Precon Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Precon Polska Sp. z o.o.

Mike

Jesli chodzi o socjal to tylko do pewnego momentu - jak zbyt wiele będzie tobie przysługiwać zostaniesz zwolniony. Najlepszy pracownik to bezmyślny kretyn ślepo wykonujący polecenia /często idiotyczne i pozbawione logicznego myslenia/. Brak poszanowania obowiązujących norm i przepisów, brak współpracy pomiędzy asystentami i projektantem jednym słowem cienizna

Pracowałeś w firmie Precon Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz. Nasze forum, Twoja szczerość.

Zostaw opinię o Precon Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Precon Polska Sp. z o.o.