Jeronimo Martins Biedronka

Goleniów

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

Marta

Cały proces rekrutacyjny do Jeronimo Martins Biedronka znajdziecie na stronie firmy: http://karierawjm.pl/oferty-pracy/jak-wyglada-proces-rekrutacyjny/ Takie informacje powinny pomóc w przełamaniu stresu i przygotowaniu się na spotkanie z pracodawcą.

3e4r

@rels ale to tak caly czas u nich ta rotacja jest?

weszcz

Bardzo dobrze, że Jeronimo Martins Biedronka funkcjonuje w Polsce, teraz studenci czy zwykli ludzi nie wiem jak by sobie poradzili gdyby ta firma zniknęła z rynku. Niektóre sklepy narzucają takie marże, że głowa boli, a Biedra elegancko i w dodatku prawie same polskie produkty. Nic tylko pogratulować im :)

Bogna

Po wieloletnich przygodach Biedronki teraz nareszcie można powiedzieć, że wzięli się za prawdziwy marketing i postawili tą firmę na nogi. Szkoda tylko, że kosztem polskich firm, no ale tak wygląda kapitalizm. Zastanawiam się czy znajdzie się tu ktoś, kto pracuje w biurze a nie koniecznie w sklepie - czy rekrutacja jakoś znacząco się różni między tymi dwoma środowiskami?

foli
@Bogna 10.01.2015 02:35

szczerze mówiąc to w moim przekonaniu nie ma co innym Polskim przedsiębiorcom współczuć , bo to właśnie Jeronimo działa dobrze na rzecz naszej gospodarki. Ma wśród swoich pozycji wiele naszych rodzimych produktów, co nie często zdarza się w małych sklepach które prowadzą prywatni właściciele stawiający na zachodnie produkty

hala

w biedronce w miniparku w goleniowie nie ma wozka na kolkach a ochroniarz mi kazal wziaść wózek z pod wiaty na podwórku a wiata znajduje sie 200 m od budynku bardzo sie tym zdenerwowalam bo dlaczego klijent ma iść tak daleko by wziąć wózek chyba obowiązkiem sklepu jest dostarczenie klijentowi wózka by wygodnie zrobil zakupy jednym slowem balagan a dop tego niemila obsluga

mirek

jezeli mozna na ul szczecinskiej kierowniczka szanowna pani [usunięte przez administratora] pomylila powolanie . MYSLE ZE OW PANI MOZE NADALA BY SIE DO PASENJA BARANOW . dlaczego tak pisze poniewaz zostalem perfidnje oszukany .ow pseldo kierowniczka nie potrafi dbac o klijeta to znaczy ODMOWILA SPRZEDANIA KODU ZEBY DOLADOWAC TELEFON . PYTAM WIEC JLE OSOB ZOSTALO TAK POTRAKTOWANYCH . ja zrezygnowalem z numeru telefonu miatem go trzy lata pozdrawiam [usunięte przez administratora]

IGA

To prawda o kierownice jak się pochodzi z tej samej wioski i pije razem kawe to ma sie przywileje.Pracuje się tam okropnie zero przerwy,odzywki masakryczne i wykorzystywanie.Pracownice które pracują tam dłużej to najlepiej by nierobiły nic tylko wysługiwły się kim innym,a pani kierownik nie zwraca na to uwagi no bo jak można koleżance zwrócić uwagę.Pracownicy nie mają przerwy bo muszą siedzić 8godzin na kasie i szybciej ruszać łapami.Co niekture kierownictwo ma się ku sobie tz.SĄ PARĄ myslą że ludzie niewiedza o tym .A kierownik to z góry na kazdym stawia kreskę bo on jest najlepsy zapomniał jaki sam był nic niewarty.Widać że stanowisko kierownika i większa pensia do głowy mu udeżyła .Kokosów sie tam nie zarabia ,tylko trza mieć nerwy stalowe i psichikę mocną,bo kierownictwo już niejedną osobe tam tępiło że była zmuszona się zwolnić Stare pracownice jak mają usiąść na kasę to łaskę robią,a jak usiądą to są niemiłe dla klijenta i siedzą jak nadąsane kwoki na jajach,a na dzwonki to wogóle nie aragują ,tylko wtedy gdy ma przyjechać Pani (usunięte przez administratora) to wtedy jest reakcja.Masakra co tam się dzieje,niepolecam tam pracy ,bo ja za żadne pieniądze nie chciałabym tam pracować jeszcze z taką ekipą.Mysle że wkońcu ktoś się za nich wezmie.

ona

tak to wszystko prawda, pierwsza kierowniczka do zwolnienia, tam siada psychika człowieka i nie które panie tez powinny brame zobaczyc.Panie kierowniku regionalny na co pan czeka?no chyba że na stacje TVN

ja

ja tylko bardzo żałuję ,że kierownik regionalny tak naprawdę nie wie lub nie chce wiedzieć...jak tam naprawdę jest człowiek traktowany(mobbing na porządku dziennym).Stanowczo nie polecam tam tej pracy-ze względu na okropne szefostwo,które robi co chce i pomiata pracownikiem na codzień ,że tak naprawde każdy z tego stresu zwalnia sie sam.

kaja

a ztego co wiem to kierowniczka zabrania chodzic na przerwe sniadaniowa a dziewczyny musza jesc w locie tragedia ja wiem ze kazdy chce pracowac ale taka wredota to szok ciekawe czy ona je w pracy czy tez nie

fasia

z tego co mi moj kuzyn mowil to popracowal tam pare dni ale te gowniary chcialy by zadzic wszystkimi co druga to lepsza a jak sie wydzieraja nan sklepie tragedia kto ma usiasc na kase bo zadna nie jest chetna a kolejki kilometrowe do jednej kasy

nana

w biedronce w goleniowie to tragedia (usunięte przez administratora) kierowniczka nadeta a pracownice jeszcze bardziej nie mile osoby moze poza wyjatkiem

Zostaw opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka