Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 155

Wolin

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 155

Lusi

Na tej stacji to powinni kierownika zmienić,facet w ogóle nie zna się na swojej pracy, wykorzystuje ludzi którzy u niego pracują, nie dość że pracują tam po 13 bądź 14 godzin dziennie, to jeszcze jak biorą dzień urlopu to kierownik odlicza im półtora dnia z urlopu,skąd on bierze takie obliczenia? Nic tylko pracownicy powinni się zgadać i założyć mu sprawę w sądzie a na pewno by wygrali.Oczywiście menadżerowie i kierownicy nic o tym nie wiedzą jak się im problem zgłasza.Porażka...

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 155 - Wolin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 155