Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Telbridge sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Kielce

Legancko jest

Legancko jest pozdrawiam cieplutko

Pracowałam na stanowisku agenta infolinii. Menadżerowie są tutaj prawdopodobnie z przypadku. Krzyki wyzwiska oraz poniżanie na porządku dziennym, szantaż emocjonalny również. Za dużo agentów zalogowanych= wylogowanie. Sam charakter pracy da się znieść natomiast zachowanie pewnych team leaderów głównie chodzi mi o jedną Panią przy kości już nie. Kiedy chciałam uzyskać pomoc od owej pani, ta nie umiała mi jej udzielić wydzierając się tylko na mnie. Podobnie jest z resztą osób, które powinny pomagać niedoświadczonym konsultantom. Wnioski można wyciągnąć samemu. Przedstawiłam tylko swoją sytuację.

3 piętro

Jak to się stało że pani która mobbinguje pracowników jest szefową projektu

No No

Popieram wszystkie negatywne opinie o utrzymaniu dziewczyny są wredne chamskie i zawsze naburmuszone. Kiedy potrzeba więcej godzin na siłę każą zostawać w pracy ale kiedy wynik jest słaby od razu wylogowanie. Każda awaria systemu kończy się bezpłatnym siedzeniem A to przecież nie nasza wina. Słuchawki nie działają komputery brudne klimatyzacja nie działa premie słabe o ile ktoś je dostaje bo to chyba tylko umowne ogólnie nie polecam

...
@No No

Odniosę się. Słuchawki każdy powinien mieć swoje. Ja swoich pilnuje i mam czyste. Komputer mi działa zawsze jak coś jest nie tak zgłaszam do dziewczyn i ogarniają. Ostatnio z dziewczynami kazałysmy wyłączyć klimę, bo zimno nam było, więc może to przez nas wrażenie, że nie działa? Jak za gorąco, to trzeba powiedzieć to ogarnął. Na premie nie narzekam pracuje ponad dwa lata z dziewczynami i uważam, że są ok. Ja polecam, ale to moja opinia. Atmosfera jest spoko. Często można drogi gadżet zgarnąć. Dotyczy osób z wynikiem, co dostosowują się do wymogów pracy.

Kolega z pracy...
@No No

A ja powiem tak na zasady zgadzać się nie muszę. Jak mi coś się nie podoba powiedzieć mogę, ale jak te pisanie w necie się nie skończy to uprzejmie przekażę zainteresowanym, kto wyraża w zespole o nich takie opinie, aby zakończyć ten zbędny hejt na nie. Bo one wykonują swoją pracę. Wtedy zobaczymy jaka będzie odwaga stanąć twarzą w twarz. Atmosfera jest spoko, dziewczyny lubię. Na to forum już nie wrócę, bo śmietnik się robi... I opierać się na tych opiniach osobom zainteresowanym pracą nie polecam, lepiej wyrobić sobie opinie samemu.

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Buka

Mało tu o Back Office. Super ekipa. Praca z domu, kontakt z Damianem, Dawidem i Karolem super. Wychodzi na to, że dla ludzi tu tyle czasu jestem. Naprawdę super ludzie ????

Buka
@Buka

Miało być Super Ludzie!!!! :)

Laluś
@Buka

Buka, to nie jest zebranie w akwarium ani komitetu wzajemnej adoracji, żebyś wchodziła w d.pe na forum ogólnym. Dobrze wiemy, że masz ochotę na premię i na pewne pozostanie w firmie. Koleżanko/kolego, prawda jest taka, że BO jest koszmarnym projektem a teraz pomocy (sensownej) nie ma od kogo oczekiwać. Żaaal.

Bratek
@Buka

A ja popieram, tę opinię. I też uważam, że praca na BO jest ok i anonimowo nikomu w tylek nie wchodzę, bo i tak kto będzie wiedział czyj to wpis? Ogólnie jest ok i tyle.

xyx
@Laluś

jest coś takiego jak informator.. samodzielności trochę..

Pusia

Jak dla mnie nie ma co obwiniać dziewczyn, robią co mogą ale zapanować nad tą hołotą to jest nie lada wyzwanie, wielki szacunku dla nich ????

sowa

Pracuję tu od tygodnia i jest naprawdę ok. Dziewczyny trzymają dyscyplinę, Kinga mogłaby trochę zejść z poważnej miny bo czasem się boje do niej podejść. Reszta serio okej. Szkoda tylko, że nikt nie powiedział że przy niskim wyniku od razu odsyłają do domu. Poza tym bardzo okej miejsce, ludzie i stanowisko

Bombom

Przekazanie uwagi nie oznacza, że ktoś jest nadęty i można go obrażać. Mnie też dziewczyny zwróciły dzisiaj uwagę powiedziały co i jak i nie strzelam od razu hejtem w nie. Ja do żadnej z nich nic nie mam, pomagają jak mogą. I ja nic złego na żadna z nich nigdy nie napiszę.

magneto
@Bombom

Popieram i nie zgadzam się na hejt wymierzony w dziewczyny. To zagranie poniżej pasa. A ja tam pracuję trochę czasu w tym zespole i nie chciałabym, aby dziewczyny choć przez ułamek sekundy pomyślały, że też tak mogę o nich napisać. Także dziewczyny mnie możecie zwracać uwagę jak potrzeba!

thor

Smigam na obsłudze. Jest spoko. Ludzie do dogadania, klimat fajny. Podczas sesji dało się dogadać co do wolnego, nie bez negocjacji, bo godzin ciągle mało, ale kompromis poszedł więc git. Pozdro dla spoko teamu i do zoba w pracy.

Zenuś

Nie polecam tej pracy, t(usunięte przez administratora), nawet jak masz jednego dnia duży wynik, a raz pójdzie słabiej to już wylogowanie. (usunięte przez administratora)

też ten zespół
@Zenuś

Ja mam inne doświadczenie Nie raz nie miałam wyniku i otrzymałam wsparcie i wręcz przeciwnie zostawiły mnie i przy mnie tak długo pracowały, aż pomogły mi sprzedać. Każdy ma inne doświadczenie i inny obraz rzeczywistości... Jeżeli czujesz, że poszło coś nie tak, to przegadaj to z dziewczynami ja pogadałam i mi pomogły chociaż miały kupę swojej roboty,

O matko...
@Zenuś

Ja tam proszę o wsparcie - od tego są i muszą pomóc. Czasem przychodzą od razu czesem po chwili, ale nigdy nie zdarzyło mi się, aby odmówiły pomocy. Kwestia wyjścia z inicjatywą. Nie zależy mi, aby się do mnie uśmiechały i w tylek mi wchodziły. Robią swoje, przekazują konkrety i chwała im za to - przynajmniej konkretne kobity.

Iron man

Mój zespół jest bardzo mały. Pracuje na infolinii. Nie narzekam, znalazłem tutaj przyjaciela i może kobietę na całe życie :) Ludzie są spoko, dla nich warto przychodzić i to tyle :)

Piotrunio

Siedzę, jem właśnie zajebistą kanapke od Ślimaka, ide zaraz dzwonić na utrzymanie. Piątek, luz w (usunięte przez administratora) Praca od 8 do 13. Ludzie biorą oferty, ekipa wokół mnie (usunięte przez administratora) Czego chcieć więcej? Pozdro dla kumatych ; )

Frodo

Jest spoko. Na zdalnej robisz swoje, zamykasz zgłoszenia i w sumie masz spokój. Problem w tym, że gacie coraz ciaśniejsze od podjadania w chacie :D Nie polecam, nie zniechęcam. Trzeba spróbować, żeby się przekonać czy praca spasuje. Na czas studiów w moim przypadku jak znalazł.

#grubyaleszczęsliwy
@Frodo

Jop!, po zdalnej to 15 kg premii człowiek dostaje od natury :) Brakuje kontaktu z ludźmi, ale ekipa na luzie spoko.

TezGruby
@#grubyaleszczęsliwy

Tez polecam projekt :) dodatkowe kilogramy przez prace zdalna to nie problem :)

