e-media S.C.

Lublin

Opinie o e-media S.C.

Wiktor

Niepokojąca jest taka cisza na forum. Czy firma dobrze funkcjonuje? A może jest tak dobrze, że nikomu nie chce się pisać?

Hanna

@goniec to dobrze. Czy polecasz z perspektywy pracownika, czy może klienta? Opowiedz więcej o swoich doświadczeniach, podziel się z nami swoją opinią.

sns

A czy można liczyć teraz na jakieś oferty pracy? Dzięki

goniec

Polecam firmę

Elkopyto

Siemanko mordeczko. Mam twoje 20 tysi. Tylko sa w banku i dzisiaj sobota hihi. Elo pozdro600

bylypracownik

Na Lipniaku się zaszyli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

nanek

liczne odwiedziny komorników i windykatorów

drucik

Jest bardzo źle już nic nie ma tylko same dłuuuugi...........

wolff

bo ta firma każdemu coś "wisi" począwszy od pracowników,podwykonawców a skończywszy na hurtowniach itp. firmach

wolff

r.kowalczyk@wp.pl

Napiszę Tyle bez pardonu gdzie jest moje 20000 PLN... za wykonaną pracę!!

Zleceniodawca

Firmę omijamy wielkim łukiem powód znany FINANSE !!!

radar

firma przez małe "f" przeniesiona w inne miejsce że trudno ja znaleźć ukrywa się przed wierzycielami ......

Zleceniodawca 2

Firma prawdopodobnie zamknięta, lokal na ulicy Leonarda 3A świeci pustką już od paru miesięcy. Nie ma zarówno mebli jak i drzwi do firmy zaryglowane. Firmowy telefon nie odpowiada. Jeśli firma istnieje to na pewno nie pod wskazanym adresem. Cała flota aut również już nie parkuje przy Leonarda a szkoda bo miło było popatrzeć na te nowiusieńkie auta, każde średnio po 200 tysięcy.

aaa

Ja nie chcę mieć z tą firmą nic więcej wspólnego i nie polecam jej innym, władze firmy niesłowne, ustalasz jedno oni co innego robią, roboty realizowane po terminie, dezorganizacja pracy, płace może i są, ale jak ma się czekać pół roku na pensje to co to za wynagrodzenie, dziwne, że ktokolwiek chce u nich pracować.

Zleceniodawca

Firma bardzo wątpliwa, podejmuje się czegoś, nie dokańcza, ucieka z budowy(usunięte przez administratora)

Były pracownik e-media

Firma dla mnie godna polecenia, prowadzi wiele ciekawych projektów, w wielu przez pare lat uczestniczyłem:), bardzo duża wiedza i umiejętności pracowników firmy, jako były pracownik napotkałem się na pewne utrudnienia finansowe i to był jedyny z powodów mojego odejścia ale wydaje mi się że jak ktoś dużo wnosił zaangażowania w pracę na rzecz firmy i nie był naciągaczem (a wielu dalej jest w firmie) to Prezesi w miarę możliwości i poślizgów w spływaniu należności z inwestycji oddają wypracowane braki z wynagrodzenia. Gdyby nie wystąpiły te utrudnienia finansowe w firmie (a dosięgły nie tylko tej firmy w owych czasach) to z pewnością dalej bym pracował jak wariat, woził w samochodzie całe biuro:), robił nadgodziny w Warszawie i zdobywał wiedzę! Ale rodzina jest najważniejsza i trzeba podejmować cieżką decyzje i odchodzić z firmy (która była najlepszą robotą w życiu). Firma na 5+. Pozdrawiam Prezesów!!!

******
@Były pracownik e-media 28.01.2014 12:35

co to za bzdura, to dla czego ja nie mogę wyegzekwować swoich pieniędzy oraz świadczeń socjalnych

Iwan

Ciekawe skąd masz takie informacje, może byłeś jednym z pracowników który został tę niby dezorganizację wprowadzał

kafar

Radze trzymać się z daleka od tej firmy, sytuacja finansowa jest tragiczna, pracownicy są oszukiwani na każdym kroku i nie odzyskuja zarobionych pieniedzy. Ogolna dezotganizacja.

Zostaw opinię o e-media S.C. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie e-media S.C.