Opinie o Kardiomed Ursus Centrum Medyczne w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kardiomed Ursus Centrum Medyczne. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kardiomed Ursus Centrum Medyczne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kardiomed Ursus Centrum Medyczne w Warszawa

wiola

Zgadzam się w 100%z Panią Emilia.Niestety straciłam moj cenny czas na prace w CK.Myślę,ze IP powinna często zagladac do CK.Wydawałoby się,ze jest to Centrum Medyczne na wysokim poziomie,niestety to tylko pozory.Szczerze NIE POlECAM!

Emila

Wypraszam sobie tego typu teksty. Nie zajmuje się glupotami typu opisywaniem pracy Kardiomedu i pracy pielegniarek w zabiegowym. Szkodami mi czasu na malo istotne rzeczy. Mam wazniejsze sprawy w zyciu niz takie glupoty i jeśli jeszcze raz sie powtorzy przytoczenie mojego imienia i jakiekolwiek pomowienia to inaczej zalatwie sprawe. Jakiekolwiek proby podszywania się pod moja osobe i dzialania szkodzace mojemu imieniu i mojej osobie, a przez to moim dzialaniom zawodowym zostana rowiaznie w inny sposob. Proszę nie mierzyc mnie swoja miara. A mysle ze jako byly pracownik moglabym duzo gorsze rzeczy przytoczyc, anizeli to co tu się opisuje. Szkodami mi jednak energii i czasu na cos co nie zasluguje na poswiecenie mojej uwagi nawet przez sekunde. Na opisy najwidoczniej zasluzyliscie, skoro ludzie tak odbieraja wasza placowke. Co do pracy w zabiegowym bylam i widzialam, więc moglabym szerzej i ciekawiej opisac swoja opinie na forum anizeli tekst ponizej, ktory mnie z reszta rozbawil, ale to już jest tylko moja sprawa i sumienie pracownikow. A co do oskarzen to jeśli ktos taki odwazny, to niech się przyzna i skontaktuje się ze mna osobiscie. Domyslam sie jednak ze to nie nastapi, bo poznalam zasady funkcjonowania placowki. W sumie to moze i się zgadzam z opiniami na temat kardiomedu. Moze nie ze wszystkimi, ale z wiekszoscia tak. Na reszte glupot nie bede reagowac, bo nie warto. Jak już powiedzialam, jako byly pracownik moglabym wiecej opisac i w ten sposob bardzo zaszkodzic CM Kardiomed, ale to nie jest ta placowka warta poswiecenia mojego czasu. Cenie i szanuje niektore osoby pracujace tam, więc chocby przez wzglad na nie nie będę psuc jeszcze bardziej waszego wizerunku. Sami doskonale to robicie i mysle, ze to wystarczy:) PS. Bardzo przepraszam czytelnikow tego forum za brak polskich liter, jednak moj telefon nie obsluguje polskiego slownika. Pozdrawiam, Emilia

Jestem pracownikiem Kardiomedu już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Kadra menedżerska dba o rozwój swojego Zespołu, który składa się z profesjonalistów i osób o wysokiej kulturze osobistej. Przykro czytać opinię byłego pracownika, który jak widać jest mocno rozgoryczony i z pewnością nie jest obiektywny, a przytoczone uwagi są krzywdzące i niezgodne z prawdą. Dodam też, że zarówno ja, jak i cała moja rodzina jesteśmy także pacjentami CM Kardiomed. Moje dziecko dopiero tu przełamało swój strach przed wizytami lekarskimi i z pobraniem krwi też nie było problemu dzięki profesjonalnemu podejściu Pielęgniarek. Reasumując polecam CM Kardiomed zarówno jako pracodawcę, jak i Centrum Medyczne.

Niestety obsluga nie jest na europejskim poziomie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kardiomed Ursus Centrum Medyczne? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku HANDLOWIEC wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Komisjoner bez języka
Niemcy
HR Navigator
Lekarz

Witam! Od miesiąca jestem pracownikiem Kardiomedu. Zapewnili mi sprzęt do badań na europejskim poziomie dzięki czemu mogę lepiej diagnozować moich Pacjentów a ja sam mam świetny komfort pracy. Jeżeli zastanawiasz się nad pracą to naprawdę polecam.

ewa

Niestety...CK to porażka! Odradzam

ewa

Odradzam.Pani dr u której byłam na prostym zabiegu jakim jest piaskowanie chyba nie bardzo wiedziała co robi,być może czas juz przejść na emeryturę Pani dr???Nie polecam!

Krzyś

Bardzo miła obsługa, pielęgniarki sympatyczne jestem bardzo zadowolona córka również. Polecam przychodnia na wysokim poziomie, indywidualne podejście do pacjenta.

agata

Nie ma kolejek bo nie ma pacjentow..brak profesjonalizmu!!!Odradzam!

