Infosystems S.A.

Opinie o Infosystems S.A.

Kostek

Edek, czy dalej tak jest? Bez zmian???

polish crusader
@Kostek 16.10.2017 14:52
Edek, czy dalej tak jest? Bez zmian???

Zmiany jeśli są to na pewno na gorsze... Skurczył im się rynek, poza tym wielu klientów już wie o co chodzi i nie daje się tak łatwo nabrać na słodkie słówka prezesika.

waldi
@polish crusader 01.11.2017 08:05

Dzięki, tak myślałem. Klienci uciekają.

Edek

Najgorsza jest ta ciągła niepewność.....

Natalia

@anonim ale w jakim sensie ta pensja jest nieterminowa. Faktycznie - nawet na przykładzie @brok widać, że to bardzo istotna kwestia dla większości pracowników. Czy te obsuwki czasowe to kwestia np. dnia, czy mówimy tu o ciągłej niepewności związanej właśnie z wynagrodzeniem?

pracuś
@Natalia 04.09.2017 07:42
@pracuś a czym to grozi? Zawsze można zgłosić sprawę anonimowo - czy firma udostępnia taka możliwość swoim pracownikom?...

Jest jak jest, sama o tym napisałaś. Ja chcę jeszcze tutaj trochę popracować.

Natalia

@aga wynagrodzenia w Infosystems są wypłacane działami? Najcześciej firma realizuje przelewy dla wszystkich pracowników jednoczenie - czy tutaj wygląda to inaczej? Od czego to zależy?

aga

Natalia, a na jakie stanowisko chciałaś aplikować? wszystko zalezy do jakiego dzialu trafisz.

Natalia

@gwiazda dziękuje za informacje. Rzeczywiście brak terminowości wypłat to dość duży minus pracy w Infosystems. Czy ktoś z pracowników podejmował w związku z tym interwencję i czy może napisać jak firma zachowała się w takim wypadku?

pracuś
@Natalia 16.08.2017 12:00

Interwencje? A kto by się odważył.

Anonim

Prawda z kasą walą co miesiąc, wiecznie nieterminowa pensja. Dodatkowo nic sie nie rozwija, zero motywacji i rozwoju. Ta firma to padaka. Nic w niej się nie osiągnie.

brok
@Anonim 11.08.2017 08:38

I oni tak dalej jeszcze pociągną? To ja tam nie składam już CV. Nie ma co ryzykować!

Gwiazda

Natalia.... nie zaprzataj sobie głowy tą firmą ... wypłaty na czas jeszcze nie uświadczyłam. Prezes to jeden wielki krętacz, kłamca, oszust zarówno w stosunku do pracowników jak i klientów. Rotacja w firmie mówi sama ze siebie.Ludzie sami się zwalniają. Na rozliczenie jakichkolwiek prowizji nie ma szans.

ako

Maszyny elektryczne są w porządku, ale sa jakieś oferty pracy?

Tańczący z wilkami

@Awand, a może raczej Wanda - lubię Twój optymizm, ale chyba nie jest on uzasadniony zwłaszcza w obliczu opóźnień w płatnościach. Firmy nie polecam.

polish_crusader

Na topie...chyba kosztów. O ile jeszcze soft Puzzleflow jeszcze się trzyma, bo w dużym stopniu jest to efekt wielu lat pracy ludzi, którzy już z IFS odeszli. O tyle ich "flagowy" produkt to w sporej części kpina. Są elementy dobre ale jest też dużo niedociągnęć za sporą kasę. Dość powiedzieć, że np. moduł kalkulacyjny ma mnóstwo różnych dziuri nie wynika to z kiepskiej developerki tylko kompletnego chaosu przy projektowaniu systemu. Zresztą porównaj sobie Printmanagera i np. Cicero, PrintVis'a lub soft w EFI od razu widać na czym to polega.

polish_crusader

Pewnie, że o co innego. Masz bardzo średnie jak na Polskę portfolio produktów - software wcale nie najlepszy ale za to drogi...oferta na wnioski też nie powala - chwalą się, że mają Centrum Badawcze w Krakowie - kiedyś może tak ale teraz zostali tam prawie sami studenci i ludzie tuż po studiach, nie że kiepscy ale kiedyś software tworzyli tam ludzie z wizją - do tego mają jedną z najdroższych ofert w kraju. Do tego w ciągu kilku ostatnich lat prezes podjął kilka "ciekawych" decyzji dzięki czemu marka na rynku poszła mocno w dół. Firma działa w poligrafii co trzeba wziąć pod uwagę jeśłi się myśli o pracy u nich. I jeszcze jedno...braciszek prezesa, mimo że niewiele wie to święta krowa taka z tych najgorszych. Handlowcom nie polecam - narobisz się za psi pieniądz a i tak się nie rozliczą do końca. Ale jeśli jesteś desperatem to uważaj co podpisujesz.

polish_crusader

????"pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku no i przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej siedzibie w Warszawie..." taką pracę to zapewnia 9/10 firm w tym kraju, pokaż mi firmę która zapewnia ciężką pracę, ze zmanierowanymi szefami za kiepskie pieniądze...śmiech na sali. Za moich czasów konsultant ds. Funduszy w IFS miał to co dostał w umowie i nic więcej, jak po jednym z rozdań RPO gdzie IFS osiągnęło 100% pozytywnych wniosków poszli do prezesika po premię to dostali do wyboru albo wypad albo robicie dalej bez premii...

polish_crusader

A ja się zgadzam z byłym pracownikiem, niby fajnie ale jak przychodzi do rozliczeń to różnie bywa w tej firmie, do tego należy dodać, że zatrudniają na rózne umowy: zlecenie, o dzieło, autorskie, wiem że byli/są ludzie, którzy mają trzy różne umowy. Stosunkowo najlepiej mają starzy pracownicy, bez których prezesik niewiele by zdziałał, no i oczywiście braciszek prezesika

były pracownik

Bo oszukują pracowników, wstrzymują pensje, maja ludzi za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Powodów jest dużo więcej:) Jeśli nie jesteś zbyt rozgarnięty to idź, może nie zauważysz że Cie oszukują:)

Anonim

czemu fatalny?

fatalny wybór!

Zostaw opinię o Infosystems S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infosystems S.A.