Opinie o E-Media s.c. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy E-Media s.c.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w E-Media s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Media s.c. w Lublin

Czy urlop w E-Media s.c. jest płatny 100%?

Drucik Nowy wpis

a ta firma jeszcze istnieje bo z tego co wiem to miała poważne problemy finansowe

Jak wygląda podstawa w E-Media s.c.?

Drucik Nowy wpis

pewnie najniższa krajowa płacona w ratach HAHA......

Jakie trzeba mieć wykształcenie aby starać się o prace w tej firmie?

MArcin

Polecam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie E-Media s.c.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Konrad

@Marcin Czy możesz dodać więcej informacji o pracy, zarobkach?

Polecam

Wiktor

Niepokojąca jest taka cisza na forum. Czy firma dobrze funkcjonuje? A może jest tak dobrze, że nikomu nie chce się pisać?

Hanna

@goniec to dobrze. Czy polecasz z perspektywy pracownika, czy może klienta? Opowiedz więcej o swoich doświadczeniach, podziel się z nami swoją opinią.

sns

A czy można liczyć teraz na jakieś oferty pracy? Dzięki

goniec

Polecam firmę

Elkopyto

Siemanko mordeczko. Mam twoje 20 tysi. Tylko sa w banku i dzisiaj sobota hihi. Elo pozdro600

bylypracownik

Na Lipniaku się zaszyli (usunięte przez administratora)

nanek

liczne odwiedziny komorników i windykatorów

drucik

Jest bardzo źle już nic nie ma tylko same dłuuuugi...........

wolff

bo ta firma każdemu coś "wisi" począwszy od pracowników,podwykonawców a skończywszy na hurtowniach itp. firmach

wolff

r.kowalczyk@wp.pl

Napiszę Tyle bez pardonu gdzie jest moje 20000 PLN... za wykonaną pracę!!

Zleceniodawca

Firmę omijamy wielkim łukiem powód znany FINANSE !!!

radar

firma przez małe "f" przeniesiona w inne miejsce że trudno ja znaleźć ukrywa się przed wierzycielami ......

Zleceniodawca 2

Firma prawdopodobnie zamknięta, lokal na ulicy Leonarda 3A świeci pustką już od paru miesięcy. Nie ma zarówno mebli jak i drzwi do firmy zaryglowane. Firmowy telefon nie odpowiada. Jeśli firma istnieje to na pewno nie pod wskazanym adresem. Cała flota aut również już nie parkuje przy Leonarda a szkoda bo miło było popatrzeć na te nowiusieńkie auta, każde średnio po 200 tysięcy.

aaa

Ja nie chcę mieć z tą firmą nic więcej wspólnego i nie polecam jej innym, władze firmy niesłowne, ustalasz jedno oni co innego robią, roboty realizowane po terminie, dezorganizacja pracy, płace może i są, ale jak ma się czekać pół roku na pensje to co to za wynagrodzenie, dziwne, że ktokolwiek chce u nich pracować.

Zleceniodawca

Firma bardzo wątpliwa, podejmuje się czegoś, nie dokańcza, ucieka z budowy(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o E-Media s.c. - Lublin

E-Media s.c.