Zapisałem siebie, dziecko i żonę do lekarza piewszego kontaktu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Mały Gabryś zachorował we wtorek. Po naszym telefonie do Kardiomedu zostaliśmy zapisani za dwie godziny do Pediatry. Nie ma kolejek. Rewelacja. W poprzedniej przychodni musieliśmy czekać dwa dni na wizytę. Miła obsługa, wnętrze przychodnii na światowym poziomie no i nie miałem problemu z zaparkowaniem. Parking dla Pacjentów tuż obok. Gorąco polecam.

meggi

Domyślam się ze dwie opinie na forum to poczynania pracowników. Ja osobiście mam złe doświadczenia z tą firmą. Szefostwo oraz współpracownicy nieprofesjonalni, nieuczciwi i szczerze mówiąc nieprofesjonalni. Jest tam grupka wzajemnej adoracji, która przedstawia wszystkich byłych pracowników jako niekompetentnych debili. Wyłudzają informacje od pracowników o poprzednich miejscach pracy, zbywają umowami zlecenia, które często są spisywane w połowie miesiąca, bo niby prezes nie wie czemu, że niby zarząd decyduje a prezes nic nie może. Brak kontaktu telefonicznego po rozmowie kwalifikacyjnej to standard. Ja byłam na rozmowie i razem ze mną było umówionych na tę samą godzinę 4 inne osoby. Całkowity brak profesjonalizmu. Ale to już wina nie tylko prezesa, ale i tej jego asystentki, która zajmuje się nie wiadomo czym. Po wizytach w tej firmie mam wrażenie, że pracownicy ciągle spiskują na wzajem, brak normalnych relacji. Tam każdy jest od wszystkiego. M zaproponowano funkcję zarządczą za śmieszne pieniądze w porównaniu z wymaganiami właścicieli. Większość pacjentów to tylko POZ, komercja to fikcja. Nie ma prawie chętnych. A to chyba o czymś świadczy. Personel medyczny nieprzyjemny, klnie głośno w gabinecie zabiegowym, komentuje pacjentów nie przejmując się nawet tym, że wszystko słychać. Raz byłam z dzieckiem na pobraniu i pielęgniarki 5 razy próbowały ukłuć. W efekcie nie pobrały, bo powiedziały, że z dzieckiem jest coś nie tak. Pojechaliśmy z mężem do innej placówki i tam bardzo miła pielęgniarka pobrała krew od razu. Tylko tam pracują prawdziwe pielęgniarki pediatryczne z praktyki a nie z przypadku. Nigdy więcej już tam nie poszłam ani ze sobą ani z dzieckiem. Pracować też nie zamierzam. ODRADZAM!!!! ZAKŁAMANIE, OBŁUDA ORAZ CAŁKOWITY BRAK KULTURY ZAWODOWEJ I OSOBISTEJ - to słowa, które idealnie odzwierciedlają zasady tej firmu Ogólnie ODRADZAM.

wiarygodna
@meggi

Emilia przestań się kompromitowac i wymyślać takie kłamstwa... nigdy nie było Cię na pobraniu z dzieckiem w gabinecie zabiegowym i można to w bardzo łatwy sposób udowodnić.

Aga

Również jestem zaskoczona aż tak negatywnymi komentarzami. Bywałam już u endokrynologa i internisty i byłam zadowolona. Lekarze poświęcali duuużo uwagi, nie zbywali szybko i okazywali się bardzo pomocni. Tak w ogóle przychodnia jest przytulna, w tle kojąca muzyczka i do tego sympatyczne Panie na recepcji.

Zadowolony

Jestem zdziwiony negatywnymi opiniami. Korzystałem z ich usług już nie raz i jestem naprawdę zadowolony. Ja, córka, czasami żona. Co prawda mieliśmy do czynienia z internistą i pediatrą, ale nie mam żadnych uwag, tzn. jakość jest wcale nie niższa niż w molochach pokroju Luxmed. No i przychodnia jest bardzo przytulna :-)

marta

Zdecydowanie odradzam!!!

Maciek

Bylem w ostatnim czasie na wizycie u Pani Doktor G. Nie wiem czy to zly nastroj czy moze fatalne podejscie do Swoich asystentek wprawilo w nieprofesjonalny szal P.G . Dowiedzialem sie rowniez ,ze ja jednyny nie bylem swiatkiem takiej zalosnej sytuacji w ktorej nie czulem sie komfortowo. Moge jedynie stwierdzic, ze Pani doktor (G.) zatrzymala sie w czasach komunizmu. NIE POLECAM! Moja opinia na temat nowo otwartej "kliniki" zmienila sie diametralnie i jestem pewien ,ze moja noga z tak doswiadczona "zaloga"nigdy tam nie postanie. (GDYBY MOJA OPINIA MOGLA BYC MINUSOWA TO SMIALO BYM TAKA POSTAWIL!)

iga

Slyszalam bardzo negatywne opinie zwłaszcza o jednej Pani stomatolog,koleżanką byla u niej na wizycie i słyszała jak potraktowała współpracownicy,masakra!!!Miałam umowiona wizytę ale po tym co uslyszalam na pewno tam nie pójdę.

marilyn

Kompletna beznadzieja, firma w powijakach, a oczekuje cudów, nie traktując przy tym poważnie kandydatów. Szczerze mówiąc przy takim "zarządzaniu" i tak jestem ogromnie zaskoczona jak ta firma w ogóle funkcjonuje...

xxx

Brak slow...

marcel

Nie polecam. Bylem na rozmowie, zostalem zaproszony na drugi etap, wszystko ladnie pieknie. W poczekalni dowiedzialem sie ze jest opoznienie w rozmowach. Pomyslalem no coz, bywa - po czym wyszedl Prezes i powiedzial ze rozmowy odwolane i ze zadzwoni po poludniu aby umowic nowy termin do dzis ani telefonu ani maila.

Stomatologia

Stomatologia tragiczna. Byłam na higienie jamy ustnej. Kupiłam groupon, pomyślałam że to dobra okazja aby sprawdzić miejsce. Pani stomatolog przez 15 minut (tyle trwał zabieg) zmasakrowała mi dziąsła. Mam też wrażenie że zbyt mocnym piaskowaniem uszkodziła mi płytkę bo zęby są chropowate. Nie polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kardiomed Ursus Centrum Medyczne - Warszawa

Kardiomed Ursus Centrum Medyczne
1.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Aleksandra Prystora 8
    02-497 Warszawa