Opinie o CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva) w Ciemno-Gnojna

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva) w Ciemno-Gnojna

Jest tu może ktoś kto już się zatrudniał jako Product Manager i mógłby wprost określić i ocenić zarobki? teraz w bieżącej ofercie nie ma wskazanych widełek ani wysokości podstawy ale podkreślona została premia za wyniki. mam już doświadczenie i zastanawiam się czy nie opłacałoby mi się przenieść

Kandydat Nowy wpis

Czyli nowa osoba dostaje 4tys, tak? Ale to jest brutto czy netto ? Bo to trochę różnica jest

Pola Nowy wpis

Kwota netto bardziej jednak przypadłaby mi do gustu. Ok, na start może i nie ale po jakim ewentualnym czasie można byłoby liczyć na to, że jednak wskoczy na ten próg?

Jarosław

CMPL w żaden sposób nie ma ścieżki zawodowej. Rok 23 Pracownik który otrzymał umowy na 3lata dostał 4000,00zł na umowie, A po nowym roku czyli 2024 pracownik który ma umowę kontynuowaną, dostał podwyżkę aż 300zł czyli teraz dostaję 4300zł, nie ważne czy pracuje nie cały rok, czy 3lata. W tej chwili nowo zatrudnimy pracownik ma minimalną czyli około 50zl mniej. Mimo że pracownicy którzy już są jakiś czas pracują, wykonują znacznie ważniejsze pracę. W tej firmie nie ważne jaką wiedzę zdobędziesz, umiejętności itd... to Twoja pensja taka będzie jak świeżaka. Najlepiej się wychylać

@Jarosław

Jaką znacznie ważniejszą pracę masz przy tym na myśli? Możesz przedstawić przykład? Często widuje w innych firmach podobna zagwozdkę ale wychodziło często, że i tak ta sama praca była wykonywana. Jeśli tu jest inaczej to objaśnisz? I czy podejmowano się już rozmów na ten temat?

Jarosław

Osoba świeżo zatrudniona idzie na mycie szyb lub obrywanie folii z aut. Dostaje 4300 lub minimalną, jeden (usunięte przez administratora) tylko 50zl różnicy. A osoba która jest przeszkolona na montaż itd.. opon, czujników, tablet, znakowanie, i inne.. dostaję ten sam pieniądz ? Im większa wiedza powinna iść też płacą. A nie jak świeżo zatrudniony pracownik dostaje 4250zl a pracownik który pracuje 2lata dostaję 4300zł czyli 2lata w firmie warte jest 50zł brutto ?

@Jarosław

50 pln? Mnie to teraz ciekawi co z tym fantem zrobią jak w lipcu znowu stawkę trzeba będzie podnieść? Sugerujecie, że będą zrównane, to możliwe? a co na to sami pracownicy? Czy zwracają się do kogoś z góry o tym wprost?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva)? Chodzi o pracę jako Analityk Finansowy, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 23 listopada.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva) po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Analityk Danych w Dziale Kontrolingu. Jaki był jej rezultat?

Pojawiło się tu zapytanie dotyczące podwyżki w kontekście stażu pracy skoro ktoś liczył jeszcze jakiś czas temu na nią po kilku miesiącach, co natomiast z tymi inflacyjnymi? Były już jakieś? Pokazała mi się po prostu oferta na stronie dla mechanika do Kleszczowa, chce poznać konkret odnośnie zarobków, ponieważ musze je przeliczyć w związku z osobistym zapotrzebowaniem. Po jakim czasie od złożenia CV można oczekiwać ewentualnego odzewu?

Krzysztof

Widziałem ofertę pracy tej firmy , pytanie , na jakie zarobki można liczyć na początku,? Czy po kilku miesiącach jest możliwa podwyżka? nie interesują mnie opinie typu ,, niekompetentne kierownictwo" bałagan itp, bo w większości firm takie opinie krążą wśród pracowników a mimo to dalej w nich pracują a firmy jakoś się nie rozpadają

Marzena

kiedyś ktoś pytał o to od czego zależą premie. teraz jak patrzyłam w zakładce z karierą w ogłoszenia to jest opcja na prace jako Pracownik Centrum Samochodowego z podkreśleniem, że przysługują premie uzależnione od wyników. Czyli jakich konkretnie z perspektywy tego właśnie stanowiska?

