Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Opinie o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Natalia

W szkole podstawowej miałam problem z opanowaniem gramatyki i słownictwa. Dzięki temu kursowi nauczyłam się tego z czym miałam największy problem. Wybór ten był bardzo dobrą decyzją. Cieszę się że miałam okazję brać udział w tym kursie. POLECAM

Kuba

Uważam, że kurs to świetna obcja dla osób które jeszcze nie złamały swojej bariery językowej. Uważam, że każdy po tym roku nauki będzie mówił płynie, poza tym nauczy się wielu przydatnych informacji

Oliwia

Hejoo, nie tak dawno ukończyłam roczny kurs z języka angielskiego właśnie z The Point. Jestem bardzo zadowolona z owocnej jak i efektywnej pracy przez ten cały rok. Epizody są zrobione nowocześnie i ciekawie , z jednej lekcji można dużo wyciągnąć i się nauczyć, a lekcje z lektorami ciekawe i bardzo sympatycznie prowadzone. Bardzo jestem zadowolona z kursu i jego efektów. Polecam????

Mateusz P.

Wszyscy którzy udzielali mi konsultacji byli przyjaźnie nastawieni do mnie. Mój mały zasób słownictwa z angielskiego nie był tu problemem gdyż speakerzy tłumaczyli mi swoje kwestie gdy miałem z nimi problem. Atmosfera była przyjazna i ogólnie fajna forma nauki języka.

Magda

Polecam kursy w The Point. Nauka była bardzo przyjemna. Lektorzy byli mili i pomocni a konsultacje odbywały się w miłej atmosferze.

Oskar

Cały kurs przebiegał bardzo przyjemnie. Uczyłem się z kursu trzy lata i widzę ogromny postęp. Lekcje przygotowane są bardzo rzetelnie co pozwala na łatwą naukę. Konsultacje z nauczycielami bardzo pomagają w użytkowaniu języka.Dodatkowym plusem jest to, że każdy nauczyciel stosuje odmienne podejście, co pozwala na rozwój języka w każdym aspekcie. Każdemu kto się zastanawia nad kursem językowym bardzo polecam.

Victoria

Centrum Kształcenia Językowego THE POINT-Kraków jest bardzo dobrym miejscem do nauki języków obcych . Proces nauki jest bardzo szybki i przyjazny . Nauczyciele są wyrozumiali i pomocni . Wiedza zdobywana tam jest bardzo przydatna .

Lisu

Serdecznie polecam współpracę z Centrum Kształcenia Językowego The Point. Jestem bardzo zadowolony z całego kursu, atmosfery panującej na konsultacjach z lektorami oraz tego, że wniosłem swoje umiejętności językowe na wyższy poziom.

Weronika

Bardzo polecam, świetnie się nauczyłam mówić po angielsku, a materiały do nauki są bardzo interesujące.

Michalina

Kurs The Point był dla mnie idealny z kilku powodów: nie mieszkam w dużym mieście więc opcja online bardzo mi pasowała, konwersacje z przemiłymi ludźmi w języku angielskim, i rzecz najważniejsza: sama mogłam dopasować terminy konwersacji oraz przebieg nauki. Na pewno wrócę do nauki na poziomie C.

Oliwia

Bardzo polecam kursy The Point. Podobał mi się sposób w jaki były prowadzone lekcje i jeśli czegoś nie potrafiłam, lub nie rozumiałam, wszyscy służyli pomocą. Panuje świetna atmosfera i na pewno będę kontynuować naukę

Natalia

Przygodę z The Point zaczęłam jakieś trzy lata temu. Do mojej szkoły, do technikum przyjechał przedstawiciel i opowiadał nam jak wygląda nauka języka obcego w Centrum Kształcenia Językowego The Point. Od razu wiedziałam że chce spróbować i nauczyć się języka niemieckiego. Nauka języków zawsze sprawiała mi frajdę, nie miałam większych problemów z zapamiętywaniem słówek czy zrozumieniem gramatyki ale postęp jaki robi się ucząc się tutaj jest niesamowity. Zaczęłam od poziomu A2. W jeden rok poznałam tyle zwrotów i słówek że cały czas chodziłam po domu i odpowiadałam domownikom na pytania z życia codziennego w obcym języku. Pozbyłam się bariery językowej i byłam bardzo usatysfakcjonowana jak wiele już umiem. Kilka dni temu skończyłam poziom B1 z bardzo dobrym wynikiem końcowym i jestem bardzo zadowolona jak wiele wyniosłam dzięki platformie i konsultacjom z Lektorami. Materiały przygotowane są bardzo starannie, zakres wiedzy jeśli uczciwie i z zapałem podejdzie się do nauki jest łatwy i miły do opanowania. Można tutaj znaleźć kawał wiedzy i nawet jeśli zaczyna się od zera, nie znając danego jezyka obcego to Centrum Kształcenia Językowego The Point na pewno stanie na wysokości zadania i przy zaangażowaniu słuchacza efekty nauki będą widoczne bardzo szybko. Mimo trudności, czasem zmęczenia czy nawet lenistwa trzeba iść za ciosem i Lektorzy którzy odbywają konsultacje ze słuchaczami na pewno pomogą jak tylko będą potrafili żeby każdy słuchacz był zadowolony z kursu i widział jakie postępy robi. Ja mogę bardzo podziękować całej ekipie The Point za możliwość nauki i rozwoju u Waszego boku. Był to czas bardzo cenny i warty poświęcenia. Jeśli ktoś chce zacząć swoją przygodę z nauką języka obcego lub doszkolić się na wyższym poziomie to gorąco polecam, po prostu warto!

Alicja

Napotkałam u nich takie stanowisko jak Konsultant Oświatowy, kojarzę podobne, jeśli chodzi o pracę konsultanta, ale chciałabym się upewnić, czy dobrze rozumiem zakres obowiązków tutaj. Ktoś powie, czym taka osoba ma się zajmować?

zosia

Konsultacje są przyjemne i jeśli ma się pytania co do lekcji dostajemy z pięknym, rozumnym wytłumaczeniem. Dziękuje i polecam.

Filip

Kurs bardzo fajny , każdy dział posiada wiele tematów o bardzo ciekawych treściach oraz mnóstwie nowych zwrotów. Lektorzy bardzo mili oraz pomocni. Polecam

zosia

Julka

Bardzo polecam taki kurs. Bardzo efektywny sposób nauczania, dostosowany do ucznia. Przyjemni nauczyciele i pomocni.

Wiki

Nauka z The Point przez ten rok była bardzo przyjemna. Mili i wyrozumiali oraz pomocni lektorzy, różnorodność w lektorach z poczuciem humoru. Po roku nauki widać znaczną poprawę w wysławianiu się oraz pokonanie pewnej bariery w mowie. Ogółem bardzo przyjemne i w przyszłości na pewno wrócę.

Paulina

Bardzo cieszę się, że odbyłam kurs w The Point. Konsultacje w miłej atmosferze oraz świetna opieka dydaktyczna. Jestem wdzięczna za naukę tak wielu rzeczy o języku obcym :)

Dosia

Bardzo mili i otwarci lektorzy, nauka przebiegała bardzo przyjemnie, na 100% wrócę jeszcze do nauki z ThePoint

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Kandydaci do pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Kształcenia Językowego THE POINT