PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7142

Nysa

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7142

Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7142

artek

@ilo szczerze mówiąc nie do końca rozumiem wypowiedź, bo jak pracowałeś kilka miesięcy, to pewnie też niewiele zdążyłeś zauważyć. Ciekawe czy to na tej konkretnej stacji tak jest, czy Orlen ma takie zasady w każdej z placówek. Chętnie się dowiem jakie są widełki zarobkowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7142? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7142 - Nysa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7142