Olga

Stanowczo odradzam tę firmę, to co tu się wyprawia to śmiech na sali, liderzy i kierownicy to osoby, które kompletnie się nie nadają na te stanowiska M.S, R.D, T.S ci panowie i ich wzajemne kółko adoracji psuje całą firmę. Nadgodziny są dla wybranych czyt. Liderów którzy mogą sobie przyjść w sobotę i niedzielę posiedzieć cały dzień na 4 literach i zbijać za to kokosy, a firma potrafi zabrać premie normalnym pracownikom przez swoje widzi mi się bez podawania przyczyny i nawet bez informowania o tym pracownika (czy to w ogóle legalne?). Stanowczo odradzam i nie polecam.

trucker

Mostva Bytom i ich kontrole jakościowe sa mocno kontrowersyjne i naciągane na niekorzyść przewoźnika. Yarisy wiezione z fabryki z Kolina na plac w Bytomiu, w kilku szt wady fabryczne wypunktowane jako uszkodzenia transportowe, zero dyskusji

Olga
@trucker

Czemu uważasz, że są kontrowersyjne? Co jak udowodnisz, że to wada fabryczna? Dalej nie da się tego obejść?

Czy w CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva) występują paczki/bony świąteczne?

Nie ma paczek ani bonów - na Boże Narodzenie - taka dodatkowa premia + dofinansowanie do wakacji

@123

W sensie, że ten brak sobie tak o tą premią i dofinansowaniem nazwałeś czy faktycznie one są w zamian, bo nie załapałam?

Tatar

Unikajcie tej firmy. Kolesiostwo i brak profesjonalizmu ze strony kierowników. To co się działo w tej firmie przez cały miniony rok to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Zwalniali ludzi bez żadnego przemyślenia i schematu. Kogo kierownik lubił bardziej ten zostawał, kto miał rodzinkę ten zostawał. Zwalniali i proponowali powrót do Firmy. Ten kto wrócił bez urazy, ale brak honoru. Zarobki marne, tu nie licz na coś spektakularnego. Normy wyżyłowane, jedynie nadgodziny mogą podnieść Twoje wynagrodzenie. Chcesz dołączyć? Lepiej się zastanów. Pracownicy śmieją się z innych normalnych ludzi. Tzw. lepszy sort wieśniaków uważa, że jest pępkiem świata, cała reszta dla nich to idioci itp. Jednym słowem jesteś normalny to lepiej sobie darować, nie ma co później słuchać jak inni Cię obgadują.

Maniek
@Tatar

Widzę że przez dziesięć lat jak odszedłem, nic się nie zmieniło.

Marzena

Tak z ciekawości. Nawet jeśli to byłaby prawda, to jaki wpływ ta informacja ma na pracę w tej firmie? Bo to już przecież są jednak sprawy prywatne ludzi

Łukasz

Chcecie wiedzieć o zarobkach... bywa różnie najniższa krajowa plus premia. W biurze okolo 3500 i w górę. Zależy od stanowiska oczywiście. Benefity i socjal ok. Są pracownicy, których lepiej unikać, ale są też osoby w porządku. Generalnie nie jest źle. Tylko polityka awansów i zwolnień bywa nieporozumieniem.

Roman
@Łukasz

Dobrze ze chociaż jest premia. To zawsze jakiś plus. Ile mniej więcej wynosi?

Paty
@Roman

Premia w granicach 500-1500 zł, tu też zależy od działu, w którym pracujesz.

Maciej
@Paty

I od czego te premie zależą?

woj
@Maciej

a kto pyta?

transport man

stwórzmy związek zawodowy w firmie ? solidarnosc czy inny związek podpowie jak to zrobic. trzeba sie tylko z nimi skontaktowac i znależć kilku odwaznych . jak juz komórka bedzie zgłoszona - trzeba ujawnic sie dyrekcji we Mszczonowie - ale bedzie panika ;) .

Marianek 1

Witam jakie są stawki na początek pracy?

marianek2
@Marianek 1

dowiesz się na rozmowie, nawet nie musisz nic pytać bo to z góry narzucona stawka

Łucja
@marianek2

Hej, skoro jest z góry narzucona stawka to czy później zdarzają się jakieś podwyżki? Czy może obowiązuje ona już przez cały okres współpracy? Jak to wygląda w Mostvie?

Marianek2
@Łucja

raczej nie, ludzie którzy pracują dłużej zarabiają tyle co nowy pracownik który pracuje 2 miesiące, premia jest ruchoma i zależy od ilości pracy

XYZ
@Marianek2

Tutaj nie mogę się zgodzić, ponieważ pracując dłużej od młodszych stażem pracowników zarabiam więcej od nich, więc to nie prawda że pracując np 2 lata zarabiasz tyle samo co tzw świeżak.

