Opinie o Kardiomed Ursus Centrum Medyczne w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kardiomed Ursus Centrum Medyczne. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kardiomed Ursus Centrum Medyczne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kardiomed Ursus Centrum Medyczne w Warszawa

Kardiomed Ursus Centrum Medyczne poszukuje osoby na stanowisko Magazynier. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Kardiolog Nowy wpis

Zmienili nazwe z Kardiomed na Uniclinic! Chyba myślą że ludzie nie beda wiedziec ze oszuści ci sami! Oszukują i personel i pacjentow. Zatrudniają lekarzy którzy nie maja dobrych opinii bo nikt inny nie chce z nimi miec cokolwiek wspólnego!

niezle Nowy wpis

Płacą naprawdę dobrze.

niech Nowy wpis

Hej, ale wiecie jakich średnich zarobków można sie teraz spodziewać? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, żeby warunki odpowiadały każdemu, ale jak wypłata jest całkiem niezła to jeszcze lepiej o nich świadczy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kardiomed Ursus Centrum Medyczne? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku HANDLOWIEC wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
madzia

Ja, od początku pracuję na umowę o pracę i nie wiem skąd wychodzą informacje o umowach zlecenie, mamy bardzo elastyczne grafiki, dostosowane do naszych potrzeb. zachęcam do pracy.

madzia

Ta przychodnia to istna porazka dosłownie! Zabralam deklaracje calej swojej rodziny. Moglam od razu przeczytac opinie o firmie to zaoszczedzilabym nerw! Lekarz pediatra porazka, pielegniarka szczepiaca o mały włos nie pomyliła szczepionek! Pobieranie krwi małemu dziecku tez graniczy z cudem. Trzeba się pytac kiedy mozna przyjsc a powinno byc codziennie to mozliwe. Taką informacje otrzymalam z NFZ ze przychodnia takie uslugi swiadczy codziennie pn-pt 8.00-18.00 to czemu ja mam sie umawiać specjalnie na pobranie?? Brać wolne w pracy? Przeniosłam sie do innnej przychodni na Ursusie i nie musze pytać kiedy będzie pielegniarka pobierająca malym dzieciom! Skoro jest umowa podpisana z nfz to taka osoba powinna byc codziennie! Nie polecam leczyc tam dzieci! No ale skoro pracownikom sie proponuje takie warunki pracy jak umowa zlecenie to nie dziwi fakt ze nie ma wykwalifikowanego personelu!!!!

Misia

Specjalisci nigdy nie pracuja na etat tylko sa na kontraktach i wystawiaja fakturę od przyjetego pacjenta. Wyjątek moga stanowic lekarze poz przyjmujacy w ramach umowy z nfz. Znam branze medyczną i tak jest wszędzie. Specjalisci przyjmuja w okreslone dni wiec normalne ze nie beda miec etatu. Recepcja jest codziennie wiec powinna miec etat ale czytając wczesniejsze opinie o Kardiomedzie wiadomo ze ma zlecenie- stąd brak ogłoszeń!

Bickie

nie pokazuje się żadne ogłoszenie bo tam jedna osoba pracuje za kilka z tego co wiem. umowy zlecenie proponują także zatrudniają studentów bo jeśli ktoś szuka pracy na etat (umowa o pracę) to może zapomnieć.

Marzena

Bylam ostatnio z dzieckiem na szczepieniu i pielęgniarka szczepiąca dziecko nie zna kalendarza szczepień i w ogóle mialam wrazenie ze jest tam z przypadku! Chciałam porozmawiać o szczepionkach to w ogole nie miała o nich zielonego pojęcia. Byłam przerażona bo skąd mam mieć pewność, ze nie pomyli szczepionek? Wycofuje kartę szczepień z tej przychodni, bo nie mam zaufania a nie bede narazac swojego dziecka.

Basia

Lekarka internistka przyjmująca na nfz totalna masakra! Przenioslam siebie i dzieci do innej przychodni bo taki lekarz w ogole nie powinien przyjmować. O szczepieniach i szczepionkach nie ma zielonego pojęcia! Myli nazwy szczepionek nie wie kiedy podac no dramat dosłownie! To zagrozenie ze cos pomyli.

