Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1079

Prabuty

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1079

juyt

poza tym to wydaje mi sie ze to nie ejst odpowiednie miejssce do tego zeby o czyms takim pisac jak juz to raczej o atmosferze czy warunkach zatrudenia :)

Nowak

Samożycie
@Nowak 01.10.2015 01:08
Super stacja miła obsługa a szczególnie tych Pań które tam pracują :) jedna wzbudza we mnie wielkie pożądanie......

Jestem ciekaw która......

Uważasz, że w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1079 jest inaczej niż opisują to internauci? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1079 - Prabuty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1079