Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 120

Koszalin

Opinie o Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 120

Pokrzywdzony :D

Syf , brak jakichkolwiek standardów, naburmuszone "szefostwo" "patologia sąsiedzka" ogólnie bardziej to przypomina sklep nocny monopolowy- stan umysłu Rosja a nie stacje paliw Lotos, uwaga na "myjkę" tak skutecznie myje że czasem do żywej blachy ( podziwiam kierowców korzystających z w/w myjni) jeśli chodzi o załogę to nie ma zastrzeżeń osobiście miałem tylko nieprzyjemność być obsługiwany przez "Pannę" Patrycję , głośna, arogancka, bardziej widzę ja w dziale fetysz-owego towarzystwa "ala burdello" niż przy obsłudze klienta.

Zostaw opinię o Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 120 - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 120