Łucja
@XYZ

W takim razie co decyduje o tym, że ktoś dostanie wyższą stawkę w Mostvie? Jak Twoje wynagrodzenie się zmieniło na przestrzeni lat (o ile?) i jak udało Ci się uzyskać podwyżkę?

Leokad

Powiem tak. Miałem w życiu dość poważne zarobki w swojej firmie. Niestety coś poszło nie tak. Musiałem przez moich pracowników a też przez brak kontroli nad nimi zamknąć firmę. Znalazłem prace w mostvie w Bytomiu. Na początku finansowo dla.mnie bylo mało ale po prze przemysleniach i zacisnieniu pasa bo firmie powiedzmy że bylo ok. Jednakże brygadzisci i kierownictwo doprowadziło mnie do szału. Czuli się prezesami tej firmy. Czuli się bogami. Ja sumiennie wykonywalem swoją pracę. A nawet i wiecej. Taki juz jestem. Ale zostalem spredany wyzej że sie nie nadaje. Non stop mowili ze źle ze caly zespół nie dostanie premii przezemnie i kazdwmu tak wmawiali mimo ze plany dnia byly wykonane. A tymi brygadzistami sa zwykle patologiczne chłopcy z podworka ,ktorzy nie wiem jakim cudem się tam dostali. Ino polonia bytom ino patrzenie z byka. Sorry. Nie moja bajka. Jak mam.pracować na zespół i na swoj rachunek to z kimś na poziomie a nie takimi burakami. Firma z przyszłością. Ale nie z taką załogą. Czy mogę polecić? Jak jestes odporny na stres i nie zalezy ci na dobrej znajomoaci czyli na kolezenstwie w pracy to mozesz przyjsc. Jednak pamietaj praca to 1/3 Twojego zycia.

tarnogór
@Leokad

Tak samo jest w Logstorze w Zabrzu jeden tam myśli że jest ponad wszystkimi,ale kiedyś trafi nakamień i po (usunięte przez administratora)

Gustaw

Przesadzacie z narzekaniem, mamy dobrego pracodawcę ale niestety nie każdy z nas może powiedzieć o sobie , że jest dobrym pracownikiem!

rozum1234

Fajnie się pracuje, miła atmosfera, chłopaki z pociągów to fajne chłopaki

Wilku

Czy mogę poprosić o datę, oraz obszar, którego dotyczyła wymieniona w tekście kontrola?

Puchacz
@Wilku

Bez przesady chłopak pracowity jak mrówka. Tam są większe obiboki co nic nie robią, ale kasa na koncie się zgadza i jest ok... Tak swoją drogą za takie pieniądze też bym nic nie robił.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Mostva Sp. z o.o.?

Jedyny słuszny kierownik ktorego pracownicy szanuja to Romek. Reszta kierowników to jakieś nieporozumienie...

Transportowiec

Witam byłem zatrudniony w tej Firmie bardzo długo. Jednak tzw.wirus spowodował, że wiele osób zostało zwolnionych. Wszystko ok, rozumiemy zwolnienia osób. Jedna są osoby, które od dawna powinny zostać zwolnione, nie wnoszą one do Firmy nic. Taki dzial HR/kadry/zarządzanie zasobami ludzkimi...(usunięte przez administratora) Dlaczego te Panie jeszcze pracują?? Nie wnoszą do tej firmy nic a nic. Czy ktoś wreszcie otworzy oczy. Kolejne są Panie z biura podawczego...które to często nie robią nic, ale wszyscy myślą inaczej bo mają dobrych obrońców, uroda tych Pań to jedyny plus. (usunięte przez administratora)Jej dział nie ucierpiał. Po co tam tyle osób taki dział noe zarabia w Firmie, wystarczą dobre programy do pracy i połowa ludzi mniej potrzebna. Jak widać ta Pani ma duże względy, (usunięte przez administratora) Jest jeszcze wiele innych osób, ale nie chce mi się już pisać. Może ktoś inny coś doda. Dodam tylko, że omijajcie tą Firmę z daleka bo kasy to tam nie zarobicie. Jeszcze wam obetną pensję jak to zrobili teraz.

hahaha
@Transportowiec

Bo nie pod pasowałeś Pani z HR i dlatego.

Zostaw merytoryczną opinię o CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva) - Ciemno-Gnojna

• Jak się pracuje w CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva)?

Zobacz opinie na temat firmy CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAT MOSOLF Polska Sp. z o.o. (Mostva)