Trelleborg Sealing Solutions

Czechowice

Opinie o Trelleborg Sealing Solutions

Ted Bundy

Czy ktoś mi może kurcze blade powiedzieć na czy ta praca wygląda , bo się zastanawiam czy chce mi się tam iść czy nie . Zaznaczam ,że lubię (usunięte przez administratora) a nie plotkować. Do widzenia.

@Ted Bundy 23.11.2017 12:21

napisałem zapie###niczać a nie zapie###pszać , a już mnie cenzurujecie

@Ted Bundy 24.11.2017 11:16
napisałem zapie###niczać a nie zapie###pszać , a już mnie cenzurujecie

Kur##wa nikt nie odpowiada !!! Hu###j wam w (usunięte przez administratora)#ę mamisynki!!!!!

Syf ,fabryka nowotworów ,niewarto za te pieniadze które oferują ,nam zwyklym pracownikom,omijać z daleka ten zakład.....

Wandzia

Ja pracowala i narzekala a juz nie narzeka bo tam nie pracuja ino gdzie inaczej i nie narzeka teraz.

Dominika

@Dawne czasy mam wrażenie, że mylisz mnie z pracownikiem firmy Trelleborg Sealing Solutions. Nie jestem z nią w żaden sposób związana. W swoim komentarzu wspominasz o rotacji. Mógłbyś powiedzieć o niej coś więcej? Jak duża jest jej skala? Czy może dotyczy którychś działów firmy szczególnie?

Dominika

@Oryginalny@P macie całkowicie skrajne opinie na temat pracy w Trelleborg Sealing Solutions. Z czego one wynikają? Czy chodzi o różnicę między działami firmy? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach. Co konkretnie odpowiada, czy też nie odpowiada w tej pracy? Każda dodatkowa informacja może być cenna dla osób, które rozważają przesłanie swojego CV.

@Dominika 01.08.2017 09:11

Pracowalem to wiem jak bylo,od A do Z ,takze pani raczej wie jak tam jest,dobrze wykonywalem swoja pracę i co jaki efekt był.....zadnych ,dlatego rozgladlem sie i mam i wiele większą pensje i ktos docenia dobrych pracowników,a nie jak tam w tej firmie waszej ,wie pani doskonale ile juz sie tam zwolnilo dobrych pracownikow.,jaka rotacja jest, Pozdrawiam zmianę B....

P

To rób,w tej rakowni ....

Oryginalny

Ja się zatrudniłem nie tak dawno i całkiem mi się podoba praca w tej firmie . Ludzie są sympatyczni i pomocni :) Jedyne co mi przeszkadza to krótka przerwa i temperatury jak w piekle a to jeszcze nie lato , mam nadzieje że przetrwam okres wakacyjny bo całkiem fajnie się tam robi .

Z.P.

Witam Elektryk, elektronik, automatyk, mechanik precyzyjny - wszystko z dużym doświadczeniem - 25 lat pracy w służbie utrzymania ruchu - 40 na karku Jakie tam są warunki w służbie utrzymana ruchu - czy warto tam składać papiery bo sądząc po tych opiniach powyżej to wygląda mi to nie dobrze. Szukam roboty w powyższym temacie - może Ktoś coś poleci Z.P.

P
@Z.P. 21.05.2017 22:10

Powodzenia życzę w tej firmie,jeden wielki syf...są lepsze firmy ,,omijać z daleka Pozdrawiam

Dawne czasy

Pisze tu ktoś ,wszyscy zapracowani przy tych smierdzacych uszczelkach, 1000cykli na godz ,ruszac sie tam bo prze....e bedzie......

Dawne czasy

Pozdrawiam zmianę B tam gdzie pracuje np Marcelina .Sylwek itd brygadzistą jest jeszcze ciastko? Kto teraz jest u was.kierownikiem Marcin?dalej?

Dawny pracownik

Witam wszystkich pracowników ,pracowalem kiedyś tam ,co slychac dobrego???Pracuje tam jeszcze Pan Tokarek ? Jacy kierownicy sa teraz na zmianach??A B i C ,a zarobki jakie teraz tam macie chociaż 2 tys netto?

xxx

Nie polecam tej firmy , doświadczeni pracownicy traktowani jak woły , za byle co dostaje się żółtą kartkę co skutkuje obcięciem premii o 50 zł , mimo ,że prace kończy się za 5 to kierownicy potrafią zwracać uwagę , to firma niepoważna omijać szerokim łukiem.

