Opinie o Novitel (Działalność zakończona) w Kraków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Novitel (Działalność zakończona). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Novitel (Działalność zakończona) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novitel (Działalność zakończona) w Kraków

TAK !!!

ależ tak, tylko wczoraj dostałem 8 mejli od niego ! Kasa już jest w drodze, musisz codziennie sprawdzać konto !!! Niebawem zaczynamy dzwonić !!!

Propozycja współpracy

Przesadzacie z tą mania prześladowczą. Nawet jeśli (usunięte przez administratora) to czyta to wie kto go pozwał, a informacja jak najkrócej to załatwić może byc pomocna dla osób zainteresowanych. (usunięte przez administratora). Zapraszam do rozmowy osoby, które mają coś do powiedzenia poza obrażaniem rozmówcy.

VVV

najlepiej nic nie robić i pytac jak idzie innym, jesteśmy dorośli można wszędzie dowiedzieć się co zrobić w takiej sytuacji a wy-ty chcesz akurat dowiadywać się tutaj.Mamy kontakty do siebie a takie forum nie jest od pisania sobie przebiegu spraw,

seriously

Poważnie? Gnoicie się nawzajem teraz? Mamy jednego wspólnego delikwenta i nie zwracajmy się nawzajem przeciwko sobie. Ktoś tu piszę, bo chce się czegoś dowiedzieć. A czy (usunięte przez administratora) to czyta? Może i czyta, ale doskonale wie, że i tak go pozwaliście. Linia obrony? zdradzane strategie procesowe? Ja Was prosze, bądźcie poważni. Informujmy się o tym jak przebiega proces spłacania, bo mnie to interesuje. Dochodzenie swoich spraw w sądzie OK. ALe każdy z nas miał śmieciową umowę zlecenie i nie wymagajmy cudów dojścia swojego w sądzie. To trwa latami i tak on ma możliwość ciągłego odwoływania się od wyroku.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Novitel (Działalność zakończona)? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
brak słów

o ile (usunięte przez administratora) nie jest pod nickiem "Propozycja współpracy" ręce opadają, brak słów.

jestescie żałośni

jasne dajmy jeszcze numery telefonów i nazwiska. A ty nie pomyślałeś że np (usunięte przez administratora) może założyć sobie maila i pisać z osobą , która już była w sądzie?? dowie się WSZYSTKIEGO , każdych podjętych kroków, będzie wiedział na co się przygotować. Ja (usunięte przez administratora) ludzie ile wy macie lat??

Propozycja współpracy

Proponuję by ktoś, kto już był w sądzie podał tutaj swojego (usunięte przez administratora) tak aby osoby zainteresowany mogły spytać jakie kroki przedsięwziąć aby odzyskać pieniądze.

pyt

Czy (usunięte przez administratora) odpisuje Wam na maile?

gratulacje

gratuluję postu wyżej !! jak nie pomagacie to chociaż nie przeszkadzajcie. Każdy działa na siebie- nie będziecie nic robić , nie odzyskacie kasy bo nikt w waszym imieniu nie będzie występował.

do myszka

my-zdalni przynajmniej , przypuszczam ze stacjonarni tez dzięki temu mailowi na pewno nie odzyskamy pieniędzy a jego pocztę każdy zna na pamięć :D ale dzieki :)

Yeti

W 100% popieram powyższy wpis. Dkoładnie możecie udać sie do radcy prawnego, sądu pracy aby porozmawiać i zaczerpnąc informacji. Ciekawe czy ktoś z was był w sprawdzić czy miał odprowadzne składki bo napewno nie! i nie wie że ich nie maił odprowdzanych (nie dotyczy studentów)

no właśnie, ja jestem zdalnym pracownikiem i strasznie dziwi mnie ta sytuacja, nie wiem co robić, czy czekać aż wszystko ulegnie poprawie czy przyjąć ze nie ulegnie i nigdy więcej nie będę mieć kontaktu z dyrekcja tej firmy jak i nie otrzymam wypłaty. Mnie osobiście praca bardzo odpowiadała i szkoda ze tak wyszło. Wcześniej przecież nie było takich sytuacji

