Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Opinie o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Jakub_02

Serdecznie polecam osobą przygotowującym się do matury oraz dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z angielskim. Dla mnie najbardziej wartościowe były rozmowy z lektorami z różnych zakątków świata.

Bożena
@Jakub_02

Super! Dzięki wielkie za polecenie! A jak cenowo oceniasz? Jest przystępnie?

Nikola

Bardzo polecam Centrum The Point. Sposób prowadzenia ich kursów pozwala na obranie indywidualnego tempa i sposobu nauki , nie wywierając przy tym żadnej presji na kursancie. Lektorzy są przemili i chętnie rozmawiają na różne tematy, nie tylko dotyczące nauki - co według mnie jest wielkim plusem! Zawsze służą pomocą, tłumacząc niejasne zagadnienia czy korygując błędy. Po tym kursie jest mi znacznie łatwiej porozumiewać się w języku angielskim a blokada przed mówieniem gdzieś zniknęła. Polecam całym sercem!

opiniodawca

Praca z uczniami i rodzicami. Fajnie prowadzone kursy dostosowane do ucznia. Spotkania bezstresowe bo prowadzone juz z uczniami ktorzy wstepnie sie zglosili, zespol super zgrany. Spotkania z rodzicami wieczorami a wizyty w szkolach o poranku. Fajna atmosfera i przelozeni tez w porzadku. Trzeba sie mobilizowac do pracy i mozna zdobyc super doswiadczenie. Pozytywnie ;)

Honorata
@opiniodawca

Z tego, co piszesz wynika, że atmosfera w pracy jest dobra i miło się spędza w niej czas. A może jesteś w stanie napisać co nieco na temat tego, jak wygląda wynagrodzenie w firmie The Point? Nawet nie chodzi mi tutaj o konkretne kwoty, ale chociażby widełki czy informację, na jakiej podstawie jest wypłacane (forma umowy).

Aleksandra
@Honorata

Umowa to kwestia indywidualna i chyba zalezy od Twoich potrzeb. Trzeba sie wybrac na rozmowe kwalifikacyjna i zapytac osoby rekrutujace. Sądzę, że tam otrzyma się najbardziej satysfakcjonującą informację. Proszę @opiniodawce o wyprowadzenie mnie z błędu gdyż nie mam stuprocentowej wiedzy. Pozdrawiam, Aleksandra

opiniodawca
@Honorata

The Point oferuje wiele form zatrudnienia. Od działalności gospodarczej przez umowę zlecenie aż do umowy o pracę, wszystko zależy od stanowiska na jakie będzie Pani chciała aplikować. Najlepszym sposobem na informację tego typu będzie telefon do Centrum i tam Panie z sekretariatu udzielą najbardziej kompetentnej informacji bądź skierują do osób, które zajmują się zatrudnianiem nowych pracowników. Jeśli chodzi o "opłacalność" zatrudnienia to raczej najbardziej korzystna forma np. dla konsultanta jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej ale to też ustala się z przełożonymi więc kwestia indywidualna. Gdyby była Pani zainteresowana współpracą to pewnie najlepiej skonsultować się z nimi bezpośrednio. Pozdrawiam

Do Aleksandra
@Aleksandra

Forma umowy dla osób w terenie to działalność gospodarcza i nie jest to kwestia indywidualna. A umowa zlecenie jest mniej korzystna,bo więcej trzeba oddać podatku.

Karolona

Bardzo elastyczne i wygodne można dostosować lekcje do swojego wolnego czasu

Beata
@Karolona

Rozumiem, że jako lektor, tak? Możesz łączyć lekcje tutaj z inną pracą np. tłumaczeniem biegłym, czy symultanicznym? Ciekawa jestem formy zatrudnienia, czy to cena per godzina, jak to zwykle bywa...

Wiktoria Z

nauka z The Point bardzo pomogła poprawić mój angielski. Najlepsze i najciekawsze dlamnie były rozmowy z lektorami które przebiegały w bardzo miłej atmosferze. nauczyłam się wiele ciekawych oraz ważnych rzeczy podczas tego kursu i mogę go naprawdę polecić bo warto ????

