Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1283

Stargard Szczeciński

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1283

Łukasz B.

Niewiele się zmienia na tej stacji... więc... 1800 na rękę z czego trzeba odliczyć np tak zwane "przekazania", czyli inwentaryzacje cotygodniową za którą płaci się ze swojej kieszeni mimo iż stacja dostaje kasę na to z Orlenu. Umowa zlecenia podpisywana co miesiąc z koniecznością posiadania własnej działalności. Co prawda na opłaty podatku dostaje się kase, ale już np księgowa płacona jest z własnej kieszeni.

gf
użytkownik zarejestrowany

hej hej a wiesz ile konkretnie one wynosza @floki?

Twoje doświadczenie może zmienić rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1283 na naszym forum.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1283 - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1283