Mostva Sp. z o.o.
3 9 9 5 1

Opinie o Mostva Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Jakis nick

Na Mszczonów se iść możecie. Tam jest firma bardzo w porządku. Ale pod żadnym pozerem na oddział Bytom nie idźcie. Dyrektor jest do (usunięte przez administratora) po prostu. Organizacja pracy kuleje. Liderzy którzy są myślą że są ponad kierownictwem. Cały plac to jeden wielki haos. Pomiędzy autami zero miejsca wszystko robione na styk. Noo a jak ktoś nie daj boże przyrysuje auto lub rozwali to niech sobie szuka po cichu nowej pracy.

Jakis nick
Nazwa działu: Produkcja
@Jakis nick

Wynagrodzenie to jakieś 2500 do 3000 tysięcy zależności od działu.

Tomi

Dzień Dobry Mam pytanie w sprawie pracy na zlecenie (weekendy) czy jest taka możliwość w firmie MOSTVA? Jeśli tak to ile godzin wynosi praca ? na jakim stanowisku? jaka jest stawka netto (do ręki) ? Jakie są wymagania wobec pracownika? Jak ciężka jest ta praca? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry bardzo dziękuję.

TakNie1

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Tak30Nie

Zdzisław zielonka
Nazwa działu: Produkcja
@Administrator

Wynagrodzenie jest zróżnicowane w stosunku do tego na jakim dziale pracujesz. Wynagrodzenie składa się z pensji podstawowej plus premi uznaniowej. Gdy nie chorujesz (brak L4) przysługuje Ci dodatek pieniężny tzw. premia frekwencyjna płatna raz na 3 miesiące. Niestety jednorazowy "wybryk" niweczą Cię z tej premii. Czy to uczciwe i tak i nie. Każdemu może zachorować dziecko wtedy mamy dylemat albo bierzemy L4 i pozbywamy się premii w wysokości ponad 1000 zł brutto. Albo ..... Polityka firmy pod tym względem jest trochę dziwna. (Jak dla mnie) Istnieje tzw premia wyrobieniowa czyli gdy Ty i Twój zespół jest na tyle zgrany to kasa z tej premii jest naprawdę kusząca. (Płatna co miesiąc) Pracodawca także dorzuca coś extra na święta. Prywatna opieka medyczna gwarantuje firma co prawda najniższy pakiet za darmo ale to zawsze coś. Niestety ale żeby zarobić trzeba być A)zdrowym B) odporny psychicznym Niestety gdy się choruje to się mało zarobi niestety tną ostro po premiach itd.

Tak3Nie2

Tomi

Czaja

Zanim podejmiesz pracę dobrze się zastanów

Tak57Nie

Jak traktuje się pracownika w firmie Mostva Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Nick
@admin

Nie wiem, bo nie pracowałem.

TakNie2

Zostaw opinię o Mostva Sp. z o.o. - Ciemno-Gnojna

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie