogi. A praca w Intredo Media da Wam system wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń pracowniczych, przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji, prywatną opiekę medyczną i pakiet Multisport, chillout room z wygodną kanapą i konsolą do gier oraz biblioteczką. Ktoś będzie aplikował?

Natalia

@muszelka a powiesz coś więcej o jakości pracy w Intredo Media? Co masz na myśli pisząc takie sformułowanie? Powiesz coś więcej o swoich doświadczeniach z firmą? Aktualnie jest poszukiwanych parę osób do pracy: http://www.intredo.com/, dlatego ważne, aby na forum było sporo merytorycznych wypowiedzi o forum.

Mańka

Coś ostatnio nie macie zbyt ochoty pisać na forum? Czyżby wakacje was odciągnęły czy też w firmie jest tak dobrze, że się nikomu nie chce pisać? Potrzebne są wasze opinie!

muszelka

Dziwię się negatywnym komentarzom, ale cóż - hejterzy są wszędzie. Osoby które nie przeszły etapu rekrutacji wylewają anonimowo swoje żale i mijają się z prawdą. Niestety z niekorzyścią dla wizerunku tak fajnej firmy. Osobiście jestem bardzo zadowolona z firmy oraz jakości pracy. Pracują tu otwarci, młodzi ludzie, a atmosfera na pokładzie jest sympatyczna.

Monik

Wiadomo, że rozmowa rekrutacyjna jest obciążona stresem być może dlatego tak odbieracie ten element rekrutacji?

Piotr

Odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą, treść ogłoszenia brzmi wspaniale, lekcje angielskiego, multisport, umowa o pracę itd. Rzeczywistość? Możecie się domyślić po innych komentarzach zamieszczonych tutaj. Tragiczny kontakt z rekruterką, nie wiem za co jej płacą. NIE POLECAM!!

Monik

Być może słusznie niektórzy zwracają uwagę na samą rekrutację, może coś jest nie tak. Intredo Media to dobra firma i myślę, że te uwagi powinny być dla nich sygnałem.

Zdecydowanie odradzam tam pracę! Na rozmowach są sympatycznie aż przesadnei żeby tylko zwabić pracownika. A potem okazuje się wszystko inaczej! Wykorzystują ile się da, niby mozna sie dogadac w kwestii godzin pracy, a to nie prawda, ponadto niby masz przerwe a tak na prawde jest ona dodatkowo odliczana, nie mowiac juz o tym ze abosultnie nie mozna chorowac czy wziac wolnego bo sie- uwaga- WYLATUJE z pracy! koszmarna firma!

Natalia

Czy coś nowego, ważnego dzieje sie w firmie?

Monik

Zastanawiałem się czy składać cv w Intredo ale teraz nie żałuję, wręcz jestem bardzo zadowolony. Gdyby było więcej takich firm to i te gorsze musiałyby poprawić swój wizerunek.

Kamyk

Firma, która lekceważy kandydata tak samo będzie traktowała pracownika. Proponuję olać taka firmę !

majki

Fajnie, że jest stabilna praca, ale jaka jest atmosfera?

Marian

Opłacanie tak, jednak dwie umowy zlecenia i od jednej 200 zł odprowadzany ZUS. Teraz prawo się zmieniło, to już wałów nie mogą kręcić.

Patryk

Dziwne zasady rekrutacji, nie podają informacji na temat zarobków ani obowiązków nawet na 3 etapie rozmów. Rekruterka ma dość lekceważacy stosunek do kandyadatów.

Anula

Cóż za precyzja w modyfikacji profilu ;)

dyzio1232

Mozecie podac widly jesli chodzi o place na stanowisku programisty?

rekruter

ostrzegam przed firma !! w pełni nie kompetentni. Aplikowałem na stanowisko w firmie intredo po jakimś czasie dostałem odpowiedzieć ze jestem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną i ze dostane maila z potwierdzeniem - maila NIE DOSTAŁEM po czym dzwonie spytać czy w takim razie rezygnują z mojej kandydatury po czym się dowiaduje że Pani się pomyliła wysłała nie tam gdzie trzeba... następnie już w firmie po rozmowie dostaje informacje ze oddzwonią do mnie do paru dni z pozytywna lub negatywna decyzja i oczywiście firma nie wywiązuje się ze swojego słowa i nie dostaje ŻADNEJ informacji . Odradzam jakichkolwiek kontaktów z tą firmą

Tomasz

też jestem po rozmowie i ciekawi mnie jak tam się pracuje. Test rzeczywiście trudny ale rekruter mocno kumaty. rozmowa byla dość luźna- młodzi ludzie. Nie ma za wiele informacji w necie o firmie, ale coś tam będą dopiero rozwijać więc w sumie pewnie nie ma jeszcze za bardzo o czym mówić. W samym biurze było dość wesoło ale więcej niestety nie wiem bo nie widziałem ^^ typowy start-up

malina

Niestety nie przeszłam procesu rekrutacji. Natomiast atmosfera zarówno wnętrza biura, jak i ludzi z którymi miałam okazję się tam spotkać wywarła na mnie niesamowite wrażenie. Rozmowa rekrutacyjna w Intredo Media zainspirowała mnie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych, podjęłam studia podyplomowe.

Michał

Byłem na rozmowie dotyczącej stanowiska Programisty PHP. Rozmowa fajna. Osoba, która ze mną rozmawiała była kompetentna (programista). Warunki finansowe ok, ale test był bardzo trudny. Po tygodniu otrzymałem odpowiedź odmowną ze względu na niewystarczające umiejętności ;/ No nic. szkoda. Mogę tylko napisać, że mają zajebiste biuro, bo pracować nie było mi dane.

Stefanov
@Michał 23.02.2015 21:50

Jeśli ten test był trudny, to chyba jesteś początkującym programistą i to total junior :)

Zostaw opinię o Intredo Media Sp. z o. o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intredo Media Sp. z o. o.