Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7168

Lędziny

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7168

Jacek

Pewnie będa poszukiwac kogos na wakacyjny sezon na stację, jako srzedawca czy tez pomoc w obsłudze przy tankowaniu. Nie jest chyba ciezko, ponieważ pracuja tam młodzi ludzie,mozna sie dohgadać.

Jak oceniasz firmę Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7168 jako pracodawcę? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7168 - Lędziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7168