Ala

Stomatologia masakra! Lekarz totalnie nieznający się na rzeczy. Omijać szeroko!!!!! Ceny strasznie wysokie w porównaniu do innych przychodni. Lekarz (mężczyzna) założył plombę. Ząb strasznie bolał w nocy, spuchłam. Pojechałam na dyżur i okazało się, że ząb słabo wyczyszczony i zaklejony plombą! To nie do pomyślenia! Nigdy tam nie wrócę i nikomu nie polecam.

Jeżeli ktoś bierze pod uwagę pracę w tej firmie to niech lepiej nie traci swojego czasu na tego pracodawcę!Jako byly ( na szczęście!) pracownik mogę powiedzieć ze nie ma szacunku ani dla pracowników ani dla pacjentów-dzięki ktorym zarabia. Wykorzystywanie, nędzna płaca a wymagań i obowiązków za 3 osoby. To nieprawda ze opinie piszą leniwi pracownicy- jak to Pan Jarosław ,, najbardziej zapracowany'' napisał, ale jest to szczera prawda! Wyrzucanie dobrych pracownikow a zatrudnienie na umowy śmieciowe to polityka tej przychodni. A poza tym ceny mają znacznie wyższe od innych przychodni w ursusie.

Xxx

To prosze skorzystac z uslug pewnej Pani stomatolog,ktora juz dawno powinna byc na emeryturze..nie polecam,wrecz ODRADZAM!

@Xxx

W centrum nie pracuje Pani stomatolog w wieku około emerytalnym, jedyna reprezentująca płeć piękną ma daleką drogę do tego etapu i przyjmuje dzieci. Pozdrawiam. ;-)

Jestem bardzo zadowolony z usług tej placówki, z których korzystam już od roku. Nie ma problemu z umówieniem terminu wizyty z dziećmi, wszystko przebiega w komfortowych warunkach. Poziom usług medycznych, z których korzystałem jest więcej niż zadowalający. Kiedy pokazywałem wyniki EKG w innej placówce, to lekarka z zazdrością zachwycała się, że mają takiej klasy sprzęt, podczas gdy ona musi korzystać z archaicznej aparatury.

Buhaha

Nie polecam nikomu tej zenujacej placowki. Zenujaca organizacja, niezmotywowani pracownicy, przedsiewziecie obliczone na wyciagnie kasy. Odmowiono mi przyjecia probki do badan twierdzac, ze nie wiadomo czy jest moja. Zaoferowano mi omówienie sie na wizyte i wtedy pobiora probke i oddadza do badan. Wiadomo - za wizyte trzeba dodatkowo zaplacic. ZENADA… tylko zapytac czy w przypadku badania moczu rowniez trzeba umawiac sie na wizyte, zeby miec pobierana probke w obecnosci lekarza….

Witek

Pan Jarek to chyba otrzymal duży rabat:-))

Martyna

Panie Jarku dlaczego PAN takie kłamstwa wypisuje??

Jarek

Miła obsługa, fachowi lekarze, dość spory parking obok centrum. Jak dla mnie rewelacja. Jest to ośrodek na bardzo wysokim europejskim poziomie, a sprzęt do badań CM Kardiomed jest jednym z najlepszych w Polsce. Osoby które tutaj wylewają swoje żale były prawdopodobnie zwalniane z pracy, z powodu nieróbstwa. To nie jest miejsce dla osób, które liczą że nie będą wykonywać swoich podstawowych obowiązków.

Zdegustowana
@Jarek

Pan Jarek to mierzy chyba wszystkich swoja miarą.

katarzyna

Jeżeli ktoś choć raz odwiedził to miejsce wie,ze nie warto tam wracać.Szkoda pieniędzy zwłaszcza na zabiegi stomatologiczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Kardiomed Ursus Centrum Medyczne - Warszawa

Kardiomed Ursus Centrum Medyczne
1.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Aleksandra Prystora 8
    02-497 Warszawa