Nie polecam - ludzie traktowani są jak sztuki. Żadnej przyszłości. Firma dobra żeby ją wykorzystać tak jak oni wykorzystują ludzi! Bardziej polecam Valeo lub TRW

@Pracownik 01.03.2017 00:59

Co do Valeo i TRW to przesadziłeś, na Valeo i TRW mobbing, na TRW nawet ludzie z firmy zewnętrznej są zastraszani,że nie jak przeprowadzą kontroli odpowiedniej ilości przekładni to stracą pracę. Wszystkie firmy w Czechowicach-Dziedzicach to bagno, podobnie w Bielsku-Białej gdzie także nie ma porządnej firmy, a szopki w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej to norma. Czechowice-Dziedzice mają burmistrza głupka i złodzieja, jaki burmistrz takie firmy.

er

może po prostu to były takie komenatrze które zawieraly czyjes dane albo np. wulgaryzmy no nie wiem.

wolny od tej firmy!!

Niezwykła i bardzo umiejętna praca działu personalnego zapewne,zniknęły negatywne komentarze, ktoś się bardzo napracował! Odzyskiwanie Twarzy trudna rzecz! Jak tam zdegradowani za mobing kierownicy?a reklamacje nadal tak częste?dba się o zdrowie pracowników hali? firma podwykonawcza zatrudnia na właściwych warunkach, tzn z umową o pracę? właściciel rozdaje witaminy również na hali produkcyjnej? czy tylko w pokoju 106?Ile osób odeszło?Jak tam po wybuchu pieca? jest nowy kierownik?

Barabara

4 kafle hahaha tam ludzie z nadgodzinami ledwo 2 wychodzą xdcd

Jak tam murzynki dalej co roku wciskają wam bajki o podwyżkach i lepszych warunkach :) pozdrawiam ludzi którzy 10 narzekają na wypłatę a nic nie robią by ja zmienić pozdrawia były pracownik :)

Nick

Tak dalej, stuknal miesiac ale norma na 6-7 h , nie ciekawie mimo ze sie staram

Kowalski

12h czesto sie robi?

Nick

Od nie dawna tam pracuje i nie wyrabiam normy, na razie z racji ze jestem od nie dawna nikt mnie nie karci, ale po jakim czasie wy wyrabialiscie norme np na wtryskarkach?-

nikt
@Nick 23.03.2016 23:38

i jak nadal tam pracujesz?

uksD

Hello powiedzcie mi jak tam jest jakie są cykle maszynowe to znaczy jaki czas pracuje maszyna ile sie robi na zmianę i czy są przymusy do weekendów czy dobrowolnie no i najważniejsze zarobki czy 1800 dostanę bez nadgodzin czy wiecej lub mniej

ńowa
@uksD 07.03.2016 22:39

musiałbys mmiecjak najwiecej nadgodzin,a robota spoko.Co do weekendów to zależy jak ty chcesz,ale wolą żeby przychodzic

Pytam bo właśnie poszukują na to stanowisko a chce wiedzieć na czym stoje? Pozdrawiam

Czy ktoś pracował tam na kontroli jakości uszczelek? Zastanawiam się by właśnie wysłać CV na to stanowisko? Ktoś pracował i może mi coś więcej na ten temat powiedzieć? Pozdrawiam.

mol

jakie zarobki dla mlodego i jaki macie pakiet

Znajoma

Macie już związki zawodowe?Pytam bo kiedyś sama chciałam założyć niestety ludzie(którzy wiecznie narzekali) polecieli do góry (czy. kadr) i skończyło się tak, że mnie usunęli a ich nagrodzili. Ot cały trelleborg. Inny przykład trelleborga to opowieści o rozwijaniu się w firmie - popatrzcie na kierowników zmian, którzy swego czasu się zwolnili jednak w nowej firmie okazali się nieudolni więc wrócili i to nie na operatora lecz na kierownika zmiany.Pytam więc czy to jest rozwój czy cofanie się? Układy i podlizywanie to motto tej firmy. Teambrief z którego nic nie wynika, na którym nikt nie ma odwagi się odezwać.Fałsz, fałsz i gomoria!

była pracownica

Niestety na produkcji też pracują osoby po studiach,po za tym kierownicy i brygadziści też kiedyś pracowali na produkcji i już nie pamiętają jak to jest??

Barbara

Właśnie to, że ma to jest chore!Papierów patrzyć a nie produkcji.Myślisz, że ona ma 15min przerwy?? Bygadzisci i kierownicy to ludzie wykształceni (może oprócz JB), z doświadczeniem więc nie porównuj ich do zwykłych operatorów.

obserwator

Jak co ma,mysle że duzo,brygadziści i kierownicy mog,a wszystko a operatorow gnoja za kilkuminutowe dluzsze przerwy,,,,,,,,,,,,wiec najwyzszy czas aby sie tam dowiedzieli jak jest naprawde,kierownicy,brygadzisci sa takimi samymi ludzmi jak operatorzy

józek

Czyli dalej się nic nie zmieniło. Dalej donosy (co ma kadrowa do produkcji?!).Kto teraz rządzi na zmianie A?Ciepło wam tam?

