Eurex

Kraków

Opinie o Eurex

Pracowałem krotko w tej firmie, to totalne dno jak to powiedzieli sami pracownicy sama sie wykancza nie szanuje klientow ceny ma z kosmosu !! jesli chodzi o sprawy finansowe to tez masakra niby "stała" pensja plus prowizje tylko ze stała pensja co miesiac maleje o 500 zł !!! a plan sprzedazowy cały czas rosnie o 4 tys. na poczatku obiecuja a pozniej wyrzekają sie. rotacja jest ogromna nawet jesli jestes dobry to prezes czesto przysyła swoich ludzi a PAN koordynator to juz kompletna porazka nie dosc ze oszust wyrzeka sie przy wypłacie swoich obietnic to jeszcze poznije nie odbiera telefonow jak by sie bał. Ogolnie nie polecam zreszta w innych oddziałach jest to samo wystarczy przeczytac opinie :)

Zostaw opinię o Eurex - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurex