Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7190

Mielec

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7190

Jeśli pracowałeś w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7190 to zapraszamy na nasze forum. Rynek pracy potrzebuje twojego komentarza.

tori
@admin 14.08.2015 01:07

Czytałem sporo na temat firmy bo miałem nadzieję , ze uda się tutaj załapać do pracy. Niestety do dnia dzisiejszego nie udało mi się to i powoli zaczynam tracić nadzieję.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7190 - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7190