Wiktoria
@Wiktoria Z

Te znaki zapytania to miała być uśmiechnięta twarz ale nie odczytało

Sandra

Bardzo polecam platformę, przez kilka lat prowadziliśmy super współprace, wiele się nauczyłam

Sebastian

Warto było uczestniczyć w tym kursie poznałem więcej słownictwa którego mogę użyć w życiu. Sam kurs był przyjemny zawierał dużo ciekawostek a lektorzy tak samo bardzo ciekawie omawiali tematy a rozmowa z nimi to była przyjemność i można było poczuć że rozmawia się z osobą którą się zna także polecam ten kurs każdemu

Alicja
@Sebastian

Który kurs dokładnie, o jakim mówisz? Pozdrawiam serdecznie :)

Adrienne

Kurs zawierał dużo ciekawostek i ciekawego słownictwa. Atmosfera na konsultacjach jak i kontakt z centralą był bardzo miły i wszystkie osoby z którymi miałam do czynienia były przyjemnie nastawione i pozytywne. Także polecam każdemu kto chce się dokształcić i przetestować język z doświadczonymi ludźmi i wartościowymi zadaniami

Paulina

Kursy są bardzo fajnie zorganizowane, choć zadania często są powtarzane, za to rozmowy z lektorami są bardzo wyczerpujące. Polecam.

Zuzia

Polecam The point, bardzo pomaga w nauce. Nauczyciele są bardzo mili co sprawia, że konsultacje są przyjemne i można się z nich wiele nauczyć.

Karol
@Zuzia

Płaci się za cały rok z góry czy za każdą lekcję osobno?

Julia

Uczęszczałam na kurs języka angielskiego. Dzięki zadaniom można utrwalić swoją wiedzę i więcej się nauczyć. Najlepszym elementem kursu była możliwość rozmów po angielsku z konsultantami i ćwiczenie swojego angielskiego w rozmowie. Polecam :))

Dawid
@Julia

Zajęcia też się odbywają online czy tylko stacjonarnie? Mogłaś ustawić grafik nauki indywidualnie i dogadać się z konsultantem, czy tylko grupy o określonych godzinach? Powiesz?

Ona
@Dawid

Zdalnie też się odbywają.

Oliwia

Bardzo polecam kurs językowy The Point, ponieważ można uzupełnić swoje luki językowe. W trakcie konsultacji jest dużo rozmów z lektorem. W każdej chwili można skorzystać z pomocy dydaktycznej. Mili lektorzy, świetna obsługa logistyczna, zawsze pomocni oraz przyjemna atmosfera podczas konsultacji.

Antek

Bardzo polecam The Point! Świetni ludzie którzy wiedzą jak nauczyć.Bardzo miła atmosfera podczas konsultacji z native speakerami.

Piotr. P

Uważam, że The Point to firma w której ludzie pracują z pasją. Widać to w całym procesie przedstawienia kursu, jak i również podczas samych lekcji z lektorami. Treść kursu I lekcje są ciekawe. Polecam

Alina

Bardzo wygodny sposób nauki, i bardzo mili nauczycieli!!

Hana

Kurs The Point jest jednym z najlepszych jakie spotkałam. Zadania są ciekawe i nieszablonowe, z którymi nie spotkałam się w zwykłej szkole. Lektorzy są uprzejmi, życzliwi i wyrozumiali. W niezwykłu sposób uczą komunikowania się poprzez mowę w obcym języku. Cała nauka daje niezwykłe efekty. Przede wszystkim uczy dialogu z drugą osobą bez wyjazdu za granicę. Szczerze polecam!

Danuta
@Hana

A ile razy w tygodniu są zajęcia ? :)

Kacper

Bardzo mili lektorzy, potrafili wytłumaczyć mi to czego nie rozumiałem. Zadania na stronie były również przemyślane i stopniowo rozwijały moje słownictwo.

Natalia

Bardzo polecam! Przyjemny tryb nauki i lektorzy bardzo mili:)

julia90

Polecam, dzięki kursowi przezwyciężyłam barierę jęykową i nauczyłam się mówić bardziej biegle.

Ola M

Mogę jak najbardziej polecić kursy w The Point. Bardzo dobrze opracowane zadania jak i program nauczania. Wiele się nauczyłam zwłaszcza jeśli chodzi o porozumiewanie się w języku angielskim????

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Kandydaci do pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Kształcenia Językowego THE POINT