Eurex Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Eurex Sp. z o.o.

właśnie

Jest nie tyle ciekawa co z pewnością lepsza @wogoj.

anonim1

anonim :Możesz podać więcej szczegółów gdzie jako kto pracowałeś, dlaczego jest tam źle, czego to źle dotyczy.. Otrzymałam propozycję współpracy z nimi i nie wiem co robić...Jeśli nie chcesz tu na forum możemy podagać na priv

Myślę, że to najgorsza firma na polskim rynku. Wiem co mówię pracowałem tam długo za długo. Większego chamstwa i [usunięte przez moderatora] nigdzie nie ma. Polecam swoim wszystkim wrogom [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Eurex Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurex Sp. z o.o.