Przeszłość

Witam i pozdro dla wszystkich ,a szczególnie zmiane B .Pracowałem tam około 5lat i patrząc teraz co robie, i w jakich warunkach, plus do tego dodatki o wiele wyższy zarobek 2300brutto,porównując Trelleborg mając 1810zł brutto ,no Trelleborg sie cofa do tyłu w sensie o dobra pracowników ,w sumie porównałem to tam było jakoś wszystko nienormalne ,do tego co teraz wykonuje Naprawde szok:)

obserwator

trzeba powiadomic pania w kadrach,na jak dlugo chodza brygadzisci na przerwe jak czesto wychodza na papieroska,a nie tylko wypisywac na forum,sa takimi samymi pracownikami jak inni i powinni sie dostosowac co do przerw i wszystkiego co z tym zwiazane

ja

tak zgadzam sie,wczoraj byla nagonka na nas to jest chore co oni wyprawiaja z ludzmi

mala

to co się teraz dzieje w trelleborgu to w czechowicach.kierownik na zm.a i jego podwładny brygadzista przechodzą samych siebie robią nagonki na ludzi ,a na hali 40st.,a oni chadzą i liczą cykle jak porąbani .2 uszczelki za dużo upomnienie.,5min.spoznienia z przerwy upomnienie,ale jak oni idą na przerwe to masakra ile siedzą im wolno ,brygadzista zamiast pracowac to siedzi w klimatyzowanym pokoju i patrzy na kamery , a potem nalot na operatorów.....

Operatorka

Dziwi fakt że dopiero teraz powstają związki zawodowe,Polacy jednak to prymitywy nie umią działać w słusznej sprawie.Włażenie sobie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] fałszywość,obgadywanie są na porządku dziennym w tym zakładzie

Józek

Słuchajcie,pracuje od wielu lat w Bielsku i naprawdę bardzo polecam pracę w tym zakładzie.Stawki są w porządku,zawsze można dostać nadgodziny i to w dużej ilości jeżeli ktoś tylko chce,super pracownicy,brygadziści,polecam serdecznie

Tak

Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki chodnik zapluły, ludzi przepędziły siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy hej hej la la la la hej hej hej hej Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy hej hej la la la la hej hej hej Tony papieru, tomy analiz genialne myśli, tłumy na sali godziny modlitw, lata nauki przysięgi, plany, podpisy, druki Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy hej hej la la la la hej hej hej- Elektryczne Gitary...

operatorka

Niewola to niemożność.brak praw,wolności,spowodowana chęcią innej osoby.Przeklina się zazwyczaj w sytuacjach zdenerwowania bądź zagrożenia,taka reakcja występuje u każdego bez względu na poziom kultury czy też wykształcenia.Przekleństwa pomagają rozwiązywać konflikty bez użycia przemocy,jest wyrazem skrajnego prymitywizmu.Więc jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się niewolnikiem jak również nie mam potrzeby przeklinania.

święta bo nie klnie!

Pisząc te słowa oddałaś się w niewolę zaistnienia na forum.Naprawdę wszystko Ci wolno?Obrażanie,hm łacina w zakładzie dość jest popularna,dziwi Cię emocjonalność człowieka?Wystarczy że uderzysz się w palec i już klniesz.Czasami człowiek Musi bo inaczej się udusi,nawet w polityce to się zdarza.Fajnie by było stworzyć dzień przeklinania,powietrze się oczyści z Obłudy..

operatorka

Wszystko mi wolno,ale nie wszystko przynosi korzyści.Wszystko mi wolno,ale niczemu nie oddam się w niewole.Wolnośc słowa nie oznacza wolności obrażania.

lucyfer

Droga operatorko miłość nie w każdym sercu się mieści,cieszę się że działasz w imieniu wszystkich tylko Wszystko znaczy nic..ale oczywiście pozdrawiam i życzę powodzenia w większym działaniu...

operatorka

Witam.Mam wielkie serce dla WSZYSTKICH ponieważ sa moimi braćmi i siostrami choć nie każdy to serce KOCHA ale ja walcze o to byśmy WSZYSCY przynajmiej sie szanowali.DZIEKUJE ZA MIŁA OCENE TO BUDUJE MNIE DO WIEKSZYCH DZIAŁAŃ W NASZYM ZAKŁADZIE.

xxxx

To bardzo dobrze że nie Jesteś lizusem-pochwała!

operatorka

witam. Jeżeli chodzi o atmosfere to jest goraca ponieważ mamy już 37 stp.a atmosfera miedzy pracownikami taka jaka ty możesz stwożyć miła lub nie wszystko zależy od ciebie spróbuj a zobaczysz.Ja jestem oper.na maszynach na zm.a i nie narzekam kocham tych ludzi bo sa ok. tak jak wcześniej pisałam nigdy nie byłam lizusem i nie czestuje bryg.i kier. Słodyczami robie to co mi karza wkoncu jestem w pracy.JEST DOBRZE.POZDRAWIAM.