mnm

skończcie już

OSTRZEŻENIE do byłego pracownika

nie obrażaj Damy Na Bicyklu, Lojalna należy pisać przez duże "L'', absolutnie należy mieć szacunek dla managerki, która była tak lojalna wobec firmy i naszego bisnezmana i która miała tyle osiągnięć.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JESTEM W SZOKU !!!!!!! ŻE WY TO WSZYSTKO TU TAK OTWARCIE PISZECIE, O TYM CO ROBICIE, JAKIE KROKI PODEJMUJECIE. PRZECIEŻ ON TO WSZYSTKO CZYTA I W TEN SPOSÓB MOŻE SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA KOLEJNE NASZE DZIAŁANIA. NA PRAWDĘ SZOK, JAK DZIECI. Czy nie ma mejli, gg, skype ??? Jeśli ktoś z was ma jakieś złudzenia, że to jakieś przejściowe problemy, że się mu noga po prostu powiodła, to świadczy o tym, że jest albo "zdalny" i nie bardzo orientuje się w klimatach tej firmy i jej realiach lub/i nie czyta tych wpisów tutaj. Ta firma to jedno wielkie oszustwo, jeden przekręt z dziesiątkami oszukanych ludzi. Zdalni są w tej gorszej sytuacji, że nie widzieli tego wszystkiego od środka i mogą mieć jeszcze złudzenia czytając jego mejle z kolejnymi bajeczkami. Stacjonarni takich złudzeń już nie mają od dawna.

HAHA wiedziałam i pisałam to kilka tygodni wstecz jak się dowiedziałam, że (usunięte przez administratora) już nie pracują, że ta firma padnie. Długo nie trzeba było czekać, jak (usunięte przez administratora)sobie bez nich nie poradził;) (usunięte przez administratora) nie wystarczyła;) faworyzowałeś nie tą osobę, którą trzeba, a zapomniałam, że Pani lojalna musiała jakoś zyskiwać za kablowanie. No cóż okazało sie bardzo szybko dzięki komu ta firma do tej pory jeszcze istniała, Na pewno nie dzięk(usunięte przez administratora) hehe, Pozdrawiam kierowników, którzy przyczynili się do upadłości firmy odchodząc z niej ;p

XyK

Skoro zamknął biuro, to niech sprzeda jego zawartosć. Po co mu juz kompy?? kolejne firemki nie otworzy BANKOWO! wiec niech sprzeda sprzęt+kasa z czynszu (skoro nie płaci)+samochód+kredyt i spisz spokojnie. Napisał że sytuacja nie jest bez wyjścia - więc podpowiadam ci wyjście [usunięte przez moderatora].

oj oj

powiem tak, jesli chodzi o Sądzie Pracy to zapewne jak ktoś pisze że już był to napewno został poinformowany że takie sprawy ciągną sie i ciągną, nawet jesli sąd orzecze winę Pana [usunięte przez moderatora] to i tak ma prawo sie odwołać i tak wkółko. Ktoś tam piszę o odsetkach, pamiętajcie że na umowie zlecenie sie nie należa. Takie Polskie prawo!

xyz

Cześć, może odrobinę zbyt późno ale zdecydowałem się także zacząć działać w sprawie zaległości z wypłatami. Powiedzcie proszę czy otrzymaliście już jakąś odpowiedź na wnioski złożone do PIP'u? Czy zgłaszaliście również sprawę do sądu pracy? którego? Jakie informacje otrzymaliście od osób/instytucji do których zgłosiliście się po pomoc?

ania16182

To znaczy ja na razie nic nie płaciłam za złożenie wniosku. Pani w sądzie poinformowała mnie , że później przyjdzie wezwanie do zapłaty 30 zł.

Novitel (Działalność zakończona)
2.4/5 Na podstawie 153 ocen.

Novitel (Działalność zakończona)