Precon Polska

Opinie o Precon Polska

mike

Podsumowując krótko Nie trać czasu człowieku na dno - skoro jeszcze nie znalazłeś pracy godnej, wynagradzanej uczciwie i solidnie to nie wchodź w drzwi tej firmy naprawdę szkoda czasu...I ty robotniuk, i ty projektancie, asystencie, handlowcu można znaleźć pracę za naprawdę normalne i godziwe pieniądze pracując zarówno w odpowiednich warunkach jak i z ludźmi którzy znają się na tym co robią :) Nie polecam kategorycznie

Czarnuch

Szukasz pracy,jesteś po podstawówce lub po ohp'ie,chciałbyś być brygadzistą ,nic nie robić i dobrze zarabiać ,to firma w której spełnią się twoje mażenia ,tacy jak ty już tu pracują .Powodzenia .

Amadeusz

@mikołaj to, ze klienci są zadowoleni zazwyczaj bardzo dobrze wróży dla nowych pracowników. Pytanie - kiedy rekrutacja? :)

Właśnie zostałem zwolniony, chciałem pracować bo uważałem że to dobra firma,mogłem pracować w innym miejscu ale wybrałem precon i to był błąd.W takiej sytuacji jak ja jest jeszcze kilkadziesiąt osób, pracowali po kilka miesięcy choć mieli umowy na kilka lat. Na pewno tu nie wrócę,chociaż już kierownictwo mówi żeby czekać na telefon,niestety nie mogę czekać dzieciom jeść dbać trzeba.Dlatego dobrze się zastanówcie zanim podpiszcie umowę I nie wierzcie w te bajki jakie będą wam opowiadać, jeżeli macie wybór nie róbcie tego błędu jaki ja popełniłem i wielu innych.

emigrant

Dokładnie, też mam teraz porównainie z innym zakładem. Dla większości to chyba pierwsza praca albo mama kazała iść pracować. popracujcie gdzie indziej a będziecie marzyć o takich problemach jakie tu opisujecie. heheheh niedobra woda za tania herbata za duże pensje dla "nowych krzesła oczywiście trzeba wymieniać wszystkim bo na stółówce nie da się siedzieć... beka jak h...

pracownik innego zakłądu

LUDZIE wszędzie jest tako samo !!!!!! Kierownictwo godzi fizycznych bo od tego jest, od kierownika też jest coś wymagane on nie pije tylko kawy w biurze !! Pracuję już w drugim takim zakładzie i wszędzie jest podobnie trzeba ryć aż się padnie na nos. Dobrego pracodawcę ? gdzie go szukać? W tych czasach trzeba się przystosowywać ale nie można dać się wykorzystywać z nadgodzinami da "odbioru" nie wiadomo kiedy....

pracownikodmarca

praca tu jest totalna porażką,ogólny bałagan, hałas i brak porządnej organizacji pracy, wyciska się z szarych pracowników ostatnie soki typu 1 osoba 1 ściana 5,5m*3m z elektryką itp, płaca najniższa + 30% premii - śmiechu warte.... szukam innego zajęcia , niestety o awansie albo o zmianie stanowiska tylko pomarzyć bo nie mam tu pleców ani nikogo z rodziny

Nowy

Pracuje tu od niedawna pracujemy po 10 godz, za 8 mamy płacone 2 godz "do odebrania" nie są nawet wpisywane w liście obecności.Dziwne że tak można naciągac ludzi.Raczej długo tu nie popracuje,nie lubię byc wykorzystywany pewnie jak każdy.

Marek

Napisaliśmy podanie o podwyżkę i co i nic prezes odpowiedział że firmy nie stac na podwyżkę bo nie ma środków.Firmę stac nowe samochody,wymianę suwnic,stołów.Rozumiem, że firma musi się rozwijac, ale to z tymi, którzy zarobili na ten rozwój, no chyba, że to pan prezes zarobił.Skąd wziąc środki na podwyżki, na czym zaoszczedzic?Kilka propozycji: przenieśc biuro z warszawki do Jastrowia, zlikwidowac samochody służbowe kierowników (wszyscy jeżdżą swoimi panowie kierownicy też mogą),ograniczyc ogrzewanie biurowca (wystarczy 20 st nie 30 plus grzejniki olejowe),wymienic oświetlenie tradycyjne na oświetlenie led,nie robic zakupów typu fotele za 1000zł/ szt (kupionych 30 szt można tez za 200 może nie siedzi się tak wygodnie ale "tu się nie płaci za siedzenie"cytat),lodówka za 4000 zł wiele innych gadżetów oczywiście do biura bo czarnuchy na to zarobią.Moza jeszcze długo wymieniac ale od tego są ludzie którym płacą za pomysły tego typu (tylko oni wymyślą żeby zabrac premię szaraczkom bo to najprostsze niby tacy inteligentni, a nic innego do łba nie przyjdzie).Napisze jeszcze coś na temat "związków zawodowych" bo szlag mnie trafia,co to za związki które godzą się na to aby obniżyc ekwiwalent za pranie,wliczac go do dochodu, aby obniżyc ewentualny dodatek świąteczny,nie protestują kiedy zwykłym pracownikom kupuje się najtańszą herbatę i daje do picia wodę z kranu,gdzie związki żelaza przekraczają normę panu prezesowi smakuje zawsze kiedy jest w zakładzie strzela pokazówkę i pije z kibla (tak nazywamy miejsce wodopoju), a dla szlachty w biurze kupuje się ciastka,mleko,dwa rodzaje kawy,wodę mineralną,owoce,itd.Podobno wszyscy pracownicy są równi,więc zainstalujmy kible też w biurach, również w tym w warszawce (przecież to taka dobra woda).Krótko mówiąc związki działają na szkodę pracowników,bo się boją prezesa prezesowej (wiadomo o kogo chodzi)która robi co chce, decyduje o wydatkach z fund. soc.(jakim prawem, to są pieniądze nas wszystkich a związki nic).Pisze to nie tylko w swoim imieniu ale praktycznie całej załogi ( oprócz wazelin i kolesiów którzy nic nie potrafią i biorą kasę za nic i to niemałą)która ma dośc zap...nia na kogoś.Wkrótce nie bedzie komu pracowac bo wykwalifikowani pracownicy zaczną się zwalniac,oczywiscie przyjdą nowi ale nie mamy już mioteł.Dlatego jeżeli chce ktoś tu pracowac niech się zastanowi, nikt tu ci nie podziękuje za dobrą pracę, nie da ci za to podwyżki,ani nie pochwali.

