Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4168

Pyskowice

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4168

nowy pracownik musi przepracować 3 dni za darmo bez umowy "szkolenie" obciążanie pracowników brakami na sklepie, odsprzedawanie pracownikom przeterminowanego towaru, w jakim my kraju żyjemy!! zarobki żenada.

Temat rzeka ....

hank

tak to proszę napisać ile pracowników ma umowę o prace-dwóch trzech -i czemu personel sie zmienia szybciej niż rękawiczki

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4168 - Pyskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4168