E-media

Ropczyce

E-media

Opinie o E-media

Jak dziś przedstawia się sytuacja E-media na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Ropczyce i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

analogis

ale dlaczego, podajcie konkretne argumenty, uważam, że taką opinię może każdy wystosować, ale trudniej już podać dlaczego odradzacie... firma jest całkiem ok, przede wszystkim ma porządne fundamenty, na których opiera się cała firma a to bardzo ważne ;)

D

Też odradzam...

GR

zgadzam sie, bylem tam na stazu, nie chcialem tam zostac dluzej. mieli mnie dalej ponizac przy kazdej wyplacie? skonczylo sie dobre

Ika

--o-- - 2009-10-03 11:39:00 ODRADZAM-nie warto pracowalam tam prez jakis czas, fatalna atmosfera w pracy, zawsze spozniali sie z wyplacaniem pensji nawet do miesiaca czasu, sami sobie dostarczali rozrywek w miejscu pracy, ciagle mieli do mnie pretensje i praktycznie wszystkim pracownikom odbijali z marnej wyplaty nawet o kilkaset zlotyc [usunięte przez moderatora] ocena -1 dla braku kultury i szyderczego traktowania pracowników

--o--

ODRADZAM-nie warto

Zostaw opinię o E-media - Ropczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E-media