rebel

z opowiadań właśnie słyszałem że ciężko się do tego preconu polska dostać, myślałem że ludzie z mojego otoczenia trochę wyolbrzymiają sprawę, a w sumie miałem takie wielkie nadzieje że jednak nie stanowi to takiej trudności, ale z tego co piszecie to niestety nie jest łatwo. A może jest jakaś opcja żeby bardziej zwrócić ich uwagę w cv na siebie? :)

wiem, bo pracuje

rekrutujemy bo się rozwijamy, coraz więcej zleceń tych większych. Fakt jest że pracownicy jak najtańszym kosztem co również mi się nie podoba, a za fachowca, którego nam trzeba, trzeba godziwie zapłacić, ale niektórzy tego nie rozumieją i chyba nie zrozumieją. Fakt też że ta fabryka była, jest i będzie.

Gal Anonim

Szukają naiwnego za najniższa krajową żeby za... 26 h na dobę,non stop rekrutują ,widać długo nikt nie wytrzymuje w tej firmie.

smieszne

fachowca? przyjeli kilku dostali po 2200 gdzie nie ma w ogole pojecia jak robic sciane nie zna sie na rysunku ani nie ogarnia co sie dzieje, a my z najnizsza dostajemy najtrudniejsze projekty i sobie radzimy. haha

miły

zarobki 1600 i straszą że zbiorą premie

jaja kobyły pracownik Precon

Jeszcze jedno. Trochę niesmacznie się czyta jak niektórzy obrzucają się tu błotem. Na dodatek bardzo łatwo można ich zidentyfikować. Ta strona służy do czego innego. Szkoda, że są tacy, którzy tego nie rozumieją.

Widzę, że Puszka Pandory się otworzyła aż przykro czytać.

inny handlowiec Preocn Polska

Ja zastanawiam się od dłuższego czasu, do czego jest nam potrzebny ( usunięte przez administratora ) Przecież on nic nie wnosi. Proszę o przemyślane wpisy.

internet to takie narzędzie ze nawet kiepscy pracownicy mogą udawać fachowców. Dobrych pracowników się nie zwalnia. a kiepscy są zwalniani lub uciekają sami do Danii. A potem stawią krzywe ogrodzenia w Jastrowiu.

pracowałeś czy pracujesz?

obecny monter

byłeś monterem czy tylko pomocnikiem? Monterów było 4.kiepscy zostali zwolnieni lub szukali szczęścia w Danii, a potem prosili prezesa o powrót.Poco chcecie wracać skoro to taka dziwna firma. ( usunięte przez administratora ) nie jednego by z was zagiął jak budować zbiorniki. Kto was nauczył fachowcy bez brzuszków.

handlowiec PP

Tak oczywiście znam bardzo dobrze firmę Precon Polska

były montażysta

Ta wypowiedz mnie rozbawiła że on był najlepszym montażystą, chciałbym go zobaczyć w akcji kiedy my montażyści budowaliśmy po kilka zbiorników w tygodniu ciekawe jestem jak by wyglądał wtedy jego brzuch. Pozdrawiam byłych i obecnych montażystów Preconu

znam firmę i nie wiele jest tam administracji. Albo zostałeś wywalony z roboty bo byłeś kiepski albo boisz się o swoją posadę i nie chcesz konkurencji.

pracownik biurowy - 2011-01-19 20:52:41 Totalna bałagan i chyba powolny koniec tej firmy ( usunięte przez administratora )((( nie polecam szkoda zdrowia i nerwów. po co tam jeszcze pracujesz. Jak posiedzisz na bezrobociu ze 2 lata to zmienisz zdanie.

pracownik administracji

Od momentu, kiedy mianowano ( usunięte przez administratora )Naprawdę trzeba się postarać aby uzyskać taki wynik. Dla porównania dwa lata wcześniej (2007) kiedy był j( usunięte przez administratora ) Firma wyraźnie zmierza do bankructwa ale takie są konsekwencje kiedy firmą ( usunięte przez administratora ) Nie polecam.

pracownik biurowy

Zostaw opinię o Precon Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Precon Polska