Opinie o Boels w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Boels. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Boels o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boels w Warszawa

3000 brutto

JJ

Czy ktoś może napisać ile doradca techniczno-handlowy na Bemowie zarabia?

Tutaj wpisz swój nick

Trochę dużo godzin bo przerwa śniadaniowa 1 godz czyli jesteś pracy 9 godzin a nie 8 razy 20 dni w miesiącu daje 180-190 godzin plus dwie soboty po 5 godzin daje 190-200 godzin. W prawdzie soboty płacone za nadgodziny ale ta przerwa to wiadomo jak w sezonie może wyglądać... Poza tym jak kolega zachoruje to robisz od rana do zamknięcia... A jak pójdzie na zwolnienie na 2 tygodnie....?

What

Prowadzą właśnie rekrutację na nowy oddział w Gdańsku. Co możecie powiedzieć bo się zastanawiam czy zmienić pracę niby praca od 7:00 do 15:45 lub na drugą zmianę do 18:00 i co druga sobota. Czy soboty nadal jako nadgodziny są płacone? Warto przejść czy lepiej nie wchodzić w to?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Boels? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Koparkowy

Firma może i spoko ale dyrektora to bym wymienił na normalnego. Co do wypłaty skromnie podwyżka roczna 2/3% marnie. Ogólnie panuje burd...el czepiają się wszystkiego pretensje o wszystko zbytnio nie polecam tam pracować :/

Mechanik sprzętu i elektronarzędzi ma w pracy dość dobrze

antonio

Praca w dawnej centrali to byla przyjemnosc, pracowalem tam chwile, ale podobno to co sie dzieje teraz w tej firmie to jest parodia. /szkoda bo jest tam kilku fajnych ludzi z pasją.

Leon

A jak wygląda sytuacja w oddziale Gliwice, ktoś może wie, pracował ktoś czy pracuje nadal, jaka atmosfera współpracy, jakie środowisko, wynagrodzenie. Warto składać do nich papiery?

Witam Boels nie zatrudnia na zlecenie. Tylko umowa o pracę. P.S Kierowcy mają wypłacone nadgodziny

mechanik
@pracownik

@pracownik Jestem mechanikiem. Boels w Gliwicach szuka kogoś, ale od ponad pół roku już wisi ogłoszenie. Wiesz coś na ten temat? Przez pół roku nie mogli znaleźć nikogo na śląsku, kto zna się na mechanice (w co nie chce mi się wierzyć), czy po prostu warunki, które oni oferują są tak kiepskie?

lolek
@mechanik

z tego co się dowiedziałem Boels nie szuka mechanika na już natychmiast.stąd fakt, że ogłoszenie wisiało tak długo. i dalej sie rozgladaja bo nie maja pospiechu

Emil Drabik

Witam, pracowałem w tej firmie jako kierowca i powiem szczerze że była to moja najlepsza praca w karierze. Mam nadzieję że uda mi się jeszcze kiedyś wrócić na to stanowisko i polecam je każdemu komu się chce pracować, a lenie lepiej niech zostaną w domu. Największym plusem są ludzie z którymi przyszło mi pracować, warunki pracy są przejrzyste i ustalone na samym początku. Naprawdę polecam tą pracę kumatym ludziom. Pozdrawiam wszystkich pracowników, a w szczególności Łukasza, Mariusza,Bartka, Smerfa i Roberta.

zonk

Panowie... Wszystko fajnie ze dzielicie sie swoimi opiniami na temat pracy w Boels natomiast warto moze przemyslec czy operowanie inicjałami jest na miejscu. Podajecie imiona i pierwsze litery nazwisk, a sami sie podpisujecie... "Disney"... Przypominam praca to nie piaskownica.

kierowca

ekipa spoko oprócz 1 łukasza dz., pracujesz 9 godzin (czasem dłuzej) dostajesz płacone za 8 reszta odbiór he pod znaki zakazu 3,5t wjeżdzasz na własne ryzyko (chyba że sie sprzeciwiasz wtedy but ) he i ubranko robocze dostajesz używane he pozdrawiam pracowników BOELS oprócz lukasz dz. i niech mi któryś napisze że to kłamstwo

XXX

w boels to łukasz dz. wakłki kręci i zwalnia ludzi niewygodnych znaczy sprzeciwiasz sie wylatujesz

kierak

Hej nie mial racji !!! Ogolnie dobra Firma warto naprawde polecam !!!!

kaja

tylko nie wiem czy na tym stanowisku Kierowca/Mechanik wynagrodzenie jest proporcjonalne do obowiązków jakie się ma, bo jak patrzyłam na ogłoszenie to było ich całkiem sporo. Mój chłopak zastnawiał się jakiś czas nad tą oferą, ale jednak zrezygnował, bo właśnie powiedział, że nie zapłaca mu dużo za to, miał racje?

anne
@kaja

wynagrodzenie faktycznie nieadekwatne do obowiązków, firma oferuje umowę o pracę co dzisiaj jest rzadkością ale są niespójni co do czasu pracy a faktycznej liczby godzin za które pracownik dostaje wynagrodzenie

mufasa

tak prowadza. Wejdz na ich strone, jest zakladka praca.

ss

Praca nawet ok tylko najgorsze jest to ze osoby na tym samym stanowisku maja rozne wynagrodzenia. Czasem nawet okolo 1000 zl.I gdzie tu motywacje znalezc do pracy???

mrP

kasa o której piszesz,jest za 5 dni w tygodniu. A sobota co druga w pracy i płatne jako nadgodziny.

franek

Byłem na rozmowie do nowego oddziału w Poznaniu Rozmowa dwu etapowa.Ogólnie pytania dotyczące kariery zawodowej przebieg itp.Kasa 2000/2200 netto jako doradca techniczno - handlowy. Czy warto - nie wiem. za 6 dni pracy to troszkę mało!!!!!!!

marcin

To może ktoś napisze jak naprawdę wygląda ta rekrutacja, bo trochę mnie przeraza rozmiar firmy Boels.

Zostaw merytoryczną opinię o Boels - Warszawa

• Jak się pracuje w Boels?

Zobacz opinie na temat firmy Boels tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boels?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Boels