Opinie o Novitel (Działalność zakończona) w Kraków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Novitel (Działalność zakończona). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Novitel (Działalność zakończona) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novitel (Działalność zakończona) w Kraków

Nie liczyłabym na to, że Zawiedziona dostaniesz tą umowę pocztą,[usunięte przez moderatora]

czy ta firma istnieje?

Jak to tej firmy juz nie ma? To potwierdzone? [usunięte przez moderatora] ogłosił upadłość?

do zawiedzionej

[usunięte przez moderatora] Ja pracowałam krótko i co prawda umowę dostałam dopiero po 15 mailach wysłanych do(usunięte przez administratora)w których się o nią upominałam, aż w końcu skontaktowałam się z inną dziewczyną, która mi ja przesłała[usunięte przez moderatora]

VVV

a możesz napisać ile?? tak mniej więcej miała(e)ś?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Novitel (Działalność zakończona)? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
J.

Ja mam uregulowany luty.

kaska

wyplacil wam juz cos????

VVV

ja piernicze on wypłaca po stówce , wypłacił jedną mini ratkę kilku osobom po stówie. Nie rozumiem z czego wy sie cieszycie[usunięte przez moderatora] GUZIK będzie a nie kasa!

wydaje

Wydaje mi sie, ze to wlasnie wyglada tak, ze staraja sie uregulowac chronologicznie wyplaty. Najpierw luty... W sumie to cieszmy sie ze cokolwiek wyplacaja... Pisanie do ich kontrahentow jest w ogole ogromna pomylkom! Pomyslales zanim to zrobiles w ogole!? [usunięte przez moderatora]

Wierzyciel

[usunięte przez moderatora] - Myślę, że jeżeli Pan [usunięte przez moderatora] nie będzie chciał dobrowolnie w sposób przyjęty w cywilizowanym świecie zapłacić swoim pracownikom za wykonaną dotychczas pracę (tego wymaga chociażby kultura osobista i wiarygodność pracodawcy), to jedynym prawnym i nieuniknionym sposobem będzie droga sądowa (kosztowna, ale skuteczna). [usunięte przez moderatora]

VVV

nie-nie pisał do mnie. Ale zastanawiam się nad jednym. Skoro zrezygnował z lokalu żeby płacić nam kasę, skoro pieniądze nie leżą nawet godziny na koncie bo ida do nas to ja się pytam kto je ma???!!! bo sorry ale ktoś juz COŚ powinien dostać a jakoś nie widzę żeby ktoś się pochwalił. no chyba że macie już coś a nie piszecie???

kasia

VVV a do ciebie co pisal (usunięte przez administratora)????????? ma juz kase?????????

VVV

Kochani pisał coś do was (usunięte przez administratora)?? kiedy ostatnio i co??

zapytaj (usunięte przez administratora) dlaczego nam nie wyplaca

kaska

dlaczego nie wylaca nam kasy wiecie?????

nick*

niech sie dowiedza z kim pracuja i ze nie placi swoim pracownikom

Phi

Widocznie (usunięte przez administratora) ma problemy z dochodzeniem...

hahahah haha ha ha

mi jakoś nie napisał że mam sprawdzać konto, bo ja już dzwonić dla jego firmy na pewno nie będę. Ale znam to \\\"juz juz pieniądze JUZ wychodzą , nawet wyszły\\\" tylko dlaczego nie dochodzą??

kit nam wciska w mejlach

pisarz

poezje pisal

:D

8 maili!!!??!!??!! i co on tam pisał :D??

Novitel (Działalność zakończona)
2.4/5 Na podstawie 153 ocen.

Novitel (Działalność zakończona)