PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4168

Pyskowice, Rzeczna 8

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4168
4 2 6 1

Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4168

Witold

Zapraszam osoby związane obecnie oraz w przeszłości z firmą Orlen Stacja Paliw nr. 4168 w Pyskowicach do odświeżenia wątku tego pracodawcy! Z wielką ochotą poznamy obecne warunki pracy w tej firmie, co z benefitami oraz atmosferą pracy? Jest wiele stresów podczas pracy? Zapraszam was do udzielenia nam odpowiedzi, nowe opinie będą tu szalenie przydatne dla innych!

Administrator

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4168? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

pracownik

nowy pracownik musi przepracować 3 dni za darmo bez umowy "szkolenie" obciążanie pracowników brakami na sklepie, odsprzedawanie pracownikom przeterminowanego towaru, w jakim my kraju żyjemy!! zarobki żenada.

anonim

Temat rzeka ....

hank

tak to proszę napisać ile pracowników ma umowę o prace-dwóch trzech -i czemu personel sie zmienia szybciej niż rękawiczki

Zostaw opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4168 - Pyskowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4168