Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322

Niemodlin

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322

Klient

Totalna porażka. Chcesz hot-doga to i tak godziny nie dostaniesz bo zawsze coś. Kto normalny mrozi parówki bo Pan twierdzi że są mrożone. Punkt lotto nagle nieczynny bo pracownicy nie potrafią obsługiwać maszyny normalnie żenada...

zaspokojony

Można się załapać na lodzika w łazience jak dobrze zagadasz.

Miss Miss

Praca nienormalna. Wyzysk na pracownikach. Szefostwo i kierowniczka stacji mają swoje widzimisię i czepiają się o byle co. Byłam świadkiem, jak kierowniczka mówiła kiedyś do podjazdowego niegrzeczne słowa, takie jak np. ,,sranie w banie" Chcą, by na siłę wlewać ludziom paliwa verva, nie ważne jakim kosztem, bo liczy się oczywiście kasa. Premie praktycznie nieosiągalne i czepiają się za byle co. Dezorganizacja absolutna. Kasjerki też nie mają lekko, bo kara za byle co, nawet jeśli to była wina klienta. Dno totalne. Nie polecam. PS: Stacja obok wcale nie lepsza.

Tam jest taki wyzysk i wykorzystywanie pracownika, o godziny to trzeba się prosić, wyrobienie normy sprzedażowej nierealne, sprzedaż rzeczy po terminie tak żeby klient nie widział , jeden wielki syf , nie polecam. Przeszłam na shell w innej miejscowości i różnica jest kolosalna .

byłapracowniczka

Wyzysk na pracowniku kary za wszystko odcinanie z każdej pensji jakichś pieniędzy. Kary idą do kieszeni szefostwa . pracujesz tam za 7zl za h nie ma premiera za godziny nocne nie ma płatnego urlopu nie ma l4 . robisz na wszystkich stanowiskach od sprzątaczki po kierownika za marne pieniądze. Ponosisz odpowiedzialność za wszystko nawet za błędy klienta. Po prostu dno nie polecam !

Już dzisiaj możesz kreować i zmieniać rynek pracy. Wypowiedz się o firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322 na naszym forum.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322 - Niemodlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322