Eurex Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Eurex Sp. z o.o.

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem najgorsza firma jaką widziałem. Oszuści i fałszywe kierownictwo. Robotę robić ale nie płacić to jest motto firmy Eurex.

Joanna

Pracujesz obecnie w firmie Eurex Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia może obecnie liczyć pracownik?

amet

kostek' czyli rozumiem to tak, ze jaka praca taka placa? wczesniej widzialem ze poszukiwali kogos na magazyn, w sumie to chyba nie jest jakas lekka praca tez nawet dla faceta bo trzeba sie narobic chyba ze na magazynie glwonie pracuje sie na paleciakach czy wozkach

POL

Pracowałem w firmie Eurex w latach jej świetności . Zarobki były spoko pod warunkiem że chciało się pracować . Niestety nieudolne zarządzanie firmą doprowadziło ją tam gdzie jest aktualnie - na dno . Najlepsi przedstawiciele już dawno poodchodzili , pozostała garstka miernych , biernych ale wiernych pracowników . Nie polecam obiecać wam mogą wszystko , ale tak naprawdę dać niewiele .Nie ma tu wulgaryzmów napisałem smutną prawdę i tylko prawdę o dobrej firmie - kiedyś .

Kostek

Amnet, ja nie wiem czy szukają czy nie, wiem tylko, że płaca powinna być adekwatna w stosunku do odpowiedzialności o obowiązków, a z tego co wiem tam tak nie jest - co zaznaczyła - topola - sama przyznała, że to tylko umowa o pracę - a z dalszych słów można wywnioskowaź , że toich pracownik np. księgowa, pracownik kadr itp. ( średnio ineteligentmy szympans może zrozumiec z jej słów - że umowa o pracę jest nawierana na podstawie najniższego wynagrodzenia ) - a obowiązki wymagające wiele odpowiedzialności

Kostek

W takim razie umowa o pracę powinna być tak skonstruowana by zarobek był adekwatny co do powierzonej odpowiedzialności za towar, który wcale tani nie jest oraz za wykonywane obowiązkiów To przeciez nie tylko pakowanie i wysyłanie paczek . To ciężka praca fizyczna przy rozładunku towarór , które niekiedy przyjeżdżaja tirami. Niekiedy magazynier pracuje jako kierowca Gdy trzeba jechać do jednostki z cotygodniowym towarem. Magazynier dla takiego pracownika to zbyt wąskie określenie.

gryk

amet, tu możesz przeczytać opinie dotyczące pracy, a czy kogoś szukają, to najlepiej po prostu zadzwonić i zapytać.

@ hela

Wix, ja ich nie widzę. Wchodziłam z różnych komputerów i ich nie widzę po prostu. Gdybym je widziała tobym nie pisała, że są pomijane bo to nie miałoby sensu. Nie widzę ani mojej odp dla Jurka, ani też dla 3er. I pewnie tego wpisu też nie będzie.

@hela

3er ,a skąd wiesz , że pisałam , że moje wpisy są usuwane, jeśli nawet tego mojego stwierdzenia nie widać w opiniach? Moje ostatnie 2 wpisy nie zawierały, żadnych wulgaryzmów, a jedynie informacje o tym jak wygląda tam praca magazyniera. Masz rację one nie zostały usunięte - One po prostu nie zostały w ogóle umieszczone , łącznie z wpisem , w którym o tym informuję.

@hela

Jurek, pisałam już dwa razy , ale kasują moje wpisy.

hela

Jurek, mogę Ci tylko powiedzieć, że wynagrodzenie pracy magazyniera nie jest według mnie odpowiednie co do pracy jaką magazynier tam wykonuje. jesteś odpowiedzialny za wiele spraw, a otrzymujesz stawkę magazyniera. odpowiedzialność duża - magazyn ma kilka tysięcy pozycji - to ciężka praca fizyczna - niekiedy w czasie jednego dnia potrafi przyjść kilka dostaw zagranicznych marek - w praktyce wygląda to o wiele mniej ciekawie niż w teorii - kilka godzin temu wpisałam moją odp na wpis nbghhb - ale jeje nie widzę - skasoano ją mimo, że nie było w niej żadnych wugrazyzmów, a jedynie dokładniej opisana specyfika tego jak tam naprawdę jest

@hela

Jurek, moje wpisy są pomijane w opiniach, chyba przez moderatora, dlatego też nie mogę Ci tutaj udzielić żadnych informacji o pracy tam, przykro mi. Jedna rada: jeśli będziesz tam pracować - pilnuj się, miej oczy i uszy szeroko otwarte.

hela

Wiem tez akurat jakie są wymagania odnośnie magazynierów właśnie w tej firmie. Mają bardzo dużo obowiązków,warunki pracy trudne i wysoką odpowiedzialność, a często są jednocześnie kierowcami, jak również zajmują się logistyką. Tak więc - magazynier - to nie jest odpowiednia nazwa dla osób pracujących tam w magazynie.

hela

10 zł na godzinę za magazyniera? przeciez to odpowiedzialne stanowisko, a praca wiąże sie przeciez z podpisaniem weksli i odpowiedzialnościa za stan magazynu i do tego co tu ukrywać - trzeba nosic ciężkie paczki - a odpowiedzialność jst nie tylko za magazyn , ale i za wysyłanie paczek, dobre zapakowanie itp. - 10 zł to po prostu żart.

alex

Firma umiera i nikomu nie radzę iść tam pracować. W oddziale bielskim znowu zmiana sprzedawcy a do tego przenieśli się do jakiejś klitki. Daję im kilka miesięcy. Wielkie braki towaru.