Mr

Play utrzymanie.Ta firma to chyba najgorsze Cc w Kielcach zaczynając od ludzi na projekcie i mam tu na myśli szefowe i TL po zarządzanie tą marną firemka. Osoby które tu pracują mają niesłychaną cierpliwość i która powoli się kończy sam jestem w tych nielicznych ale już niedługo jak większość. Jedynym plusem są elastyczne godziny pracy ale nie zawsze j wypłaty zawsze na czas.(usunięte przez administratora). Często zdarzają się wylogowania na odprawy trwające nawet 20 minut oczywiście nieodpłatne to chyba nawet nie jest legalne. Słuchanie i omawianie rozmów zakrawa o absurd człowiek siedzi bezpłatnie godzinę bo ktoś postanowił powiedzieć mu jak zbijac obiekcje ! Przychodząc do pracy jesteśmy kuszeni dużymi preniami których nie ma bo jest do wyrobienia tyle wskaźników że zwyczajnie się nie da teraz zabrana została karta jagoda bo celu nikt nie wyrobi. Dziewczyny wiele razy straszyly zabraniam premii za odsprzedaż która ciężko zrobić A teraz tłumaczą się że to nie ich wina pracownicy niedługo nie dostaną już nic. (usunięte przez administratora)sama mówiła że rozmowy są odsluchiwane żeby nam zabrać premie i często niesłusznie taka to polityka firmy. Dziś po odprawie wszyscy stwierdzili że koniec staran o cokolwiek w firmie bo i tak nic nikt nie dostanie brawo dziewczyny świetny ruch A na koniec dodam o wylogowaniach z pracy za brak wyniku nawet jeśli jest to jednorazowa sytuacja. Pracownik zostaje wyrzucony z pracy wstyd !!!!

Bob
@Mr

Masz czas pisać te wyrzuty na gowork to idź do kierownika i powiedz mu o co chodzi. Tak wiem to wymaga cywilnej odwagi. Ja byłem dzisiaj na spotkaniu, widziałem o co chodzi wiem co z czego wynika i nie mam z tym problemu taka praca. Nie chcesz bądź nie potrafisz się dostosować to się tu nie męcz i tyle. Nikt nie słucha rozmów, żeby komuś premie zabrać są procedury to jak w każdej pracy trzeba się ich trzymać ja tam sam siebie za błędy winie. Nie wypowiadaj się za wszystkich z zespołu bo nie wszyscy mają takie poglądy. To moja opinia nie wymaga odpowiedzi. Ty masz swoją i ja swoją. PS. Oczerniasz z imienia Kingę i Wiktorię to sam mniej odwagę się przedstawić. Ja dziewczyny szanuje i kumam, że same muszą sporo ogarnąć.

Judasz
@Bob

Gadaj sobie dalej

??

Podpisuje się pod pozytywna opinia o pracy i solidaryzuje się z dziewczynami. Mogę mieć dużo zarzutów do pracy, ale wymienianie osób z imienia i obrażanie na forum bez wyjaśnienia z nimi to coś poniżej pasa. Ja z dziewczynami zawsze się dogadam nie zawsze się zgadzamy i czasem potrzebny jest kompromis, ale nie zrobiłabym nikomu tak, żeby na forum go anonimowo ośmieszyć i narazić na przykrości.

...

A ja dla odmiany powiem coś dobrego. Jakość na utrzymaniu mam, co do mnie należy robię co miesiąc dostaje premie i siedzę sobie cicho i jestem zadowolona. Dziewczyny też są spoko. Czasem widać zmęczenie i że robią kilka rzeczy na raz ale krzywdy mi nie robią. Dodkowo karta Jagoda i czasem jakiś fajny gadżet wpadnie. Bylam w innym cc i tu mi lepiej. Nie zaglądam tu często, bo pozytywnych opinii raczej tu się nie pisze to chyba jakieś miejsce na żale, ale mówię dam też coś od siebie :)

ziggi

Polecam! Za spoko robotę i zdrooowe sarenki, które tu pracują ;]

Rozumek z infolinii

Hej, zatrudniłem się z polecenia znajomych na infolinię. Spoko jest. Ziomki i atmosfera super. Wylogi trochę męczą kiedy ruchu nie ma ale jak się z chaty pracuje na zdalnej to w sumie tak tego nie czujesz.

ktoś

Pracuję na reklamacjach. większość czasu jestem na pracy zdalnej. trzeba posiadać dużą wiedzę i uzupełniać ją, żeby się odnaleźć, ale do przeżycia. zasady są jasne, każdy wie co ma robić. pracuję już w firmie sporo czasu i na pewno popracuję jeszcze. zadowolony jestem.

Raffaello

Ja nie polecam tej pracy za dużo manipulacji i słabej atmosfery. Dużo obiecują, a po czasie wychodzi inaczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Kielce

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 24 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telbridge sp. z o.o. sp.k.