Opinie o Emedia Sp. z o.o. (emedia.pl) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Emedia Sp. z o.o. (emedia.pl). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Emedia Sp. z o.o. (emedia.pl) o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emedia Sp. z o.o. (emedia.pl) w Warszawa

Kandydatka Nowy wpis

No ja właśnie ze względu na wspomniana hybrydę tu zaglądam bo jest wpisana w ofercie. Jak oceniacie współpracę na niej atmosfera ogólnie jest w porządku i z komunikacja nie ma żadnych problemów?

Marcin Nowy wpis

Wie ktoś czy istnieje możliwość odbycia stażu w 100% zdalnie? W lokalizacji podane: Lublin, Warszawa, zdalnie, a w ogłoszeniu nie ma na ten temat mowy. W innych ogłoszeniach widziałem, że często to praca hybrydowa i tylko jeden dzień HO

Grzesiek Nowy wpis
@Marcin

Nie ma opcji na pracę zdalną. Pracujemy hybrydowo w oparciu o jawne, jasne zasady. Branża kreatywna i praca 100% zdalna się nie lubią. Pozdro

Dzień dobry, Znalazłam państwa ofertę o stażu w Lublinie. Jestem zainteresowana jednak mam pytanie, jak wyglądają godziny pracy na stażu? Jestem ciekawa, czy udałoby mi się połączyć ze studiami. Dodatkowo, czy jest on płatny? Czy dopiero później przy ewentualnym zatrudnieniu? Pozdrawiam :)

pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry, staże rozpatrujemy indywidualnie. Jeśli zainteresujesz nas sobą i wspólnie ustalimy, że będą korzyści zarówno dla Ciebie jak i dla nas to kwestie godzin pracy będą do dogadania. Pozdro

Czy w Emedia Sp. z o.o. (emedia.pl) możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Emedia Sp. z o.o. (emedia.pl)? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Brand Manager
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista SEM
Ewelina

Kiedyś pisali tutaj o tym, że chętnie wypłacają różne premie... ;) Ciekawa jestem jakie są ich rodzaje i na jakie ich wysokości można ewentualnie liczyć?

Grzesiek z emedia
@Ewelina

Polecam najpierw się ogarnąć i dostać do pracy. Wykazac swoje umiejętności i dopiero mówić o premi. W dzisiejszych czasach trzeba walczyć o spłacenie wysokich kosztów etatu na starcie.

Łukasz

Pracowałem 1,5 roku w (usunięte przez administratora) w dziale SEO i mogę polecić pracę i pracodawcę. Szczególnie dla osób, które nie mają dużego doświadczenia - jest duża szansa by je zdobyć. Atmosfera jest ok, a z szefami można się dogadać. Możliwa praca hybrydowa, jeśli ktoś lubi. Bardzo dobre miejsce by zacząć swoją karierę w marketingu, trzeba tylko chcieć się uczyć, rozwijać i pracować. W dziale SEO jest dostęp do wielu narzędzi, płatne szkolenia online - na pewno na plus. Firma się rozwija.

Stefan
@Łukasz

Fajnie to wszystko brzmi dla osoby bez doświadczenia. Jakieś darmowe szkolenia też są? Bo piszesz tylko o płatnych

Hello
@Stefan

Możesz dopytać na rozmowie :)

Rajmund
@Stefan

Firma płaci więc płatne są ok :)

Studentka

Dzień dobry Czy emedia w Lublinie organizuje staże dla osób z wykształceniem kierunkowym (marketingowym) i pasją do e-marketingu?

Konrad Nowosielski

Firma z pasją. Pierwszy raz spotkałem się z odradzaniem wydatków na e-marketing w rozmowie ze specjalistą do e-marketingu. Po wysłuchaniu mnie, chyba Pan Grzegorz stwierdził, że w przypadku naszych usług dedykowanych branży b2b lepiej w pierwszym etapie skupić się na sprawdzonej ścieżce przedstawicieli handowych, których należy wspierać rozbudowaną bazą danych w internecie jako prospekt handlowy on-line. Dopiero w kolejnych krokach, starać się pozyskiwać klientów z internetu. Serdecznie pozdrawiam i polecam. Pewnie jeszcze będziemy mieli okazję współpracować.

Barbara

Witam, jakie trzeba posiadać konkretnie umiejętności, wykształcenie oraz wiedzę aby dostać się do zespołu Emedia.Com.Pl? W ostatnim czasie nikt się tutaj nie wypowiadał odnośnie samej pracy w firmie. Chętnie coś na ten temat poczytam. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Maciek
@Barbara

Trzeba mieć pasję do pracy w jednej z naszych dziedzin. Resztę się dorobi :-)

Wypłacają dodatkowe nagrody w Emedia.Com.Pl Grzegorz Wysocki?

Grzesiek

Prwnie ze wypłacamy, różne premie. Za to ze zdobędziesz nowe kwalifikacje, ze firmybdlanktorych pracujemy maja fajne efekty. I różne inne rzeczy, za które premia się należy. Sprawiedliwie. Dla mnie jako właściciela osoby, którymi się otacza muszą chcieć pracować, robić to z przyjemnością i lubić to. Pozdrowionka Grzesiek, naczelnik tego zamieszania :)

Polecam firmę. Styl pracy nieporównywalny z innymi w tej branży.

Profesjonalna firma z indywidualnym podejściem do każdego - i do klientów, i do pracowników. Świetna atmosfera pracy, zgrany zespół specjalistów z sukcesami w swoich dziedzinach. Zawsze można liczyć na profesjonalną poradę i dobrą kawę ;)

Maciek

Fajnie ogólnie, jedzenie za darmo, ps4, hulajnogi, także jest co robić

Dawid

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, fachowa i miła obsługa i najważniejsze - świetne doradztwo. Jestem bardzo zadowolony.

Polecam firmę. Podejście z dużym szacunkiem nawet podczas rozmowy telefonicznej w sprawie wsparcia dot. pisania pracy magisterskiej.

Polecam!

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat firmy Emedia.Com.Pl Grzegorz Wysocki w mieście Lublin. Czekamy na nowinki od użytkowników.

Katarzyna

Tak, firma z fajnym klimatem.

Katarzyna

Polecam poznać Grześka, ciekawe doświadczenie. Profesjonalista.

Zostaw merytoryczną opinię o Emedia Sp. z o.o. (emedia.pl) - Warszawa

• Jak się pracuje w Emedia Sp. z o.o. (emedia.pl)?

Zobacz opinie na temat firmy Emedia Sp. z o.o. (emedia.pl) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emedia Sp. z o.o. (emedia.pl)?

Emedia Sp. z o.o. (emedia.pl)
  • ul. Nowogrodzka 31
    00-511 Warszawa

Emedia Sp. z o.o. (emedia.pl)