Czarnula

Mam pytanie do pan pracujących w tej hurtowni, mieszkam na Sikorniku od urodzenia.... i od kiedy pamiętam zawsze chciałam poogladać co znajduje się w waszej hurtowni, jak byłam dzieckiem to mnie wyganiano, dzisiaj jestem dorosłą kobietą i nadal pani proszą bym opuściła sklep-hurtonie, albo pokazała dokument że posiadam działalność z zakresu fryzjerstwa, czyli zwyczajna osoba nie ma prawa poogladać sobie co jest na półkach????

byly pracownik

Nigdy nie idz tam pracowac!!!!!

anonim1

Filemon : możesz podać więcej szczegółów dziś otrzymałam propozycję współpracy z nimi i nie wiem co robić? Jak nie chcesz na forum mogę podać emala...

filemon

jeszcze sie nie zdarzyło żeby firma eurex regularnie i całościowo wypłaciła wynagrodzenie a do tego notoryczne kłamstwa p. dyrektor, że wynagrodzenie już zostało wysłane albo własnie jest "szykowany" przelew. do tego dochodzi notoryczne utrudnianie pracy-np odcięty internet ze względu na brak płatnosci faktury tak więc nie tylko pracownikom zalegają z płatnosciami

pysia
@filemon 26.01.2015 17:25

uwaga na ta niekompetenta pod kazdym wzgledem firme ,a i na weksle to jest ich zabezpieczenie ,pozniej sa braki i uruchamiaja twoj weksel ,od parunastu lat sa niewyplacalna firma .tak naprawe nie podejmujcie pracy u nich szkoda czasu i tak zadnych perspektyw nie bedziecie tam miec. oni tylko duzo obiecuja a za nadgodziny nie placa za co moga potracaja nie dajcie sie im wkrecic .niech sami pracuja na swoich warunkach

pysia
@filemon 26.01.2015 17:25

cymes

Przedsiebiorstwo,na poczatek weksel do podpisania!Na koniec straszenie i brak wyplaty bo zrezygnowalem,eurex to zlodzieje.Na umowie najnizsza to jak im udowodnisz...

anonim1
@cymes 06.01.2015 23:35

cymes: : możesz podać więcej szczegółów dziś otrzymałam propozycję współpracy z nimi i nie wiem co robić? Jak nie chcesz pisać na forum mogę podać e maila

Doświadczonym przedsiębiorstwem???? To chyba jakas kpina.. Dla mnie to firma kogucik, ktora okrada każdego pracownika jak tylko moze...

dospel

Od 1989 roku zajmujemy się importem i dystrybucją w Polsce najwyższej klasy produktów profesjonalnych przeznaczonych dla salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych. Także sam fakt tak długiego pobytu na rynku Eurexa stanowi o tym , że firma nie jest pierwszą lepszą ,a doświadczonym przedsiębiorstwem na rynku

egon

Czyli mam rozumieć, że wszystkie opinie mialy wulgaryzmy, kogoś obrażały, lub zawierały dane osobowe? Nieprawda. Dodawałam opinię przed usunięciem i nie złamałem regulaminu, a została usunięta razem z innymi. Komuś się nie podoba, że pisano o firmie w bardzo negatywny sposób. Róbcie coś,żeby poprawić sytuacje w Waszej firmie i żeby pracownicy byli zadowoleni, wtedy każdy wypowie się pozytywnie - ale na to pracodawca musi zasłużyć.

Yasia

Dla wtajemniczonych - ,,jasia" to nie ja. Swoją drogą, co się stało ze wszystkimi komentarzami?..To żenada, że została reklama firmy a prawdziwe informacje wykasowane.

....

Bardzo dziwne, ze zniknęły stąd wszystkie negatywne opinie o firmie Eurex, które z resztą były prawdziwe. Wiem, bo pracowałam tam i nikomu nie polecam, chyba, ze chcesz pracować charytatywnie - bo mają wielki problem z płaceniem wynagrodzenia.

klientka
@.... 15.10.2014 16:12

Osobiscie nie polecam tej firmy jako prace ,maly zarobek nieadekwatny do powiezonych obowiazkow , uwaga na weksle ,szkoda czasu na taka prace.Malo tego tam jest sie poprostu wszystkim ,niemili ludzie i kierownictwo jest okropne strasznie zadufaniw w sobie i nie potrafia przyznac sie do wlasnych bledow.

klientka
@.... 15.10.2014 16:12

Kostek

Myslisz, że jak ktos chodzxi dodobrych salonów to rozpoznaje dostawców marek??? zastanów się ! On może orspoznawać marki, ale przeciez nie Eurex relkamowany jest w salonie L'oreal, tylko właśnie L'oreal, tak więc Twój tok myslenia nie jest prawidłowy, abstrahując ile Eurex na rynku znaczy. Gdy idę do piekarza interesuje mnie wytwóra chleba , a nie ten , który go rozwozi...

Zostaw opinię o Eurex Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurex Sp. z o.o.