XXXX

SĄ PANIUSIE KTÓRE SPRYTEM ZAŁATWIAJĄ SOBIE LŻEJSZE PRASY!SŁODZĄ I MAMIĄ ALBO CZĘSTUJĄ CZEKOLADKAMI ŻADKO KIEDY ROZMAWIAJĄ ZE ZWYCZAJNYM OPERATOREM ZAWSZE WYBIERAJĄ PRZEŁOŻONEGO.SZEREGOWY ZWYCZAJNY OPERATOR MA PRZY NICH MARNĄ SZANSĘ ZWŁASZCZA JEŚLI NIE POTRAFI SŁODZIĆ ANI ZAKRĘCIĆ SIĘ KOŁO BRYGADZISTY BĄDŹ USTAWIACZA,TO CO ON MOŻE ZROBIĆ?

OPERATORKA

JA PRACUJE W TEJ FIRMIE JUŻ 11LAT.FIRMA TA WCALE NIE JEST TAKA JAK TU NIEKTURZY PISZA NIE NEGUJE TEGO IŻ JEST CIEŻKO ALE TAK NAPRAWDE WSZEDZIE JEST CIEŻKO.JEŻELI CHODZI O MARCINA.M.NIE MOŻNA GO TAK OKREŚLAC JAKO OSOBE ZLA PONIEWAZ JEST TO PO 1 CZŁOWIEK TAKI JAK MY A PO 2 JEST OSOBA MADRA I KULTURALNA WYSTARCZY TYLKO CHCIEC SPOKOJNIE KULTURALNIE Z NIM ROZWIAZAC SWOJE PROBLEMYA NAPEWNO COS ZROBI .JA NIERAZ DALAM DO ZROZUMIENIA KIEROWNIKOM IZ NISZCZAC NAS POGRAŹAJA SAMI SIEBIE PONIEWAŹ CELEM NAS WSZYSTKICH JEST REALIZACJA PROJEKTOW NASZYCH KLIENTOW DZIEKI KTORYM MAMY PRACE SPEŁNIAMY SWOJE I NASZYCH RODZIN MARZENIA .KAZDY Z NAS JEST INNA INDYWIDUALNOSCIA WIEC WYMAGAJAC OD INNYCH ROZWIAZANIA SPRAW Z KOSMOSU WIEKSZOSC MYSLI TYLKO O SOBIE NIE POMOGA DORADZA OBOK SLABSZEMU OPER. TYLKO SZUKAJC SENSACJI NAKRECAJ ZMIANE I SZYDZA Z SLABSZEGO TO NIEMADRE . POPATRZ NAJPIERW SAM NA SIEBIE KIM JESTES CZY UMIESZ SIE KOMUNIKOWAC Z WSPOLPRACOWNIKAMI CZY CHCESZ PRACOWAC I POCO TO I DLA KOGO TO ROBISZ.POZDRAWIAM NIL .MARCINA. KIEROWNICTWO I TAKICH LUDZI Z PRODUKCJI JAK JA.

k...
@OPERATORKA 17.04.2015 19:07

Lusi to ty ;) 6

spokojny

Zmiana kierowników pan (usunięte przez administratora)i pan (usunięte przez administratora)osoby nienadające się na te stanowisko nie umieją rozmawiac z pracownikami itd Dbają o własny tyłek a pieniądze na tym stanowisku dosyć dobre .Czy ktoś to zauważy kiedyś niewiem ,myśle że jest wszystko do czasu

juz

Tyrałem tam kilka lat i wiem, że gorzy niema nika. Choćbym miał pod mostem siedzieć to bym tam nie wrócił. Rabac na 3 zmiany w lecie upał w zimie zimno za marne pieniądze a biurowi bez wiedzy trzepia mamone. Inżynierowie z mniejsza wiedzą od operatorów, kierownicy pod władza kadrowej która rządzi produkcją a planowanie produkcji woła o pomstę. Aż dziw, że to się jeszcze kręci.

xyz

Nie warto nawet mowic o zarobkach i umowie na czas nieokreslony....

Lady

Hmm... Ja też tam pracowałam i znam Koleżankę No Name ;)- Pozdrawiam Rzeczywiście jest to najgorsza praca jaką kiedykolwiek wykonywałam Kiedy ją zakończyłam, poczułam ulgę i byłam szczęśliwa... Nie doceniany szczęścia do póki nie zaczniemy tam pracować... Nie warto,bo jest naprawdę ciężko, a to, że dawałam rady, to dlatego, że jestem silna, ale to (usunięte przez administratora) !

Zostaw opinię o Trelleborg Sealing Solutions - Czechowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trelleborg Sealing Solutions