Miller Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Opinie o Miller Sp. z o.o.

mirek

siemka. Szukam pracy w takim miejscu jak Miller, ale nie widze ofert. Myślicie, że wysłanie CV na maila firmy, to dobry pomysł?

Ula

Jestem bardzo zadowolona z uslug tej firmy, szybko i porfesjoanlnie zamontowali pompę ciepła w moim domu, za ich sprawą znacznie obniżyłam rachunki za ogrzewanie, jestem z tego faktu bardzo zadowolona, to rewelacyjnie fachowcy

Lena

Znakomici fachowcy, szybko i solidnie wykoanli instalację wentylacyjną w mojej firmie, współpraca z nimi to czysta przyjemność, znają się na swojej pracy jak mało kto, polecam.

Kaja

Rewelacyjna firma, sprostali moim wymaganiom, szybko i profesjonalnie zajęli się montażem instalacji ogrzewania nadmuchowego w mojej firmie, wykonali kawał solidnej pracy

Zostaw opinię o Miller Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miller Sp. z o.o.