Opinie o CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva) w Ciemno-Gnojna

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva) w Ciemno-Gnojna

Margosia

(usunięte przez administratora) W ostatnich miesiącach większość kluczowych pracowników zrezygnowała z pracy w Mostvie, (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie nie odekwatne do wykonywanych obowiązków. Nie polecam.

tamta

jest ok

Czy pracodawca Mostva Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kat

Tak motywuje .. Im bardziej sie starasz tym gorsza robote Ci daja bo ty zrobisz... O jakiejs dodatkowej kasie zapomij chyba ze bediesz latal lizac 4 litery.... Najgorsza firma w jakiej robilem. Pozdraiam

Xxx

Po wielu latach pracy w tej firmie musiałem się pożegnać przez "koronawirusa" . Jak trafiłeś do fajnej ekipy, to nie czułeś że jesteś w pracy. Ale żeby nie było zbyt kolorowo bo rzeczywistość jest inna. Brak szacunku, nikt nikogo nie słucha, nie wspominając o "niektórych" brygadzistach i kierownikach, zwykłe chłopki wstyd dla takiej dużej firmy. Jak zwykle i wszędzie kolesiostwo, wolą zostawić kogoś kto nic nie robi całe dnie bo pracuje tam od wielu wielu lat. Przemiał osób jest ogromny szkoda że nie docenia się pracowników tylko liczy się wynik! Wolą zwolnić kogoś kto był na kilku działach w tej firmie i zna wszystko i jest w stanie w każdej chwili robić coś innego. Później zatrudnią znowu bandę dzieciaków prosto po szkole i będą liczyć straty. W ten sposób nigdy nie stworzą wykwalifikowanej ekipy która poradzi sobie z każdym zadaniem.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva) po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Analityk Danych w Dziale Kontrolingu. Jaki był jej rezultat?

Ja myślałem, że tam pracują normalni ludzie, którzy wprowadzą cię w tajniki sprawnego pracowania, pomogą ci gdy masz problem.. A to zwykłe chłopki z wiskitek i innych okolic oderwanych od pługa co w mieście chyba od niedawna są. Rozkradają narzędzia, nie pomogą nic a jeszcze coś źle ci powiedzą i z każdego nowego jaja robią. Nie warto tam iść płaca też nie jest atrakcyjna. Nie interesują mnie cukrowe wtorki i bananowe środy. Ważne jest to ile dostaje się na czysto do ręki bez żadnych premii. A tej kasy jest mało

Jakis nick

Na Mszczonów se iść możecie. Tam jest firma bardzo w porządku. Ale pod żadnym pozerem na oddział Bytom nie idźcie. Dyrektor jest do (usunięte przez administratora) po prostu. Organizacja pracy kuleje. Liderzy którzy są myślą że są ponad kierownictwem. Cały plac to jeden wielki haos. Pomiędzy autami zero miejsca wszystko robione na styk. Noo a jak ktoś nie daj boże przyrysuje auto lub rozwali to niech sobie szuka po cichu nowej pracy.

Jakis nick
@Jakis nick

Wynagrodzenie to jakieś 2500 do 3000 tysięcy zależności od działu.

Wow
@Jakis nick

Trzy tysiące tysięcy. Wow. Mi wystarczy 100 tysięcy.

Dorota
@Wow

Nie łapmy się tu za słówka. Słyszałam, że Mostva szuka teraz (między innymi) Referenta ds. spedycji. Zaciekawiła mnie ta oferta, ale zastanawiam się, czy nowym pracownikom oferują tam jakieś specjalne szkolenia przed podjęciem zatrudnienia. Wiesz coś na ten temat?

@Dorota

Jest możliwość wynegocjowania ( albo odrazu dają -nie jestem pewny dają) budżetu szkoleniowego i jest "szkolenie zerowe".

Dorota
@Adam

@Adam Hmm. Bardzo Cię proszę, abyś pisał wprost, gdyż nie każdy może się domyślić co chciałeś przekazać. Są te szkolenia w Mostva, czy nie? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Tomi

Dzień Dobry Mam pytanie w sprawie pracy na zlecenie (weekendy) czy jest taka możliwość w firmie MOSTVA? Jeśli tak to ile godzin wynosi praca ? na jakim stanowisku? jaka jest stawka netto (do ręki) ? Jakie są wymagania wobec pracownika? Jak ciężka jest ta praca? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry bardzo dziękuję.

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Zdzisław zielonka

Wynagrodzenie jest zróżnicowane w stosunku do tego na jakim dziale pracujesz. Wynagrodzenie składa się z pensji podstawowej plus premi uznaniowej. Gdy nie chorujesz (brak L4) przysługuje Ci dodatek pieniężny tzw. premia frekwencyjna płatna raz na 3 miesiące. Niestety jednorazowy "wybryk" niweczą Cię z tej premii. Czy to uczciwe i tak i nie. Każdemu może zachorować dziecko wtedy mamy dylemat albo bierzemy L4 i pozbywamy się premii w wysokości ponad 1000 zł brutto. Albo ..... Polityka firmy pod tym względem jest trochę dziwna. (Jak dla mnie) Istnieje tzw premia wyrobieniowa czyli gdy Ty i Twój zespół jest na tyle zgrany to kasa z tej premii jest naprawdę kusząca. (Płatna co miesiąc) Pracodawca także dorzuca coś extra na święta. Prywatna opieka medyczna gwarantuje firma co prawda najniższy pakiet za darmo ale to zawsze coś. Niestety ale żeby zarobić trzeba być A)zdrowym B) odporny psychicznym Niestety gdy się choruje to się mało zarobi niestety tną ostro po premiach itd.

Tomi

Czaja

Zanim podejmiesz pracę dobrze się zastanów

admin

Jak traktuje się pracownika w firmie Mostva Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

@admin

Nie wiem, bo nie pracowałem.

Zostaw merytoryczną opinię o CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva) - Ciemno-Gnojna

• Jak się pracuje w CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva)?

Zobacz opinie na temat firmy CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva)